2009

4.A - Balounová Lenka, Červinková Monika, Duřt Jiří, Dvořáková Kateřina, Erbenová Aneta, Grochol Lukáš, Hájková Pavlína, Hanousek Aleš, Hercoková Michaela, Jílková Tereza, Kadeřábková Michaela, Khajlová Markéta, Kiapeš Pavel, Klementová Ema, Kozlová Simona, Kutnohorská Iva, Michlová Kateřina, Morávek Petr, Myškovský Jakub, Němeček Martin, Nováková Věra, Pichlerová Lucie, Provazníková Tereza, Růžička Jiří, Senohrábková Jana, Serbus Lukáš, Strnadová Martina, Svojšová Lucie, Sýkora Pavel, Sýkora Vít


Oktáva A - Brychtová Zdeňka, Čechová Lucie, Červinková Andrea, Červinková Helena, Dobiáš Jan, Drška Tomáš, Houžvička Ondřej, Javůrek Vít, Koucká Eva, Kroulík Lukáš, Křížek Jakub, Kubíčková Michaela, Künzelová Barbora, Kusovský Jan, Líbal Ondřej, Marečková Klára, Palát Daniel, Pekárek Vojtěch, Pětníková Iva, Procházka Ondřej, Pulda Jan, Roskovec Filip, Smolík Libor, Šonová Kateřina, Vaňková Kateřina, Veselá Šárka, Vetenglová Eva, Zichová Hana


Oktáva B - Beneš Vojtěch, Boháč Jan, Boháčová Tereza, Dáňa Karel, Havlát Aleš, Hubálek Jan, Hudečková Eva, Jeník Martin, Knytl Pavel, Kolář Petr, Málek Jiří, Martínková Žaneta, Matuchová Ludmila, Miškovský Radek, Navrátil Marcel, Nováková Kateřina, Pásková Alena, Pavlíček Jan, Pažoutová Iveta, Prášková Nikola, Semecká Michaela, Semrád Viktor, Slánská Veronika, Šebestíková Martina, Ulmanová Tereza, Valiček Pavel, Valterová Aneta, Weissová Eliška

2008

4.A - Bulušek Petr, Čadilová Martina, Černá Pavlína, Danešová Hana, Dvořáková Barbora, Futerová Tereza, Hanousová Kateřina, Holas Martin, Hudec Martin, Hukalová Markéta, Janouš Jiří, Kloudová Veronika, Kučerová Kateřina, Novák Jan, Papajová Lucie, Rozkydal Jakub, Rylich Michal, Stránská Alena, Šímová Veronika, Škodová Jana, Škorpil Štěpán, Šubrtová Marcela, Vašátová Silvie, Vitáčková Lucie, Vondrová Zuzana, Zadražilová Lucie


Oktáva A - Benák Jan, Černá Kateřina, Červený Jan, Daniel Jiří, Došek Jan, Drška Jan, Hašková Hana, Havránek Filip, Krumpolec Ondřej, Kubánková Lenka, Kubešová Eliška, Kučera Pavel, Ludvík Karel, Ludvík Miroslav, Martinovská Šárka, Mokrá Šárka, Němečková Tereza, Pavlíčková Petra, Pospíšilová Lucie, Sedlatá Kateřina, Skalleová Nora, Sýkora Matěj, Šaldová Anna, Šimeček Jan, Toman Martin, Trnková Iva, Tuzarová Zdeňka, Vaňátko Jiří, Vránová Gabriela, Zenklová Iveta, Žitný Marek


Oktáva B - Beníšek Marek, Diblíčková Eliška, Dvořáková Zuzana, Fiala Jan, Fritzl Martin, Hanton Martin, Hüblbauerová Aneta, Chramostová Eva, Klímová Kamila, Kozel Jaroslav, Kratochvíl Jan, Kubeš Ondřej, Kukalová Barbora, Najbrtová Soňa, Novák Lukáš, Plachý Daniel, Richter Jiří, Ryšánek Martin, Řehořová Zuzana, Staňková Petra, Svobodová Eva, Šimák Vojtěch, Šimáková Stanislava, Šimůnková Lucie, Švarc Štěpán, Tuzarová Martina, Vančurová Olga, Váňová Jitka, Zalabák Jan

2007

4.A - Bártlová Kateřina, Bílková Kristýna, Bolková Kristýna, Buk Tomáš, Caldová Jana, Černá Pavlína, Dudek Pavel, Férová Damaris, Hájková Andrea, Hájková Tereza, Horáček Pavel, Hrzánová Veronika, Chomátová Jana, Janoušková Lucie, Jisl Miroslav, Kutilová Eliška, Luňáková Jana, Matyásko Jan, Nechvílová Lucie, Němečková Iva, Novotná Kateřina, Podzimek Jiří, Rousková Iva, Řehák Matyáš, Salátová Olga, Svoboda Antonín, Šarközyová Monika, Štencová Petra, Vavroušová Eva


Oktáva A - Bucek Robert, Cibulková Simona, Eliáš Petr, Györiová Dominika, Havelková Alžběta, Hrubý Aleš, Jamný Dušan, Jungrová Věra, Kopecká Barbora, Kusovská Marie, Künzel Karel, Launová Iveta, Lochman Martin, Mikulová Blanka, Myškovská Martina, Pajrová Klára, Počarovský Jiří, Podhorová Veronika, Pokorný Pavel, Příkopa Filip, Sixtová Veronika, Stejskal Ondřej, Suchánková Daniela, Šimák Tomáš, Šimon Martin, Šoltysová Jana, Vaněk Tomáš, Vondrová Šárka


Oktáva B - Brandová Tereza, Čechová Karolína, Červinková Jana, Douša Michal, Fischerová Eliška, Friedel Tomáš, Hetverová Monika, Hofman Jiří, Hučík Jakub, Janík Martin, Jeremiáš David, Jírová Veronika, Knytl Jan, Košvancová Andrea, Le Huy, Martínková Iveta, Nepimach Jan, Novotná Tereza, Novotný Jakub, Novotný Tomáš, Pavlíček Martin, Pitnerová Lenka, Samek Jan, Šonská Kateřina, Šormová Adéla, Vančurová Silvie, Vorel František, Walter Michal, Zdeněk Jindřich, Žiaková Tereza

2006

4.A - Bebutová Erika, Benáková Petra, Bonka Milan, Břinčilová Pavla, Elicerová Natálie, Hnilicová Jana, Honzáková Veronika, Chárová Pavlína, Kaiprová Kateřina, Kapička Libor, Karban Radek, Koubová Renáta, Kováč Martin, Králová Markéta, Lang Jiří, Loudil Lukáš, Machová Štěpánka, Míčová Lucie, Mokošová Šárka, Němečková Kateřina, Nohejlová Tereza, Novotný Ondřej, Skalická Šárka, Šatná Františka, Šimon Jan, Šimonová Markéta, Špátová Marika, Šťastná Lucie, Uhlířová Michaela, Vokolek Aleš
Oktáva A - Barták Jindřich, Danielová Stanislava, Drahokoupil Martin, Hanslová Adéla, Huňka Lukáš, Koláčná Jiřina, Krausová Aneta, Křeček Tomáš, Kudrna Jiří, Líbal Adam, Matušinová Anna, Matysová Jana, Mikšovská Klára, Novák Aleš, Novotná Andrea, Novotná Anna, Nymburská Eva, Petřík Jan, Pošíková Lenka, Pýcha Radek, Rejnková Petra, Szabó Jan, Šmejkalová Lucie, Vlková Lenka, Zelenka Jakub, Zímová Barbora


Oktáva B - Čán Michal, Hajdlová Petra, Hanzlík Zdeněk, Holan Ondřej, Hubálek Michal, Jeník Jan, Karásková Anna, Kešnerová Petra, Knytlová Petra, Kohout Jakub, Krejčík Lukáš, Krejčíková Jana, Kyncl David, Landsmanová Lucie, Lébl Ondřej, Lukavcová Veronika, Marek Michal, Martincová Anna, Mikotová Veronika, Miškovský Adam, Novotná Tereza, Pýcha Ondřej, Rypková Lucie, Sasková Lenka, Šeredová Alena, Šimková Markéta, Ulrychová Helena, Valterová Sandra, Weissová Veronika

2005

4.A - Čebišová Aneta, Daňková Michaela, Drápalík Vladimír, Friedelová Zuzana, Hankeová Jana, Hanlová Veronika, Kasalová Lenka, Koblasa Milan, Kubíková Zuzana, Lacinová Eva, Lajnerová Kristýna, Maxová Radka, Mistrík Pavel, Miškovská Hana, Nechvíl Jan, Němečková Petra, Pavlíčková Iva, Pexová Zuzana, Pinterová Iveta, Rybínová Marcela, Šárovec Joel, Šnejdarová Andrea, Špačková Lenka, Valigurová Radka, Vernerová Eva, Vojtíšková Michaela, Vorlíčková Lucie
Oktáva A -  Blahník Petr, Cempírková Kateřina, Čadílková Helena, Dyňková Jitka, Effenbergerová Lucie, Eichlerová Martina, Filipová Šárka, Hofmanová Jana, Horňáková Markéta, Chramostová Lada, Kalaš Jakub, Kaňková Eva, Khop Ladislav, Konrádová Michaela, Křečková Simona, Omáčková Helena, Pajkrt Jan, Papáčková Eva, Petrášková Lenka, Radoň Ondřej, Ságner Vilém, Soukupová Klára, Šlejharová Daniela, Tréglová Michaela
Oktáva B - Baarová Monika, Bednář Marek, Bednář Pavel, Burian Martin, Červinková Jarmila, Došek Lukáš, Fiedlerová Dana, Heršálek Jan, Hofmanová Jana, Houštecká Andrea, Houžvičková Nela, Hudec Jakub, Jandová Michaela, Kačicová Ludmila, Knesplová Petra, Macháčková Petra, Nováková Zuzana, Odcházel Ondřej, Pavlovič Radek, Rakušan Martin, Ruferová Iva, Šramotová Jana, Větrovská Kristýna

2004

4.A - Bodláková Petra, Dáňová Lucie, Ernst Martin, Fialová Tereza, Freimannová Aneta, Houdek Michal, Kapička Aleš, Kasák Ondřej, Knytlová Jana, Krejčíková Jana, Kuncová Veronika, Kykal Roman, Ledašilová Lucie, Machová Šárka, Malínská Kateřina, Mizlerová Monika, Morávek Martin, Münzberger Jan, Nedělová Hana, Novák Jiří, Ostráková Jitka, Otta Jiří, Pavliska Petr, Procházková Ludmila, Soukalová Pavlína, Šimoňáková Jana, Šnejberková Hana, Tomanová Eva, Typltová Jolana, Vacková Michaela, Vavroušová Iva, Vlčková Eva


Oktáva A - Bartáková Petra, Buldrová Andrea, Černý Martin, Hanušová Jolana, Hnilicová Eva, Chalupníčková Lucie, Jelínková Magdalena, Karbanová Monika, Kouřík Libor, Krčmaříková Monika, Kubíková Michaela, Kuhnová Tereza, Květoňová Alena, Macura Matěj, Motejlková Jana, Mrázková Anna, Mrázová Marcela, Nováková Jana, Peterová Veronika, Schnierlová Jana, Šťastná Martina, Tvrdíková Kateřina, Vejnar Benjamin, Žigo Erik


Oktáva B - Anděl Vladimír, Baščanová Kristýna, Černá Lenka, Doleželová Alice, Ettl Jan, Hyblerová Barbora, Hyblerová Zuzana, Janošková Klára, Jelínková Jana, Knytlová Tereza, Kotyza Pavel, Kratochvílová Anna, Kratochvílová Eva, Krejčík Jan, Krejčíková Pavla, Michnová Pavlína, Najbrtová Adriana, Novotný Miroslav, Pospíšilová Veronika, Puchner Miroslav, Renč Martin, Šámal Martin, Šandová Milada, Šesták Pavel, Šimečková Zuzana, Štenclová Eva, Uher Tomáš, Vorlová Zuzana


2003

4.A - Černá Martina, Dvořák Martin, Formánková Šárka, Hanlová Lucie, Horáková Barbora, Kašičková Denisa, Kodešová Tereza, Kolář Josef, Kuncová Radka, Kynclová Kateřina, Lugmayer Tomáš, Mejstřík Josef, Okáníková Klára, Ostráková Natálie, Petříková Simona, Růžičková Michala, Rybínová Eva, Stoklasová Renata, Svobodová Hana, Šafaříková Petra, Šafářová Anna, Šáchová Lucie, Valeška Přemysl, Velechovská Zuzana, Vernerová Kateřina, Ostrovská Monika, Zahrádková Lucie, Zigmundová Vendula, Zvěřina František


Oktáva A -  Bartošová Jana, Baštecká Martina, Černá Alena, Černá Lucie, Dvořáková Šárka, Elišková Kristýna, Fér Miroslav, Foktová Dana, Hanušová Karolína, Hrubá Lenka, Klímová Simona, Králová Lenka, Levinský Petr, Málková Eliška, Málková Martina, Milbachová Zuzana, Misař Aleš, Nevoralová Kateřina, Omáčková Markéta, Parfjonová Natálie, Pokorná Hana, Popelková Lucie, Sedlatý Petr, Urbánková Tereza, Vejvodová Petra, Zichová Marta


Oktáva B - Beránek Michal, Červinka Jan, Červinková Dana, Červinková Magdaléna, Heřmanský Josef, Hudeček Martin, Hybler Roman, Janiš Kamil, Kaňka Zdeněk, Knitlová Markéta, Koppová Michaela, Koppová Zuzana, Koucká Hana, Koudela Radek, Krsek Daniel, Křečková Michala, Levčík David, Matoušek Jaroslav, Melicharová Jitka, Petrželková Eva, Procházková Vendula, Prokopová Lenka, Renčová Pavlína, Soukalová Jitka, Strejček Filip, Sudek Lukáš, Svoboda Libor, Šafrová Kateřina, Vorlová Barbora

2002

4 A - Bolková Barbora, Černohorský Ondřej, Jalovecký Marek, Korbel Martin, Koubová Kamila, Kulichová Lucie, Malíková Petra, Martiš Radim, Martišová Eva, Menclová Vítězslava, Münzberger Michal, Munziová Alena, Pacltová Petra, Pelantová Veronika, Podhajský David, Prejza Jaroslav, Radoňová Lucie, Rákosníková Martina, Řeháková Jana, Sechovcová Lenka, Sitná Karolína, Smejkalová Pavla, Svobodová Dominika, Svobodová Hana, Tomková Petra, Turčeňuk Sergej, Urbánek Michal, Urbanová Kateřina, Vokál Pavel, Vokřálová Anna, Vorlíček Lukáš

2001

Septima A - Boháčková Anna, Buldra Radek, Cidlina Jaroslav, Čmugrová Gabriela, Doležel Tomáš, Dubišarová Irena, Havelková Barbora, Hnilicová Anna, Holoubková Barbara, Jelínková Tereza, Jeník Miroslav, Kalaš Milan, Kalašová Markéta, Koppová Eliška, Kratochvílová Irena, Křepelová Dana, Matoušek Jaroslav, Mazurová Jana, Melichová Jana, Ottomanská Veronika, Prelovská Lucie, Puchnerová Jana, Rovná Monika, Svatá Silvie, Szabóová Klára, Trnka Miroslav, Vencourová Tereza, Vlčková Klára, Vyklická Lucie, Zelenka Petr


Septima B - Bartošová Adéla, Borecká Alena, Cimrová Šárka, Červenková Radka, Červinková Hana, Dobrovolná Iveta, Eliška Jakub, Frank Václav, Hejdrychová Jitka, Houžvičková Helena, Hušnerová Lenka, Janatová Lucie, Kemr Jan, Kindlmanová Tereza, Knápek Martin, Kuchynková Vlasta, Kyncl Jiří, Lipták Lukáš, Matyáš Jan, Paulů Petra, Pospíšil Daniel, Prejza Zdeněk, Procházka Jan, Serbusová Jana, Smolíková Jana, Stehlíková Michala, Straňáková Martina, Šereda František, Štěpánová Eva, Trnková Michala, Urban Pavel

2000

Septima A - Babic Milan, Balcar Jan, Benešová Lenka, Borecká Jana, Červák Jiří, Dyňková Lucie, Hauerland Pavel, Helebrant David, Hlaváčová Ivana, Hrádek Jan, Hüblbauer Lukáš, Jenčeková Magdaléna, Kindlmannová Jana, Koryntová Hana, Kořínková Hana, Kučerová Lucie, Lejsek Jan, Lorenzová Simona, Marek Jan (web), Novotná Jana, Pinterová Lucie, Prokop Petr, Říhová Hana, Serbusová Martina, Skalská Hana, Soukupová Lenka, Strejček Kamil, Šádek Jiří, Toušová Lenka, Vančurová Magda, Votrubová Amálie


Septima B - Blažková Eva, Brynychová Věra, Čermáková Blanka, Formánková Veronika, Freimann Radek, Gabrielová Ivana, Härtlová Anetta, Kopecká Martina, Labuta Jiří, Levinský Tomáš, Maršon Tomáš, Martincová Monika, Masopustová Kateřina, Mazura Pavel, Mirovský Filip, Misárková Hana, Moravcová Martina, Nehasilová Markéta, Procházková Pavla, Sklenka Martin, Strejčková Pavla, Synková Andrea, Šmíd Luděk, Tichá Veronika, Valičková Jana, Vejnar Emanuel (web), Vik Pavel

Aktuální informace

25.06.2019

každé pondělí 9:00 - 11:00 hod. Průkazky na dopravu potvrzujeme až na začátku školního roku v září.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1946.

Narodil se r. 1926. Jako student právnické fakulty emigroval v r. 1949, protože mu po opětném zatčení hrozilo vězení.

Anketa

 
Vyberte motto školního roku 2019-2020
Motto 1 14 %
Motto 2 20 %
Motto 3 59 %
Moto 4 7 %
Celkový počet hlasů: 121
Archiv anket

Svět v roce založení školy

17. květen 1903

Američanka Agne Woodová zaběhla v Poughkeepsie (stát New York) 220 yardů za 30,6 s. Byl to první registrovaný světový rekord v běhu žen.

Nejčtenější

01.08.2019

Prázdniny, ač se nám to líbí nebo ne, se přehouply do své druhé poloviny. Jako každý rok dáváme na výběr 4 možnosti pro motto školního roku. Nedá se pochybovat o tom, že i nadcházející rok bude rokem velice bohatým a činorodým. Žáky a učitele čeká spousta práce, učení a zážitků. Pro některé bude tento rok prvním na Gymnáziu Bohumila Hrabala, pro někoho rokem posledním. Každý z nás přijde do školy s různými představami, předsevzetími, cíli a přáními. Věříme, že přesto je pro nás všechny jedno společné - snaha o co nejlepší výsledky.

Dejte hlas myšlence, která by nás měla celým školním rokem provázet a ke které se budeme v jeho průběhu obracet. Bude nás motivovat a vést k cíli. V anketě, která je zveřejněna v první srpnový den, jsou citáty uvedeny jen číslem motta. Autorem všech myšlenek, které se i z dnešního pohledu jeví jako velice aktuální, je řecký filozof Sokrates (469 - 399 p. n. l.).

Zde je jejich kompletní přehled.

Motto 1

Silné mysli diskutují o myšlenkách, průměrné o událostech a slabé mysli o lidech.

Motto 2

Tajemstvím změny je soustředit veškerou svou energii ne na boj se starým, ale na budování nového.

Motto 3

Kdo chce pohnout světem, musí se nejdříve pohnout sám.

Motto 4

Nebudeme žít lépe, pokud nebudeme hledat, jak se stát lepšími.

 

celý článek
29.07.2019

Přejeme všem návštěvníkům našich stránek krásné léto a na konci srpna se těšíme na shledanou!

celý článek
 
J. W. Goethe: Nestačí vědět. Nestačí chtít. Je třeba konat.