10. ročník Majálesu se vším všudy!

10. ročník Majálesu se vším všudy!

Studentský parlament si Vás dovoluje pozvat na 10. Majáles. Velkolepá akce se uskuteční 29. dubna 2017. Jako každoročně se pod Nymburskými hradbami sejde parta lidi, kteří chtějí oslavit studentský život, nebo se jen pobavit při troše dobrého jídla a pití. A že toho jídla a pití na našem Majálese nebude málo. Rozhodně se máte na co těšit, čtěte dále v tomto článku.

Letošní Majáles bude opravdu stát za to! Tento rok je Majáles bez tématu, to ale neznamená, že bude o horší, než předešlé roky. Máme pro Vás připravený pestrý program, kde si každý najde to své. Můžete se těšit na řadu senzačních kapel. Jako třeba Artmosphere, Interpret Neznámý, HUAFI, Přísun Povolen, Hard to Frame, HitFakers. Celým dnem Vás budou provázet moderátoři Alexander Koukol a Václav Berný.

A tak, pokud byste o tento senzační zážitek nechtěli přijít, budeme se na vás těšit 29. dubna v Parku Pod nymburskými hradbami. Začátek je v 13:30. Zváni jsou všichni, kteří si chtějí užít pěkný den s přáteli. Se sympatickým vstupem zdarma můžete počítat 😊.

 

ODKAZ NA FB UDÁLOST

Chtěli bychom rovněž poděkovat sponzorům, bez kterých by se naše akce nemohla uspořádat, jmenovitě jsou to:

Město Nymburk, Rodičovské sdružení Gymnázia, Donauchem, Kelvion, Autoškola Koňák, WC servis, Kimm-Invest, Střechy Pětník, Autodoprava Bubanec.

Zobrazeno: 12166x

Aktuální informace

14.02.2025

Během jarních prázdnin je možné podávat přihlášky v listinné podobě každý den od 8:00 do 11:00 hod.
Preferujeme nicméně elektronické podání přihlášek.

11.02.2025

Středočeský kraj vyhlásil konkurz na místo ředitele Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce.

Čtěte podrobné informace.

02.02.2025

Preferujeme elektronické podání přihlášek!
Při scanování přílohy "Hodnocení na vysvědčení z předchozího vzdělání" zkontrolujte, jestli je čitelný QR kód!

30.01.2025

Ředitel školy zveřejňuje kritéria přijetí do 1. ročníku ve školním roce 2025-26:

Pro podání přihlášky preferujte prosím elektronickou formu.

14.01.2025

Pro školní rok 2025-2026 hledáme nové učitele těchto aprobací:

  • matematika,
  • fyzika,
  • chemie,
  • informatika,
  • angličtina,

v libovolné kombinaci, případně i jednooborově.

26.10.2024

Rada školy dne 25. 10. schválila výroční zprávu o činnosti školy za rok 2023 - 2024.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1925.

Narodil se 15. 7. 1907 v Nymburce. Pocházel z rodiny dílovedoucího ČSD v Nymburce. Po gymnáziu studoval na Vysoké škole obchodní v Praze.

Anketa

 
Motto školního roku 2024-25
1. Charlie Chaplin 41 %
2. John Lennon 18 %
3. Eleanor Roosevelt 13 %
4. Stephen Covey 8 %
5. Herman Melville 20 %
Celkový počet hlasů: 212
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Bezdrátová telegrafie

27. květen 1903

AEG a Siemens založily Společnost pro bezdrátovou telegrafii.

Nejčtenější

11.02.2025

Středočeský kraj vyhlásil konkurz na místo ředitele Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce.

Čtěte podrobné informace.

celý článek
30.01.2025

Vstupenky na Absolventský ples Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce budou v prodeji od tohoto pátku 31. ledna od 17:00 na GoOut. Kapacita je omezená, proto doporučujeme zajistit si své místo včas.

celý článek
24.01.2025

Když i Nymburk pokryl bílý poprašek, třída 8OA s hrstkou jedinců ze 3A vyrazila na svůj poslední lyžařský kurz. Rokytnice nás přivítala velkou sněhovou nadílkou - doslova nás po výstupu z autobusu zasypala. Celý týden se nesl ve znamení skvělých lyžařských podmínek. Mrzlo, až nám tváře červenaly a zadnice jsme necítili. Větvičky smrčků se ohýbaly pod tíhou sněhu, div nepraskaly. Někdy s námi na Lysou horu vystoupalo i sluníčko a odkrylo nám nádherný výhled na moře z mračen pohlcující ostatní vrcholy i údolí široko daleko. Když jsme se dokochali horskou krajinou, mohli jsme se vrhnout střemhlav po sjezdovce pokryté měkkým prašanem. Vlasy nám při sjezdu čechral a protkal vločkami ledový vítr.

celý článek
 
Charlie Chaplin - Zajímám se o svoji budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života.