Ve škole pracuje celkem 65 pracovníků. Z tohoto počtu je 55 pedagogických pracovníků a 10 nepedagogických pracovníků. Učitelský sbor je plně kvalifikován, aprobovanost výuky se pohybuje na hranici 97 %. Celkový počet učitelů je dlouhodobě konstantní, což souvisí s neměnným počtem tříd a v podstatě stabilním počtem žáků osmiletého i čtyřletého studia. Typickým znakem je stabilita a věková vyváženost sboru. Odchody pracovníků souvisejí s mateřskými dovolenými, odchody do starobního důchodu či stěhováním.

Fotografie sboru ze září 2020

30.10.2020

Od pondělí 2. listopadu se škola vrací po podzimních prázdninách k distanční výuce podle upraveného rozvrhu.

09.10.2020

Tělocvičny jsou počínaje pondělkem 12/10 uzavřeny pro odpolední a večerní cvičení. Po dobu platnosti mimořádných opatření není provoz možný.

Bedřich Feuerstein

absolvoval v roce

15. 1. 1892 Dobrovice – 10. 5. 1936 Praha

Architekt, scénický výtvarník, malíř a esejista světového rozhledu a mimořádných uměleckých kvalit. Výrazná osobnost české moderní avantgardní architektury a scénografie.

Dohoda mezi Kubou a USA

16. únor 1903

Byla uzavřena dohoda mezi Kubou a USA, podle níž USA směly udržovat na Kubě vojenské základny.

30.10.2020

Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!