Ve škole pracuje celkem 65 pracovníků. Z tohoto počtu je 55 pedagogických pracovníků a 10 nepedagogických pracovníků. Učitelský sbor je plně kvalifikován, aprobovanost výuky se pohybuje na hranici 97 %. Celkový počet učitelů je dlouhodobě konstantní, což souvisí s neměnným počtem tříd a v podstatě stabilním počtem žáků osmiletého i čtyřletého studia. Typickým znakem je stabilita a věková vyváženost sboru. Odchody pracovníků souvisejí s mateřskými dovolenými, odchody do starobního důchodu či stěhováním.

Fotografie sboru ze srpna 2017

Absolvoval v roce 1956.

Narodil se 23.1 1939. Absolvoval Fakultu strojního inženýrství ČVUT v Praze. Během studia byl pedagogickým asistentem.

Je to jen gesto a stávka s demonstracemi nic nepřinesou 22 %

Rooseveltův projev

2. duben 1903

Americký prezident Theodore Roosevelt přednesl v Chicagu projev, jímž potvrdil, že Monroeova doktrína je stále základem americké zahraniční politiky.

29.04.2019

V pondělí 29. dubna se s naší školou rozloučili studenti maturitního ročníku. Na letošní rok přichystali originální a neotřelé poslední zvonění s tématy okupace '68 a sametové revoluce, od které si letos připomínáme 30. výročí.