Informace o středním a vyšším školství našeho zřizovatele - Krajského úřadu Středočeského kraje.

Informace o podobě, obsahu a náročnosti testů pro uchazeče na osmileté i čtyřleté studium a o doporučené formě přípravy ke zkouškám se můžete dozvědět na internetových stránkách www.cermat.cz společností CERMAT, která testy pro všechny střední školy zabezpečuje.

plk. Bedřich Krátkoruký

Plk. letectva i. m. Bedřich Krátkoruký (8. 10. 1913-15. 1. 1943), vynikající pilot a stíhací eso RAF v době 2. světové války, studoval na naší škole ve 30. letech 20. století.

Je to jen gesto a stávka s demonstracemi nic nepřinesou 21 %

První Ford

19. červenec 1903

V Detroitu se začaly prodávat první automobily z továrny Henryho Forda. (Model A stál 950 dolarů.)

29.04.2019

V pondělí 29. dubna se s naší školou rozloučili studenti maturitního ročníku. Na letošní rok přichystali originální a neotřelé poslední zvonění s tématy okupace '68 a sametové revoluce, od které si letos připomínáme 30. výročí.