2018

4.A - Bartoníčková Tereza, Čemusová Barbora, Černá Kateřina, Dlouhá Tereza, Dobrovolná Simona, Elia Panajotis Marios, Fiedler Matěj, Formánek Radek, Heralová Michaela, Hlaváčová Kateřina, Hořelica Sebastian, Košátková Veronika, Malý Jan, Mikušek Ondřej, Nehybová Kristýna, Novotná Lenka, Pekárková Petra, Pešánová Johana, Pilař Filip, Pilař Tomáš, Plchová Eliška, Půtová Veronika, Pýcha Vojtěch, Rylich Martin, Sasková Marcela, Sedlmajerová Veronika, Slauka Kryštof, Večerková Lucie, Zajan Filip

Oktáva A - Báša Martin, Brzobohatá Eva, Do Phuong Anh, Doležalová Anna, Doležalová Eliška, Gareeva Světlana, Goerojo Martin, Hošková Jitka, Kaňková Aneta, Kopecká Damaris, Košnářová Michaela, Koutová Anastázie, Krumpolec Jan, Lomová Eliška, Machotka Matěj, McGrath Hugo, Mikula Tobiáš, Něšněra Jan, Pokorný Matyáš, Řeháková Hana, Sloupová Tereza, Svobodová Adéla, Štěpán Václav, Urbanová Denisa, Vejvoda Štěpán, Vejvoda Vojtěch, Zavadil Jan

Oktáva B - Céza Martin, Čechová Agáta, Franek Dalibor, Hodboď Jaroslav, Hrubčík Lukáš, Chlíbková Veronika, Jakubalová Natálie, Janoušek Tomáš, Jirout Petr, Klíma Jakub, Mlázovská Vlasta, Mojžíšová Sára, Novotný Filip, Olachová Eliška, Osifová Markéta, Petrová Martina, Pokorná Eliška, Salavová Tereza, Šebestík Daniel, Šimonová Alexandra, Štefan Anselm Benedikt, Švarc Robin, Temlík Jakub, Urbanová Anna, Valentová Eva, Veselý Jakub, Volák David, Vosáhlová Šárka, Zajíček Vojtěch, Zikmund Filip, Žďárská Kristýna

2017

4.A - Albrecht Jakub, Batkhurel Selenge, Bodnár Kristián, Budková Kristýna, Červinka Petr, Dáňa Pavel, Dolejšková Karolína, Dvořák Tomáš, Dvořáková Daniela, Hubáčková Lucie, Cháberová Karolína, Kolář Martin, Kozohorská Eliška, Krupková Dominika, Kučerová Jana, Nečas Lukáš, Němec Marek, Petrusová Iva, Pijáková Dominika, Plaček Petr, Puldová Eliška, Raška Jan, Sandholz David, Soukupová Dominika, Soukupová Tereza, Stará Barbora, Tanglová Dominika, Touš David, Touš Petr, Volfová Tereza, Zoubková Petra

Oktáva A - Bacílková Michaela, Ballaty Matěj, Bastián Lukáš, Černá Sára, Divišová Kateřina, Follerová Jana, Haníková Tereza, Hašek Josef, Havlinová Kristýna, Hrouda Matěj, Javůrková Tereza, Juriš Petr, Málková Karolína, Marešová Eliška, Michalčuková Veronika, Nekolný Miroslav, Novotná Ester, Pěničková Tereza, Pletka Libor, Raja Marek, Rampa Martin, Šenfeldová Anna, Šichtová Anežka, Špicar Vít, Štípková Dana, Václavková Vendula, Vasiljeva Kristina

Oktáva B - Bělina Zdeněk, Burjánková Kateřina, Galčíková Eliška, Kanout Fádi, Khajl Tomáš, Kolbaba Lukáš, Kotásek Eduard, Krpec Michal, Lašová Kateřina, Literová Hedvika, Luňáčková Jitka, Novák Jan, Pařík Albert, Paulík Vít, Pekárková Michaela, Prášil Matěj, Prokopová Adéla, Smet Patrik, Stehnová Tereza, Szita Jiří, Šibíková Kateřina, Štětková Lenka, Šuková Martina, Tázler Vojtěch, Telvák Radek, Temlík Jakub, Touš Jan, Urban Ondřej, Vávrová Kateřina, Vostrá Barbora, Zajíc František

2016

4.A - Antošová Anna, Bajerová Markéta, Borovičková Kristína, Čemusová Nikola, Čermáková Kateřina, Hliněná Veronika, Janoušková Michaela, Jareš Štěpán, Keller Martin, Koblasa Jan, Koláčná Lenka, Kolínský Vojtěch, Korbelová Kateřina, Kosík Lukáš, Křenová Adéla, Kubálek Josef, Mejstříková Kristýna, Mejzr Patrik, Mór Jiří, Motlová Adéla, Riegerová Tereza, Sarna Patrik, Sedlmajerová Iva, Stiborová Lada, Šnajdr Marek, Štěpánek František, Tomanová Magdalena, Váňová Anežka

Oktáva A - Antoš Petr, Brettová Sabina, Ceplová Michaela, Fojkesová Karolína, Goerojová Kristýna, Homolová Barbora, Honzáková Kateřina, Hořínková Barbora, Hučík Lukáš, Jelínková Eva, Kmentová Kateřina, Kohoutová Marie, Kojić Tijana, Kopejtková Kateřina, Kosmálová Martina, Košinová Anna, Kvízová Zuzana, Literová Anežka, Mikolášová Natálie, Moník Přemysl, Oupický Jan, Půta Michal, Runštuková Nikola, Šebetková Gabriela

Oktáva B - Bubeník Adam, Dlugoš Theodor, Formánek Tomáš, Horáková Markéta, Hornová Eliška, Chlíbková Romana, Ivan Marek, Jarošová Šárka, Kolář Bořivoj, Krajčová Vendula, Křepela Jan, Kyncl Milan, Latislavová Aneta, Mackovčinová Kateřina, Musilová Tereza, Müller Vít, Nekolný Milan, Němečková Barbora, Otta Štěpán, Renč Dominik, Sabáková Dominika, Schwarzová Vanda, Souček Pavel, Strnadová Lenka, Špalková Eliška, Turek Martin, Urban Dan, Válková Kateřina, Vlček Vojtěch

2015

4.A - Bartoš Ivan, Batkhurel Kherlen, Blahník Jan, Černá Šárka, Čmolíková Adéla, Hájková Jana, Henzlová Barbora, Hošek Martin, Chábera Josef, Jonášová Barbora, Klčo Kristýna, Kosjuk Vasyl, Košátková Kateřina, Kovač Radek, Kozák Martin, Křížková Alžběta, Lacinová Ludmila, Linhart Jiří, Lukaševič Luka, Malinová Markéta, Mašindová Alena, Müllerová Tereza, Nedorostová Eva, Nováková Anežka, Procházková Kateřina, Shlekht Valeriya, Součková Klára, Svoboda Lukáš, Vejtruba Michal, Veselá Markéta

Oktáva A - Borovičková Aneta, Čechová Veronika, Hadáček Ondřej, Hanlová Eliška, Havelková Adéla, Hrušková Kateřina, Jislová Michaela, Kovář Adam, Kutnarová Kristýna, Machotka Michal, Mareš Antonín, Nollová Karolína, Oupický Vojtěch, Píchová Veronika, Pokorná Monika, Pospíšil Vít, Příbová Anna, Říha Dan, Studenič Michael, Sutterová Dita, Svobodová Lucie, Šubrtová Barbora, Velechovský David, Vlasáková Kateřina, Vojáček Jakub, Vrbík Bohumil

Oktáva B - Bakule Jan, Bašusová Markéta, Bělohlávková Anna, Bílá Anja, Černá Erika, Dudlová Nikola, Hampl Miloš, Havlátová Eliška, Heinzl Dominik, Hlaváčová Adéla, Horáčková Kateřina, Kamarádová Kristýna, Kašpárek Jan, Klusoňová Nikola, Kučerová Aneta, Mračková Tereza, Otradovská Petra, Ouředníková Darina, Rejdová Kristýna, Urban Vojtěch, Urbanová Alžběta, Vaněk Martin, Vejvoda Matěj, Veselý Ondřej, Zahrádka Jan,
Zikmundová Kateřina

2014

4.A - Čáp Matouš, Diaz Rodriguez Ian, Follerová Ester, Hejbalová Gabriela, Janková Eva, Kachel David, Košvancová Daniela, Kotršálová Nikola, Kozina Jan, Křenová Aneta, Labuta Martin, Lompartová Markéta, Mezuliánková Tereza, Morongová Dominika, Osipava Lalita, Pertlíčková Veronika, Pokorný Petr, Soukupová Nikola, Vlčková Martina, Zábrahová Pavla

Oktáva A - Beran Marek, Červ Matěj, Eliášová Karolína, Fiedler Jakub, Hanslová Kateřina, Härtlová Luisa, Henclová Kateřina, Holanec Jan, Jánská Eliška, Kábrtová Julie, Kosová Michaela, Krausová Alžběta, Krupková Tereza, Mareš Jan, Novotný Radek, Plaňanský Matouš, Rosůlková Anna, Rychetská Tereza, Říhová Eliška, Stehlík Lukáš, Stiborová Martina, Tázler Jakub, Vecková Michaela, Vitáčková Nikola

Oktáva B - Bondarczuková Denisa, Brzák Michal, Cézová Pavlína, Jeník Lukáš, Kedlická Jana, Klosovská Dominika, Koláčný Josef, Kračmarová Karolína, Loskotová Eva, Mahnel Martin, Marushchak Dmytro, Máslík Vojtěch, Novák Martin, Nováková Karolína, Peterka Milan, Radechovský Milan, Schneiberg Aleš, Schwarzová Hedvika, Souček Jiří, Šnejdarová Natálie, Vosejpková Radka, Zadražilová Zuzana

2013

4.A - Boumová Martina, Danzerová Klára, Douděrová Aneta, Duřt Jan, Glasová Karolína, Halešová Kristýna, Hejná Anna, Horák Ondřej, Ježková Pavlína, Kučera Václav, Lugmajerová Tereza, Lukavec Jiří, Malá Barbora, Marečková Lucie, Mixa Jan, Mlejnková Nicola, Paradýsová Lucie, Plešingr Martin, Remešová Jana, Salavová Kateřina, Schejbal Martin, Skuhrovec Michal, Soukupová Martina, Šmíd Ondřej, Tykvová Barbora, Vaníčková Kristýna, Vencourová  Klára, Veverková Barbora, Zoubková Tereza, Vondrová Linda


Oktáva A - Back Tomáš, Bašus Ondřej, Do Quynh Anh, Dolečková Martina, Fialová Eliška, Holanová Karolina, Koucký Marek, Krejčík Miroslav, Křečková Michaela, Křížová Anna, Latislavová Barbora, Moravec Jan, Novotný Daniel, Obdržalová Lucie, Olšanská Martina, Podlipný Jan, Rampová Pavlína, Plaňanská Vlasta, Ryšavý Ivo, Šperková Barbora, Šteflová Aneta, Tichá Tereza, Vítová Kateřina, Vrbský Ladislav, Zahrádková Michaela, Zemanová Anežka, Žáková Barbora, Žampová Karolína

Oktáva B - Bohuslav Tomáš, Čechová Michaela, Dokládalová Lucie, Dolečková Veronika, Hačecká Martina, Hladík Štěpán, Chalušová Kateřina, Kadeřábková Veronika, Klímová Kateřina, Kropáčková Karolína, Křepelová Anna, Malík Matěj, Malínský Ondřej, Pecková Tereza, Plachý Jakub, Posejpal Jakub, Procházková Anežka, Prokůpek Mikoláš, Puldová Šárka, Stehlík Michal, Šedivá Anežka, Šemlej Tomáš, Šindelář Jan, Vančura Tomáš, Vaněk Bořivoj, Ženatá Lucie, Žigmund David, Žotev Julij Alexandrov

2012

4.A - Balounová Jana, Bečanová Veronika, Černý Jiří, Dočkal Jan, Holánková Nikola, Janoušová Hana, Jareš Matěj, Kameníková Barbora, Klarovičová Michaela, Kraus Roman, Kubečka Jakub, Kurková Šárka, Kuřová Tereza, Küblbeková Eva, Pačesová Eliška, Palánová Anna, Pekárková Ludmila, Peřinová Klára, Petrášková Eva, Pišingerová Emilie, Prokop Radim, Sekaninová Jitka, Schneiderová Pavlína, Šustová Petra, Tichá Hana, Váňová Zuzana, Zachová Monika


Oktáva A - Bárta Ondřej, Báša Petr, Bělinová Tereza, Borovenová Nella, Čepičková Lucie, Dörflová Alžběta, Dudková Tamara, Hodboď Dominik, Holanová Linda, Homoláčová Gabriela, Chvojka Jan, Janoušek Milan, Janovský Erik, Jindřich Matouš, Knytlová Radka, Kopecký Tomáš, Kouba Tomáš, Martínková Kateřina, Máslík Michal, Novotný Matěj, Olivová Markéta, Podolská Klára, Renčová Michaela, Škorničková Lenka, Švach Martin, Tomáš Vít, Tržická Romana, Tykvová Iveta, Ulrychová Tereza, Vecková Tereza, Veselá Kateřina, Vrbová Michaela


Oktáva B - Back Tomáš, Bělohlávková Kateřina, Bezucha Michael, Doulová Sabrina, Follerová Noemi, Friedelová Anna, Gromada Daniel, Hamplová Monika, Holá Romana, Horynová Gabriela, Jecha Martin, Kaňka Lukáš, Koutová Markéta, Krušinský Tomáš, Křížková Eva, Ludvíčková Markéta, Lugmajerová Kristýna, Mareš Kryštof, Noll Jiří, Pařízková Kristýna, Sladký Jakub, Slavíková Michaela, Soukal Jakub, Steklá Petra, Šípek Matěj, Šuk Jan, Tomková Michaela, Žižková Hana

2011

4.A - Brázdová Kateřina, Černohorská Jitka, Červ Filip, Čížek Jakub, Dušková Nikola, Elišková Aneta, Havlinová Lenka, Holubová Petra, Hrdinková Monika, Kára Jan, Kinclová Jana, Klíma Marek, Krajčí Adam, Krumpolec Patrik, Křížková Veronika, Kubánek Michal, Lobotková Anna, Marečková Petra, Martínková Dana, Matyjášková Natálie, Michálek Jakub, Mikolášová Dominika, Mikula Václav, Nemešová Tereza, Sandholzová Lucie, Stankieviczová Anna - Marie, Šperková Tereza, Tuzarová Kristýna, Vanišová Michaela, Vlasáková Kateřina, Volfová Šárka, Zikmunda Vojtěch


Oktáva A - Anderšová Marie, Čaňová Magdaléna, Černý Vojtěch, Čížek Ondřej, Horáková Aneta, Janková Jaroslava, Javůrek Jan, Jiroušková Martina, Kaňka Zdeněk, Kouřík Michal, Krejčík Martin, Krejčíková Denisa, Kříž Tomáš, Licková Kamila, Moravcová Petra, Mrázková Jana, Nepimach Filip, Nováková Barbora, Novotná Daniela, Peťura Jiří, Procházková Ivana, Roskovec Matouš, Růžička Stanislav, Schneibergová Nicola, Šindlerová Jesika, Vágnerová Šárka, Vetenglová Kateřina, Vorlíček Petr, Zdražil Vladimír, Zikmundová Michaela, Žiaková Kateřina


Oktáva B - Bareš Vojtěch, Borufka Martin, Červák Marek, Červinková Pavlína, Dvořáková Barbora, Fidrmuc Luboš, Filková Barbora, Frank Michael, Hájková Kateřina, Holan Kristian, Jakubcová Dominika, Jelínková Michaela, Jelínková Radka, Kubeš Filip, Kulhánková Silvie, Martínková Tereza, Matuchová Anna, Mlázovský Vladimír, Nechanská Tereza, Ouředníková Lucie, Přeučilová Michaela, Rudolf Jan, Ryšánek Jan, Smolík Martin, Stojarová Klára, Šatný Krištof, Šichta Jakub, Šimonová Johana

2010

4.A - Benedikt Jan, Břetenářová Tereza, Czerninová Štěpánka, Douděra Pavel, Dušek Petr, Dvořáková Jitka, Franková Monika, Horáková Michaela, Hrbková Tereza, Hrušková Martina, Hrušovská Karolína, Chalušová Gabriela, Kavková Andrea, Kondorová Zuzana, Koucký Ondřej, Malý Jan, Mrázková Veronika, Musilová Andrea, Mýtová Aneta, Nováková Alena, Novotná Marta, Otta Jan, Pertlíčková Michaela, Peřinová Lada, Šulcová Anežka, Trejbalová Lucie, Ženatý Ondřej, Žigo Marek
Oktáva A - Bucek Patrik, Buk Michal, Čepička Michal, Glattová Kateřina, Holoubek Oskar, Jandlová Denisa, Jungrová Iveta, Kasalová Lada, Klouček Václav, Kopecká Jana, Košvancová Adriana, Koutňáková Šárka, Krausová Hana, Lukavcová Tereza, Müllerová Zuzana, Nechánský Jan, Nolfová Antonia, Novák Filip, Pěničková Barbora, Petríková Monika, Pospíšilová Lucie, Říha Jakub, Slabý Daniel, Vejnarová Rebeka, Vild Tomáš


Oktáva B - Brychta Jan, Černá Kateřina, Dobiáš Vojtěch, Dokládal Jakub, Dolečková Romana, Doula Sufjan, Formánek František, Hanton David, Henzl Lukáš, Hlušička Lukáš, Homoláčová Lucie, Lébl Matěj, Macháček Jiří, Malá Michaela, Pokorný Lukáš, Rybáčková Barbara, Rylich Martin, Řehák Jakub, Řeháková Barbora, Tauc Petr, Urban Martin, Váňa Petr, Vančurová Linda, Vňuk Pavel, Vobora David, Winter Jan, Zalabáková Eliška, Zalabáková Klára, Zárybnická Tereza, Zimola Petr, Žampa Matěj

Aktuální informace

14.10.2018

Ředitel školy zveřejňuje výroční zprávu o činnosti školy za školní rok 2017-2018.

30.09.2018

Ředitel školy zveřejnil kánon literatutry pro maturitní zkoušku ve školním roce 2018 - 2019.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1923.

Narodil se 15. 2. 1905 v Mostě. Dětství prožil v Lounech. Studoval na reálce v Lounech a Nymburce, kde pracoval jeho otec jako strojvůdce.

Anketa

 
Je 8 týdnů letních prázdnin málo nebo moc?
Je to málo. 59 %
Stačí to. 36 %
Je to moc. 6 %
Celkový počet hlasů: 502
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Ritchie: náklady na jihoafrickou válku a čínskou expedici

23. duben 1903

Britský ministr Charles Th. Ritchie zveřejnil spolu s rozpočtem na rok 1903/1904 (143 954 000 liber šterlingů) náklady na jihoafrickou válku a čínskou expedici:

Nejčtenější

21.12.2018

Dne 19. 12. 2018 před sedmou hodinou ranní se vydali žáci třetích ročníků (především biologického semináře) v doprovodu pana profesora Barančíka a paních profesorek Svěcené a Novotné do krásného saského města Drážďany. Hlavním cílem byly nejen, jak už to většinou bývá, proslulé vánoční trhy, ale také muzeum, jenž se zabývá kulturními, společenskými a vědeckými otřesy naší doby, a které je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa - DeutschesHygiene- Museum Dresden.

celý článek
21.12.2018

Již podruhé jsme před Vánocemi pozvali do školy zajímavé filmy. V pátek 21.12.2017 se zde odehrál druhý ročník akce Vánoční filmová nadílka aneb Učíme se filmu a filmem.

celý článek
22.12.2018

Ve školním kole Geologické olympiády se v kategorii A ("žáci ZŠ") umístila na 1. místě Anna Vávrová z 4KB. V kategorii B ("středoškoláci") byl nejúspěšnějším náš loňský reprezentant i v KK GeO Martin Laš ze 6XB.

celý článek
 
J. W. Goethe: Nestačí vědět. Nestačí chtít. Je třeba konat.