1919

Bernat Josef, Brož Jaroslav, Faltys Jaroslav, Grof Josef, Horák Antonín, Hrnčíř Vratislav, Janata Josef, Kašpárek Antonín, Kofránek Vladimír, Kotlář František, Koubík Jiří, Krejčík Antonín, Macháček Otokar, Malý Jaroslav, Minařík Karel, Molnár Jan, Němeček František, Novák Alois, Paleček Rudolf, Plíhal Josef, Polák František, Pošík Josef, Rubek Josef, Rychetský František, Schwarz Hugo, Stejskal Jaroslav, Šlechta Jaroslav, Šlechta Jan, Schnierl Bedřich, Vyleťal František, Zdráhal Karel, Zedník Pavel, Žofka Jindřich, Homolová Emilie, Kovaříková Pavla, Šillerová Jiřina

1918

Čermák František, Haken Josef, Hampl Jan, Jochman Antonín, Kahn Filip, Kotlář Josef, Kudrnáč Josef, Lauschmann Jan, Miškovský Jaroslav, Mocek František, Mucha Jan, Němeček Alois, Novák Josef, Novák Karel, Schäfer Karel, Šimáček Štěpán, Šorm Josef, Švec Antonín, Urbánek Ladislav, Váňa Bohuslav, Votava František, Votava Vladislav, Vrba Alois, Vrbenský Václav, Weil Gustav, Patzáková Anna, Šulcová Anna

Dočasně VII. třídu navštěvovali vojenští dovolenci:
Horáček Emilian, Hradský Karel, Jiran Josef, Marynka Jaroslav, Pavlata Jaroslav, Pytlík Jan, Souček Josef, Šimáček František, Taller Karel

1917

Adamec Josef, Červinka Jaroslav, Červinka Josef, Erben František, Hadač Jaromír, Hrachovina Josef, Kafka Jaromír, Kejha Ladislav, Kubelka Arnošt, Kvapil Miloš, Matějka Bedřich, Mikulášek Miloš, Misík Josef, Müller Adolf, Novák Miroslav, Novotný František, Schäfer Zdeněk, Šimůnek Karel, Šinkmajer Jaroslav, Špiner Josef, Tuzar Miloslav, Veiss Karel, Zemanec Václa, Šlechtová Adéla

Dočasně ve službě vojenské:
Bartoň Antonín, Blažek Jaroslav, Glanc Antonín, Herkner Jiří, Hrubeš Miroslav, Jandera Jan, Ruml Vladimír, Slavík Josef, Štoček Antonín, Valenta Rudolf

1916

Aksamit Karel, Červinka Oldřich, Červinka Václav, Erben Jaroslav, Herbrych Josef, Hodina František, Jaroš Jaroslav, Jehlička Václav, Kaplan Jan, Klatovský Rudolf, Kubias Prokop, Malý Oldřich, Novák Vladislav, Novotný Teodor, Paulín Miloslav, Reiner Stanislav, Strnad Jan, Šilhánek Jindřich, Vrbenský Karel, Zálaba Jaroslav, Zikmund Vilém, Žert Karel, Holanová Amálie, Podzimková Marie, Preclíková Marie

1915

Bašus Karel, Beneš Karel, Grünwald Jaroslav, Hadač Karel, Homola František, Janda Josef, Jelínek Karel, Karbula Václav, Klicpera Adolf, Kolář Karel, Kyncl Josef, Macháček Miloslav, Němeček Josef, Pekař Josef, Speychal Vojtěch, Šuk Jaroslav, Žák Pavel, Žáry Josef, Horáková Marie

1914

Barák Eduard, Bašus Jiří, Bělina Jindřich, Beneš Oldřich, Buldra Václav, Čermák Antonín, Hlavička Alois, Holub Alois, Hulička Václav, Jakl Karel, Jirout František, Kerhart Oldřich, Kleoš František, Knespl Josef, Konvalinka Vilém, Král Stanislav, Kryšpín Václav, Ludvík Jaroslav, Míča Jaroslav, Müller Jaroslav, Nepomucký Jan, Nevole Josef, Novák Václav, Paleček Rudolf, Pecháček Bohumil, Roudný Josef, Řehák Svatopluk, Salavec Jan, Šibrava Josef, Šrámek Jan, Štěpán Jiří, Štětina Ladislav, Urbánek Jarmil, Valenta Václav, Vysušil Josef, Žáry Josef, Anderlová Vlasta, Novotná Bohumila, Schulzová Anna, Stumpfová Marie, Šenkýřová Emilie, Zálabová Anna

1913

A - Altman Jaroslav, Bártl Václav, Berger František, Brzák František, Bucek František, Čapek Josef, Čermák Josef, Černý Bohumil, Dudek Josef, Farský Oktavián, Fuks Miroslav, Haba Bohumil, Hladík Jaroslav, Hlaváč Jaroslav, Hrnčíř Vladimír, Chaloupka Jaroslav, Jakl Karel, Janeba František, Kafka Karel, Karban Alois, Klapště Bohuslav, Klouček Edvard, Kolář Leopold, Kratochvíl Karel, Kubín Josef, Němeček Emanuel

B - Nouzák Otakar, Novák František, Paulík Jan, Polák Otto, Pros Jaroslav, Purman Karel, Salavec Čeněk, Seidl Jaroslav, Serbus František, Socha Karel, Steigerhof Jindřich, Šafránek Karel, Šálený Josef, Šebor Edvard, Šebor Oldřich, Šimon Josef, Šorm František, Štěpina Karel, Štětina Ladislav, Uchytil Karel, Wolf Zdeněk, Zámečník Antonín, Zeman Ladislav, Zimmermann Emil, Žlábek Rudolf, Žofka Ladislav

1912

Adamec Václav, Bártl Jan, Bezdíček Jan, Bukač Antonín, Cuc Josef, Čermák Josef, Hauner Adolf, Hercog František, Holan Josef, Horčička Stanislav, Jarolímek Karel, Jaroš Miloslav, Jiroušek Jan, Karásek Karel, Kochta Jiří, Kovařík Jan, Králík Oldřich, Krátký Václav, Kyncl Vojtěch, Macháček Stanislav, Pavlík Josef, Polák Bohuslav, Polák František, Pospíšil Jan, Raiman Karel, Rassl Václav, Renelt Záviš, Rolnický Rudolf, Schmidt Vincenc, Schworm Bohuslav, Skřivánek Prokop, Skřivánek Stavopluk, Smrčka Karel, Stejskal Josef, Šafařík František, Šulc Miloš, Tuček František, Vítr Václav, Zahrádka František, Zajíc Jan, Zeman Edmund, Zimmermann František

1911

Adamec Rudolf, Alexander Jan, Báša Bohuslav, Čmugr Otto, Dalešický Čeněk, Diviš Josef, Duřt Antonín, Harcuba Rudolf, Hepner Bohumil, Knobloch Josef, Kořínek Karel, Koštíř Václav, Kožíšek Cyril, Krátký Josef, Kvíz Josef, Libánský František, Miškovský Ladislav, Myška Rudolf, Otta Ladislav, Otta Václav, Řádek Josef, Římal Bohumil, Rychetský Josef, Smutný Stanislav, Steigerhof Emil, Šiller Jaroslav, Šmelhaus František, Šmelhaus Otakar, Šťastný Alois, Štětina Josef, Třešňák Bedřich, Vokněr František, Vokoun Josef, Zeman František, Zimmermann František, Exner Alois

1910

Bašus Miroslav, Brož Josef, Čihák Karel, Feuerstein Bedřich, Fiala František, Husák Stanislav, Keith Jan, Kerhart Vojtěch, Lameš Zdeněk, Lexa Rudolf, Macháček Josef, Mrňavý Josef, Najbrt Josef, Najbrt Václav, Nouzák Václav, Otta Vladimír, Paleček Bohumil, Pardubský Karel, Pek Mikuláš, Polej Josef, Pošík František, Reinisch-Lustig Robert, Rieger František, Stumpf Ladislav, Šanda Ladislav, Šourek Karel, Štafl Jan, Tlustý Antonín, Vosyka Robert, Wantoch Ervín, Zajíček František, Zourek Karel

Aktuální informace

12.03.2021

Z rozhodnutí MŠMT jsou přijímací testy nově vypsány takto:

4-leté studium: 3. a 4. května 2021

8-leté studium: 5. a 6. května 2021

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1952.

Narodil se 11. 2. 1934 v Nymburce.  Absolvoval Pedagogickou fakultu v oboru výtvarná výchova a matematika. 

Svět v roce založení školy

Začaly vycházet Ľudové noviny

2. leden 1903

V Martině začaly vycházet Ľudové noviny (zprvu třikrát týdně), 

Nejčtenější

17.03.2021

VÝSLEDKOVÁ LISTINA OBSAHUJE ODKAZY NA VIDEOOBHAJOBY POSTUPUJÍCÍCH NA KK SOČ

Termín letošní Školní přehlídky Středoškolské odborné činnosti byl v úterý 16. března 2021 odpoledne. 34 přihlášených studentských soutěžních prací z různých oborů SOČ se představilo před třemi hodnotícími komisemi složenými z členů profesorského sboru. Komise rozhodly o postupu konkrétních prací na krajskou přehlídku, tedy vybraly v každém oboru nejvýše dvě, které do celokrajského srovnání z naší školy vyšleme. Vizte Výsledkovou listinu ŠK SOČ 2021.

celý článek
16.03.2021

Již po patnácté se naše škola připojila k celosvětové kampani, která si připomíná 62. výročí tibetského povstání proti čínské okupaci. Kampaň Vlajka pro Tibet má především symbolický charakter a je vyjádřením solidarity s Tibeťany. Tibetská vlajka je jedním z nejvýraznějších symbolů, který Tibeťané v Tibetu používají při nenásilných protestech. Za její vyvěšení jim hrozí až několikaleté tresty vězení.

celý článek
29.03.2021

Dne  25.3. 2021 absolvovali studenti 1PA a 4KB online přednášku pana Davida Christofa na téma problematiky dostupnosti pitné vody v některých částech světa. Jak přednáška vypadal se můžete dočíst ve vybraných příspěvcích samotných studentů. Tato přednáška zároveň do jisté míry nahradila neuskutečněný EKODEN na toto téma, který se přesouvá na následující školní rok. 

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!