HLAVA SPGN

Předseda: Filip Nosek (5QB) [e-mail]
Účetní:
 Radek Šos (5QB) [e-mail]
Vedoucí projektového výboru: Max Jelínek (2A) [e-mail]
Komunikace s vedením školy: Jakub Najman (2A) [e-mail]
Vedoucí mediálního výboru: Lukáš Vydra (7MA) [e-mail]


ZÁSTUPCI TŘÍD VE STUDENTSKÉM PARLAMENTU

ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

TŘÍDA ZÁSTUPCE 1 ZÁSTUPCE 2 NÁHRADNÍK
1PA Čanda Vojtěch Valerie Stránská Marie Hubáčková
1PB Krystýna Peroutková Vít Zeman -
2SA Zita Kubátová Šimon Hronek Ondřej Makovička
2SB Alexandr Lounek Dorota Ďurišová -
3TA Šimon Škoch Filip Kraj -
3TB Vítek Michl Štěpán Šída -
4KA Tobiáš Kabeláč Marek Jaroš -
4KB Kryštof Davídek Nela Motyčková Filip Kubálek
5QA Tomáš Schytil Adam Čermák David Žejdlík
5QB Filip Nosek Radek Šos Ema Fišerová
1A Václav Charvát Kristýna Kupcová -
6XA Teodor Končický Jakub Šebela -
6XB Jonáš Holzner -  
2A Max Jelínek Jakub Najman Zuzana Zdeňková
7MA Lukáš Vydra Michal Šubrta Šimon Fijala
7MB Dittrich Richard Martin Křenek (Tomáš Kratochvíl) -
3A Daneiela Dobrovodská -
8OA Boška Bartoloměj Eliška Novotná -
8OB Tadeáš Brablc - -
4A Maddy Širanec - -

 

 

ZÁSTUPCI TŘÍD VE STUDENTSKÉM PARLAMENTU

ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

1PA

Šimon Hronek Zita Kubartová  Ondřej Makovička

1PB

Alexandr Lounek  Dorota Ďurišová 

2SA

Filip Kraj Šimon Škoch 

2SB

Kateřina Kammová  Stela Zbýňová

3TA

Tobiáš Kabeláč Nikola Pomšárová Marek Jaroš (náhradník za zástupce třídy 3TA)

3TB

 Kryštof Davídek Nela Motyčková  Filip Kubálek (náhradník za zástupce třídy 3TB) 

4KA

Alžběta Merhoutová

Klaudie Horáková

Martin Beier

4KB

Radek Šos

Filip Nosek

5QA

Jakub Šebela 

 Teodor Končický

5QB

Jonáš Holzner

Denis Vohralík 

6XA

Lukáš Vydra

Michal Šubrta

Šimon Fijala

6XB

Tomáš Kratochvíl

Tomáš Zedník

Jonáš Matůš

7MA

Bartoloměj Boška

Eliška Novotná

7MB

Zuzana Berná

Jan Střítežský

8OA

Tobiáš Daneš

Richard Čermák

8OB

Jakub Galuščák

-

1A

Zuzana Zdeňková  Jakub Najman  Max Jelínek

2A

 Daniela Dobrovodská -

3A

Matěj Techlovský -

4A

Eliška Urbanová

Jakub Schovánek (náhradník za zástupkyni třídy 4A)

Aktuální informace

21.04.2024

se konají v pondělí 29/4:

-17:30-18:00 hod
schůzky v učebnách
-18:00-19:30 hod
29.10.2023

Ředitel školy zveřejňuje výroční zprávu o činnosti školy za školní rok 2022-2023

Významní absolventi

Růžena Merunková

Růžena Merunková (*21. 3. 1940), vynikající česká herečka, recitátorka a dabérka, absolvovala v roce 1957.

Anketa

 
Motto školního roku 2023-24
Arnošt Lustig 6 %
Tony Wagner 24 %
William Blake 9 %
Oscar Wilde 49 %
Albert Einstein 12 %
Celkový počet hlasů: 216
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Dámská móda

květen 1903

S prvním úsměvem jarního slunce se objevují také jarní toalety, jejichž móda bývá každým rokem proměnlivá. 

Nejčtenější

26.03.2024

Nymburští debatéři Luisa Anna Hofmanová (7MA), Sofie Fukalová (7MA), Tadeáš Brablc (8OB) a trenér Matěj Piller se poslední víkend před Velikonocemi vydali do České Třebové, kde se zúčastnili posledního turnaje Debatní ligy v této sezóně. Akce se uskutečnila v prostorech Střední školy technické a dopravní Gustava Habrmana.

 

celý článek
13.04.2024

Ve středu 10. dubna jsme ve složení Honza Kopeček (6XB), Anna Hířová, Štěpán Soulek a Mikuláš Vodenka (5QB) brzy ráno vyrazili do Prahy na VŠCHT na krajské kolo chemické olympiády kategorie C.

celý článek
25.03.2024

Na dvě hodiny se učebna č. 73 proměnila v soudní síň, kde studenti právního semináře předvedli své dovednosti v simulovaném soudu z trestního práva. Projekt, na kterém naše gymnázium spolupracuje s Právnickou fakultou UK, dal studentům možnost prozkoumat právní systém z první ruky a zároveň rozvíjet kritické myšlení a rétorické schopnosti.

celý článek
 
Oscar Wilde - Buď sám sebou. Všichni ostatní už jsou zabraní.