zítra 23.06.2021 sportovní akce Závody dračích lodí pro NG
pozítří 24.06.2021 projekt Zlatá expedice
za 3 dny 25.06.2021 akce pro veřejnost Burza použitých učebnic

Krajské kolo Zeměpisné olympiády 2010/2011

07.04.2011

V krajském kole ZeO 2010/2011 ve čtvrtek 7. dubna 2011 Gymnázium Nymburk reprezentovali dva studenti. V kategorii A (primy a 6. ročníky základních škol) se na výborném 5. místě v kraji umístil Jan Zavadil z 1PA. Adam Krajčí z 4A, ověnčený mnoha zkušenostmi, úspěchy i diplomy ze zeměpisných soutěží v předchozích letech svého studia (a také v roce letošním), opět potvrdil své kvality, když v kategorii D (střední školy) obsadil v krajském kole bronzovou medailovou pozici.

Celý článek

Konference Asociace ředitelů gymnázií ČR

28.03.2011

Od pondělí 28. března do středy 30. března 2011 se konala ve Znojmě výroční konference Asociace ředitelů gymnázií ČR. Hlavními tématy konference byla kvalita vzdělávání v ČR a postavení gymnázií v systému vzdělávací soustavy z pohledu tzv. dlouhodobého záměru rozvoje vzdělávací soustavy ČR.

Celý článek

Národní setkání k matematické gramotnosti

06.04.2011

Ve středu 6. dubna se konalo v ústředí České školní inspekce v Praze národní setkání k výsledkům inspekční činnosti v oblasti matematické gramotnosti. Jednalo se již o druhé podobnou akci v režii ČŠI, tou první bylo setkání, které hodnotilo výsledky inspekčního šetření školních vzdělávacích programů.

Celý článek

Výměnný pobyt Dijon

25.03.2011

Dijon je město ležící na severovýchodě Francie v regionu Burgundsko. Je plné historických památek, starobylých budov a muzeí, které představují historii města a jeho okolí. A právě do Dijonu se vydalo čtrnáct studentů tercie a kvarty na výměnný pobyt. Vyjeli jsme v pátek 25. března a celý následující týden se naším domovem staly rodiny studentů z Collège Carnot. Cílem pobytu bylo seznámit se s francouzským korespondentem, poznat jeho rodinu, zvyky a absolutně se ponořit do „opravdového“ francouzského jazyka. A k tomu nám pomáhal bohatý program.

Celý článek

Naši učitelé na HERVIS PRAŽSKÉM PŮLMARATONU

04.04.2011

9500 běžců se postavilo na start Hervis pražského půlmaratonu a opět mezi nimi nechyběli zástupci z řad našich učitelů.

Celý článek

Krajské kolo zeměpisné soutěže EUROREBUS 2010/2011

30.03.2011

Krajské kolo (KK) zeměpisné soutěže EUROREBUS 2010/2011 se konalo ve středu 30. března 2011 na FTVS UK v Praze. V kategorii v soutěži jednotlivců zvítězil zeměpisný matador z Gymnázia Nymburk Adam Krajčí z 4A. V soutěži tříd pak obsadil stříbrnou pozici tým geografů ze třídy 4A, ve složení Jana Kinclová, Adam Krajčí a Václav Mikula. Adamovo vítězství i druhé místo týmu 4A znamená pro Gymnázium Nymburk, že se tito reprezentanti naší školy opět vypraví do celostátního finále soutěže EUROREBUS, které se bude konat v červnu. Ani umístění ostatních soutěžících nebylo v těžké konkurenci nijak špatné.

Celý článek

Okresní přebor v basketbalu

17.03.2011

Ve čtvrtek 17.3. se v hale ZŠ Komenského v Nymburce konal okresní přebor v basketbalu chlapců kategorie III, tzn. primy a sekundy víceletých gymnázií, resp. 6. a 7. tř. ZŠ.

Celý článek

Krajské kolo v silovém víceboji

16.03.2011

Ve středu 16. 3. 2011 se čtveřice chlapců ze třídy 6XB zúčastnila krajského kola v silovém víceboji středních škol.

Celý článek

Kantoři na PEČECKÉ DESÍTCE

Kantoři na PEČECKÉ  DESÍTCE

32.ročníku tradičního závodu Pečecká desítka se tentokrát zúčastnila i trojice učitelů naší školy.

Celý článek

Vlajka pro Tibet

Studenti semináře mezinárodních vztahů se připojili k celosvětové akci VLAJKA PRO TIBET.

Celý článek
<předchozí 1 ... 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 další >

Aktuální informace

18.06.2021

Úvodní rodičovské schůzky nově přijatých žáků do 1. ročníku čtyřletého a osmiletého studia se uskuteční v pondělí 28. června od 16.30 hodin.

Celý článek
04.06.2021

Burza učebnic bude letos v pátek 25. 6. od 7:30 do 10:30 hodin ve vestibulu školy.

21.05.2021

Denně aktualizovaný přehled o odevzdávání zápisových lístků, odvolaní...
Zápisové lístky je možné odevzdávat ve škole každý den v době
8:00 - 11:00

13:00 - 16:00

V případě, že některý z uchazečů nenastoupí, protože byl přijat na jinou školu, jsou na uvolněná místa přijímáni další uchazeči podle pořadí.