Nymburská stuha 2018

V neděli v podvečer se skupinka pedagogů sešla na zimním stadionu v Nymburce, aby podpořila svého studenta Daniela Mrázka (4KA) na 30. ročníku soutěže s názvem Nymburská stuha. A opravdu se bylo na co dívat, Daniel předváděl spoustu vysokých skoků a piruet, takže jsme žasli nad jeho výkonem. Soutěžil v kategorii Junioři.

Velká gratulace, obdiv a přání dalších úspěchů.

Zobrazeno: 1216x

29.06.2018

každé pondělí 9:00 - 11:00 hod. Průkazky na dopravu potvrzujeme až na začátku školního roku v září.

Zápis z úvodní schůzky rodičů 6/6/2018 najdete zde.

Hana Burianová

Hana Burianová (*1986), rozená Miškovská, někdejší tisková mluvčí prezidenta Miloše Zemana, maturovala na Gymnáziu Nymburk v roce 2005.

Motto školního roku 2018 - 2019
Jack Canfield 9 %
Og Mandino 25 %
Jacob K. Javits 4 %
Thomas Carlyle 12 %
J. W. Goethe 42 %
Blaise Pascal 9 %

Zemřel F. J. Studnička

21. únor 1903

F. J. Studnička – vysokoškolský profesor na pražské technice a univerzitě – byl autorem základní práce O determinantech, třísvazkové Vyšší matematiky a dalších děl.

12.08.2018

Nezadržitelně se blíží začátek nového školního roku. Jako každý rok, tak i letos, hledáme během letních prázdnin motto pro další školní rok. Pomožte nám s výběrem toho nejlepšího, které nás bude v celém dalším školním roce provázet a motivovat! Pro motto, které vás nejvíce oslovilo, hlasujte v naší anketě!

Anketa bude uzavřena 31. 8. 2018

• Jack Canfield: „Velké myšlenky přitahují velké výsledky. Průměrné myšlenky přitahují průměrné výsledky.“
  • Og Mandino: „Vždycky udělej maximum. Co zasadíš nyní, sklidíš později.“
  • Jacob K. Javits: "Přáním být někde jinde ani čekáním na lepší podmínky nic nezískáš. Rozhlédni se tam, kde právě jsi, a udělej to, co se s tím dělat dá."
  • Thomas Carlyle: "Ne to, co mám, ale to, co vím, je mým bohatstvím."
  • J. W. Goethe: "Nestačí vědět. Nestačí chtít. Je třeba konat."
  • Blaise Pascal: "Všechno štěstí v životě závisí na odvaze a práci."

Albert Einstein: Vyvarujme se předkládat mladému člověku úspěch jako životní cíl.