1949

Boháčová Marie, Černá Jindřiška, Černohorský Vladimír, Dobruská Alena, Formanová Hana, Holanová Alena, Holý Zdeněk, Hovorka Vladimír, Hubáček Ivo, Chodcová Věra, Kešner Pavel, Krejčíková Hana, Kristenová Eugenie, Kubík Miroslav, Kupec Jiří, Malcová Ranka, Marek Jaroslav, Možuta Miloš, Ottomanský Miroslav, Pařízková Jarmila, Prchlý Josef, Rumlová Eva, Schuh Karel, Souček Karel, Šimon Jaroslav, Šimonek Bohumil, Šístek Milan, Urbanová Jiřina, Vaňková Věra, Vodhánil Jan, Vonka Stanislav, Nevečeřal Antonín, Müller Oskar

1948

A - Burian Rudolf, Cepek Břetislav, Čermáková Jiřina, Červenka Vladimír, Fišer František, Franzlová Helena, Fuchs Alexander, Gottwaldová Marie, Grohová Jaroslava, Horáková Alena, Hoznauer Miloslav, Jebavý Zdeněk, Jeschke Amos, Kohout Vladimír, Kohoutová Olga, Kořen Jiří, Kutová Emilie, Laš Břetislav, Mannová Blažena, Marysková Danuše, Michlová Jarmila


B - Grohová Věra, Navrátil Stanislav, Němec František, Novák Miroslav, Nováková Ivona, Omáčka Aleš, Petrová Jiřina, Pokorný František, Popová Věra, Přikrylová Jarmila, Rambousek Jiří, Řídkošil Ladislav, Svatoňová Libuše, Uhlíř Václav, Urbánková Pavla, Vaněk Radko, Včelák Jiří, Vecko Jiří, Veselý František, Vondrášková Růžena, Zádorožná Milada, Pátý Libor

1947

A - Boštický Miroslav, Brynych Eugen, Bufka Karel, Čechurová Helena, Černá Eva, Čihák Karel, Čmugr Karel, Dudková Zdeňka, Duška Bohumil, Dvořák Přemysl, Filip Vlastislav, Formánek Zdeněk, Gottwald Vratislav, Hájková Jiřina, Hanzlíková Miluše, Herčík Jaroslav, Holub Luděk, Holý Jiří, Hradec Jiří, Kárníková Dagmar, Lončáková Helena, Lukavec Josef, Marek Jaroslav st.

B - Marek Jaroslav ml., Mareš Jiří, Mrázová Jana, Nezval Jan, Niederlová Jarmila, Novák Lubomír, Pařízková Milena, Pavlousek Václav, Pekárek Gustav, Prchal-Holeček Boleslav, Ruml Karel, Říhová Miloslava, Stránský Jan, Šimeček Rudolf, Škraněk Jiří, Šorfová Hana, Šotola Albert, Švec Miroslav, Tuma Emil, Vacek Karel, Vindyšová Eva, Vokál Jaromír, Volný Jiří, Zvěřina Vladimír

1946

A - Boublík Ladislav, Brožková Eva, Bydžovská Hana, Carda Zdeněk, Čížková Naděžda, Dufek Vratislav, Dvořáková Jana, Ezrová Irena, Filip Jiří, Filipová Nataša, Foučková Bedřiška, Grus Miroslav, Hájková Vladimíra, Hesoun Miroslav, Hlavička František, Holan Karel, Chodec Čestmír, Chramosta Josef, Zubík Oldřich
B – Kajgl Vlastimil, Klouda Ladislav, Komarnyckij Miroslav, Král Václav, Kutílek Miroslav, Kvasilová Ella, Lazna Miroslav, Lísková Danuše, Mazanec Stanislav, Mikšovská Milada, Mizerová Anna, Novák Bohumil, Novotný Jaroslav, Petana Miloslav, Serbus Václav, Smolíková Věra, Šimon Václav, Vodička Svatopluk, Volejník Vladimír

1945

A – Caňkářová Olga, Céeová Dagmar, Hérová Jaroslava, Hradecká Libuše, Hudečková Věra, Kantůrek Josef, Kašpar Vladimír, Kiml Stanislav, Krejčí Vlastimil, Navrátil Jiří, Římal Josef, Slavíková Věra, Sobotka Zdeněk, Svoboda Vratislav, Synek Jaroslav, Šeborová Vladimíra, Šístek Josef, Tošerová Drahoslava, Tržická Vratislava, Voleník Otakar, Votavová Emilie, Zádorožný Pavel, Zeman Otakar, Žampa Josef
B – Březinová Vlasta, Coufal Hugo, Drnec Svatopluk, Fajman Stanislav, Fousková Věra, Hiltscher Karel, Kubínová Vlastimila, Löwitová Sonja, Najbrt Miroslav, Piroutek Jiří, Polák Jiří, Pučelík Miroslav, Šebek Svatopluk, Šibrava Oldřich, Šraibová Stanislava, Šťastný Václav, Šulc Josef, Veselý Zdeněk, Votava Josef, Zavřelová Ludmila

1944

A – Bahníková Božena, Bejšovec Miroslav, Černý Václav, Hlobil Zdeněk, Hráský Jaroslav, Hrazdira Zdeněk, Janák Karel, Kočová Eliška, Kohlmanová Františka, Kořínek Vladislav, Kotačka Lubomír, Kožená Jaroslava, Křička Josef, Kučera Vladimír, Líska Ladislav, Matějček Zdeněk, Novák Miroslav, Novotná Jaroslava, Paleček Josef, Paroulková Jaroslava, Severová Jiřina, Stiborová Marie, Studená Eliška, Štěpánková Květuška, Zlatová Zdeňka


B – Bečvářová Marta, Dvořáková Božena, Dvořáková Julie, Holub Jiří, Kotačková Naděžda, Kříž Oldřich, Mojžíš Jaroslav, Musilková Ludmila, Náhlovská Marta, Nouzák Václav, Novák Vladimír, Pokorný Josef, Pomykáček Miroslav, Potměšil Zdeněk, Procházková Libuše, Řezníček Emil, Skalský Jiří, Skořepa Jiří, Taraba Vladimír, Vachová Zdeňka, Voplatek Vlastimil, Zachař Zdeněk, Žampach Zdeněk

1943

A – Antoš Josef, Antoš František, Augustová Pavla, Bečvář Jan, Beranová Karla, Bouška Stanislav, Dostál Adolf, Doušová Danica, Havlínová Blanka, Hrůzová Zdeňka, Choura Luboš, Kalhousová Anna, Kaprová Věra, Křížová Marie, Kučerová Jitka, Macháček Vojtěch, Maudr Karel, Novotný Jan, Tržická Anna, Vojtíšek Josef, Votava Zdeněk

B – Kazdová Milada, Kerschlager Miroslav, Kurka Miroslav, Lepka Jaroslav, Nádvorník Emil, Nováková Hana, Novotná Blažena, Pavelcová Vlasta, Radoušek František, Rameš Miroslav, Říha Karel, Sedláček Rudolf, Sobotka František, Špaček Miroslav, Ullrich Ctirad, Vacková Milada, Vencovská Eliška, Veselý Miloslav, Větrovský Josef, Vraný Otakar, Weiss Zdeněk, Zavřelová Eva, Zrůstová Marie

1942

A - Bachtíková Jarmila, Barnat Vlastimil, Bárta Luděk, Bittnerová Jiřina, Coufalová Oldřiška, Cvrček František, Čepičková Hana, Dufek František, Hájek Vlastimil, Hálová Irena, Hanáková Ludmila, Hanušová Jiřina, Havlát Vlastimil, Hoffmann Jaroslav, Horčic Miroslav, Hubková Věra, Charvát Bohumil, Choura Dušan, Chrtek Břetislav, Janata Ladislav, Jansa Václav, Janula Jiří, Kadeřábková Marie, Kaplan Josef, Karlíková Alena, Kašpar Vladislav, Kožíšek Miloš, Rybář Vladimír, Štefánek Miloš

B - Baborovský Jaroslav, Kolmanová Milada, Kostkanová Libuše, Kozáková Vladislava, Kozílková Jiřina, Krásný Zdeněk, Levitusová Hana, Linka Oldřich, Lišková Jiřina, Malík Vladimír, Mrskoš Antonín, Muzikář Vladimír, Nešněra Josef, Novák František, Optalius Karel, Pučelík Miroslav, Rűcklová Marta, Řehák Zdeněk, Saifrid Bohumil, Skořepa Josef, Sýkora Bohuslav, Šena Antonín, Vejrych Jan, Velechovská Zdenka, Větrovský Zdeněk, Vodhánilová Aloisie, Zeman Jaromír, Zubík Oldřich

1941

Bahník Václav, Balaš František, Dalešická Marie, Doležal Miloslav, Dvořáková Miluška, Fučíková Vlasta, Hubáček Bohuslav, Jakubcová Milena, Jech Jaroslav, Kazdová Helena, Klouda Karel, Korcová Věra, Král Jaroslav, Ledvina Jiří, Leišová Karolina, Lejsková Libuše, Mašek Miloslav, Mašek Miroslav, Melounová Jiřina, Musílek Adolf, Nedbalová Marie, Novák Jaroslav, Palm Vladimír, Panchartek Jan, Podlipná Marie, Potměšil Jan, Potměšil Jaroslav st., Potměšil Jaroslav ml., Smolová Hana, Soukup Vladimír, Staňková Jindřiška, Střelec Zdeněk, Šebestík Zdeněk, Štajerová Jiřina, Taraba Jaroslav, Tuláček František, Vajsarová Květuše, Vedralová Marie, Vejrich Jindřich, Větrovská Anděla, Zeman Václav, Žalmánková Vlasta

1940

V tomto roce se maturity nekonaly.

Aktuální informace

14.10.2018

Ředitel školy zveřejňuje výroční zprávu o činnosti školy za školní rok 2017-2018.

30.09.2018

Ředitel školy zveřejnil kánon literatutry pro maturitní zkoušku ve školním roce 2018 - 2019.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1947.

Narodil se 25. 6. 1928 v Praze. Dětství a mládí prožil v Nymburce, ve vile na Zálabí v bývalé ulici Tomáše Černého (dnes Kolínská ulice).

Anketa

 
Je 8 týdnů letních prázdnin málo nebo moc?
Je to málo. 58 %
Stačí to. 36 %
Je to moc. 6 %
Celkový počet hlasů: 507
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Tour de France

1. červenec 1903

Když se v časných ranních hodinách v Paříži rozjelo 60 cyklistických profesionálů k okružní jízdě po Francii, málokdo tušil, že se zrodil později nejpopulárnější silniční závod světa – Tour de France.

Nejčtenější

22.12.2018

Ve školním kole Geologické olympiády se v kategorii A ("žáci ZŠ") umístila na 1. místě Anna Vávrová z 4KB. V kategorii B ("středoškoláci") byl nejúspěšnějším náš loňský reprezentant i v KK GeO Martin Laš ze 6XB.

celý článek
17.01.2019

Republikové finále v basketbalu kategorie V. (střední školy) se konal pod záštitou hejtmanky karlovarského kraje Mgr. Jany Mračkové Vildumetzové 16. – 17. ledna 2019 v hale míčových sportů – Aréně Karlovy Vary. Družstvo naší školy cestovalo po nevydařeném mistrovském zápasu v Praze již v úterý pozdě večer. Pod trenérským vedením Robina Švarce do bojů zasáhli: Martin Holoubek, Lukáš Mareš, David Snop, Vojtěch Vejvar, Dominik Plešingr, Rostislav Jirák, Juraj Valentiny, Tobiáš Mikula, Filip Kábrt a Adam Srník.

celý článek
18.01.2019

V pátek 18. ledna 2019 proběhlo v centrální hale TJ Tatranu Střešovice, krajské finále „Florbal Challenge“ SŠ. Mezi pěti postupujícími týmy byla i jedenáctka našich studentů, tvořících základ „Hyblerovců“.  Konkrétně: Marek Antoš, Filip Touš, Tonda Dadák, Adam Kubát, Václav Berný, Martin Kozák, Vojtěch Žáček, Vojtěch Bejbl, František Vlasák, Ivan Tomášek a Lukáš Hořínek.

celý článek
 
J. W. Goethe: Nestačí vědět. Nestačí chtít. Je třeba konat.