OK CHO 1

Články ze sportovních akcí a soutěží

STK 3.A - Horní Bradlo 2. část

Třetí den jsme zahájili na antukovém hřišti volejbalem. Srub č. 1 prohrál, a musel proto připravit večerní táborák. Odpoledne jsme hráli pétanque a užívali jsme si slunce u bazénu. Ve večerních hodinách jsme si zaplavali ve vnitřním bazénu a následně jsme si odpočinuli ve vířivce. Po večeři jsme usedli k táboráku, opékali jsme buřty a zpívali jsme s kytarou.

Celý článek

STK 3.A - Horní Bradlo 1. část

Z důvodu povodní se neuskutečnil vodácký kurz, proto se nepočetná skupinka ze třídy 3.A rozhodla vyrazit do sportovního areálu Tesla v Horním Bradle.

Celý článek

Student David Noll je trojnásobným Mistrem České republiky v plavání!

Nejen ve školních lavicích jsou naši studenti nadaní a šikovní!

Důkazem může být i David Noll (2SB), který na Mistrovství ČR staršího žactva v Českých Budějovicích, vybojoval 3x 1. místo na tratích 50 kraul, 100 kraul a 100 motýlek (čas 59,97!) a přidal ještě dvě bronzové medaile na tratích 200 polohový závod a 200 motýlek!!!

Celý článek

Štafeta „O pohár ředitele školy“

06.06.2013

Druhý termín 11. ročníku běžecké štafety „O pohár ředitele školy“ připadl na čtvrtek 6. června 2013. Tradičně se závodilo na Ostrově, žáci NG absolvovali 4 x 1 kolo (4 x 570 m), žáci VG 4 x 2 kola (4 x 1140 m).

Celý článek

Postup "17" do extraligy

Nymburští kadeti dokázali využít domácího prostředí, které jim přihrály regule soutěže a po dvou vítězstvích mohli oslavit postup do nejvyšší české soutěže sedmnáctiletých. Velkou měrou se na tomto úspěchu podílela trojice našich žáků - Patrik Sarna, Adam Bubeník a Lukáš Kosík.

Celý článek

Pohár rozhlasu - starší žactvo

Dnes (úterý 14. 5. 2013) pokračovala okresní atletická soutěž Pohár rozhlasu druhým kolem, přeborem starších žáků a žákyň. Družstvu žákyň se o pouhých 35 bodů nepovedlo obhájit loňské 1. místo, a skončily tedy na 2. místě. Družstvo žáků se dělí o druhé a třetí místo se ZŠ Komenského Nymburk.

Celý článek

Studenti Gymnázia na Pražském maratonu

V rámci pražského Volkswagen Maratonu se v neděli 12. 5. konalo finále Juniorského maratonu, tedy závodu školních štafet na trati 42,195 km. Družstvo Gymnázia Nymburk si možnost startu a postup vybojovalo 25. 4. v Kutné Hoře, kde jsme v semifinále skončili druzí.

Celý článek

Pohár rozhlasu - mladší žactvo

Dne 13. 5. 2013 se konalo na tartanové dráze nymburského CS okresní kolo Poháru rozhlasu mladších žáků a žákyň. Družstvo našich dívek obsadilo v konkurenci 15 družstev celkově třetí místo, mezi 16 družstvy chlapců kluci GNBK skončili čtvrtí.

Celý článek

VK Ostrava je mistrem UNIQA Extraligy volejbalu mužů!

Proč patří tento článek na stránky nymburského gymnázia? Není to omyl? Vždyť nejsme v Ostravě a navíc v Nymburce hrají přece extraligu jakéhosi míčového sportu jen někde na Tyršáku, nebo ne?

Kdepak! Žádný omyl, žádná chyba! Posuďte sami…

Celý článek

AND 1 CUP (kategorie III) - kvalifikace o postup na celorepublikové finále

V Jičíně se odehrál kvalifikační turnaj chlapců a dívek (ročníky 1999-2001) o postup na národní finále do Klatov. Našemu týmu se tentokrát bohužel nepodařilo navázat na slušné výkony z krajského kola a skončilo na druhém místě. Postup si pak zajistil pouze vítěz, kterým byl tým Gymnázia Nová Paka.