Žáci a třídy

Třídy a studenti školy 

Školní rok 2019-2020

 

V naší škole studuje v současné době ve 20 třídách 590 studentů.

 

1.A

 Třídní učitel
Mgr. Eliška Martin
zástupce tř. učitele

RNDr. Švehlová Miluše
kmenová učebna
73

 

Bartoš Jan
Bašta Petr
Bílková Alena Eva
Colová Markéta
Černá Natálie
Fojtíková Julie
Furgalák Mikuláš
Havránková Klára
Chvojka Lukáš
Kiapeš Michael
Kozáková Evelína
Krejčík Daniel
Kubiš Josef
Laštovka Ondřej
Müller Šimon
Palyza Matyáš Ferdinand
Pavlíčková Nela
Rasocha Hynek
Rylich Jaroslav
Salačová Michaela
Schlauf Filip
Schovánek Jakub
Soukolková Ester
Studnický Martin
Syrovátková Adéla
Štěrbová Kristýna
Tichý František
Tichý Viktor
Urbanová Eliška
Vlček Jakub
Wieck Michael

 

celkem ve třídě: 31
chlapců: 19
dívek: 12

2.A

 Třídní učitel
Mgr. Svěcená Eva
zástupce tř. učitele

Mgr. Stojarová Marie
kmenová učebna
51

 

Bartošová Martina
Bičák Antonín
Brinkeová Ema
Czernin Cyril Děpold
Černý Jakub
Černý Ondřej
Fišera Martin
Frebortová Zuzana
Hálová Daniela
Hnát Oliver
Hoangová LinhChi
Hořelicová Patricie

Jirák Jaroslav
Kostková Terezie
Kozák Tomáš
Krákora Jakub
Matoušová Barbora
Matůš Kryštof
Neuberg Michal

Novák David
Reková Michaela

Safiulin Danylo
Sadílek Ondřej
Součková Magdaléna
Soukupová Lucie
Studnická Adéla
Šátek Adam
Ševčík Vojtěch

Šoltysová Vendula
Šubrtová Anna
Uhlíř Vít
Vild Petr
Williams Benjamin Robert

 

celkem ve třídě: 31
chlapců: 18
dívek: 13

 

3.A

 

Třídní učitel
Mgr. Suchánková Blanka
zástupce tř. učitele

Mgr. Jeníková Jana
kmenová učebna
22

 

Barč Lukáš
Drápalíková Natálie
Fabiánová Adéla
Galuščák Ondřej
Chadalíková Chantal
Jansta Stanislav
Kálalová Simona
Kolínková Aneta
Kopecká Lenka
Křenek Oliver
Kubišová Kateřina
Kudrna Jakub
Kvapilová Markéta
Matznauerová Denisa
Morylyak Anhelina
Novotný Vojtěch
Odehnalová Erika
Papoušek Jonáš
Podroužková Sabina

Poláček Vojtěch
Ptáková Kateřina
Rozkydalová Simona
Ruferová Tereza
Srník Adam
Štenclová Adéla
Šumpíková Magdaléna
Táborská Kristýna
Truongová Thuy Anh

Valentíny Juraj
Vlková Natálie
Žežule Ondřej

 

celkem ve třídě: 31
chlapců: 11
dívek: 20

 

4.A

Třídní učitel
Mgr. Soukup Miroslav
zástupce tř. učitele

Mgr. Nedbal Martin
kmenová učebna
77

 

Brdičková Kateřina
Čáslavská Tereza
Fišer Adam
Havránek Vojtěch
Hořínek Lukáš
Jakubcová Tereza
Jansta David
Kolbabová Adéla
Koniuk Vít
Konšelová Barbora
Kopejtko Jakub
Koubová Karolína
Krupová Kateřina
Málková Zuzana
Michálek Karel
Misař Tomáš
Mojžíš Marek
Mojžíšová Markéta
Němcová Simona
Novotný Václav
Pavlíčková Eliška
Pěnkavová Daniela
Piller Matěj
Procházková Anežka
Rumlerová Michaela
Sandholzová Veronika
Schwan František
Snop David
Szitová Viktorie
Vajdíková Nikol
Vítů Marie
Vlach Jan

 

celkem ve třídě: 32
chlapců: 14
dívek: 18

 

prima A

 Třídní učitel
Mgr. Bůžková Dominika
zástupce tř. učitele

Mgr. Havlinová Lenka
kmenová učebna
7

 

BEIER Martin
BOHÁČ Radek
BRABCOVÁ Lucie
BROŽOVÁ Anna
ČERMÁK Adam
DOBIÁŠOVÁ Kateřina
FRAŇKOVÁ Alžběta
GALUŠČÁKOVÁ Klára
GARAY Jaroslav
HÉROVÁ Anna
HOLEČEK Jakub
HORÁKOVÁ Klaudie
HRUŠKOVÁ Monika
JEDLIČKOVÁ Magdalena
KOPECKÁ Veronika
KRÁTKÁ Kateřina
KŘENKOVÁ Anežka
LUKEŠ Mína
LUŇÁČEK Šimon
MARHOULOVÁ Kateřina
MERHOUTOVÁ Alžběta
MIKULECKÝ Jakub
PETŘEKOVÁ Žofie
PRCHALOVÁ Alena
PROUZA Otakar
SCHYTIL Tomáš
STRNADEL Štěpán
ZEMANOVÁ Anežka
ZNAMENÁČKOVÁ Anna
ŽEJDLÍK David

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 11
dívek: 19

 

prima B

Třídní učitel

Mgr. Flesarová Monika
zástupce tř. učitele

Mgr. Černá Alena
kmenová učebna
2

 

BÁRTA Pavel
BOUBÍNOVÁ Adéla
BURIANOVÁ Adéla
ČECH Martin
ČESÁKOVÁ Elena
DAGNE Emnet
FIŠEROVÁ Ema
HEJDRYCH Marek
HERCÍK David Richard
HÍŘOVÁ Anna
HORÁK Kryštof
KOSMÁLOVÁ Michaela
KOUBÍNOVÁ Anna
KOUKALOVÁ Barbora
KUTIL Filip
LAŠMANSKÝ Richard
NEDOMA Edgar
NOSÁL Jan
NOSEK Filip
PEŠEK Antonín
RAMBOUSEK Matěj
RUDZANOVÁ Cecílie
SARAN Josef
SOULEK Štěpán
SOULKOVÁ Viktorie
ŠOS Radek
VODENKA Mikuláš
VOHNOUTOVÁ Andrea
ZABÁK Oskar
ZELENKOVÁ Tereza

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 16
dívek: 14

 sekunda A

 

 Třídní učitel
Mgr. Mokrý Michal
zástupce tř. učitele

Mgr. Plechlová Tereza
kmenová učebna
71

 

Andrejsová Anna
Cafourková Klára
Ďurčanská Kateřina
Engelthaler Kryštof
Franková Viktorie
Gromešová Alžběta
Havelková Elena
Hendrychová Anna
Hochman Jan
Horňák Štěpán
Hubáčková Anna
Končický Teodor
Kopsa Jan
Kotyková Tamara
Kovářová Ester
Kubečka Matyáš
Miková Sophie
Nováček Jakub
Pozlerová Lucie
Slabý Filip
Studnická Klára
Svoboda Šimon
Šafaříková Nella
Šebela Jakub

Škaroupková Karolína
Škochová Alice
Škovronková Ema
Švejnoha František
Terš Michal
Veselá Nela
Zakrevskaya Sofiya

 celkem ve třídě: 31
chlapců: 12
dívek: 19

 

 sekunda B

 

Třídní učitel

Mgr. Rajová Šárka
zástupce tř. učitele

PaedDr. Weissová Martina
kmenová učebna
68

 

Bendl David
Beneš Adam
Buřič Jan

Busta Šimon

Čiháková Jana
Dohnalová Blanka
Dvořáková Lenka
Ezrová Hana
Farková Aneta
Hejzlar Matěj
Holas David
Holzner Jonáš
Jakubcová Kateřina
Kopeček Jan
Kopsa Adam
Košťálová Veronika
Latýnová Lucie
Litov Martin
Marková Anežka
Matoušek Jakub
Matušková Nela
Michelčík Adam
Mrozková Ema
Müllerová Kateřina
Němcová Jana
Němcová Nela
Pavlovič Jan
Valentová Žaneta
Vohralík Denis
Votočková Kamila
Zach Štěpán Samuel

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 14
dívek: 16

tercie A

 

Třídní učitel

Mgr. Drlíková Lucie
zástupce tř. učitele

Mgr. Novotná Miroslava
kmenová učebna
6

 

Brynych Vilém
Ďurišová Markéta
Fijala Šimon
Fojtík Jiří
Fukalová Sofie
Gros Patrik
Hlávka Michal
Hofmanová Luisa Anna
Jedličková Klára
Jeřábková Anna
Klazarová Zuzana
Kovářová Veronika
Kramešová Marie
Krejzarová Zuzana
Lojková Ema
Mika Alexander
Nejmanová Emma

Ondrášková Veronika

Pospíchal Martin
Prediger Jiří
Rufer Tomáš
Řehák Josef
Schwarzová Eliška
Šáfr Vojtěch
Šubrta Michal
Šubrtová Eva
Šumpík Ondřej
Vokáčová Eliška
Vydra Lukáš
Zdvořilý Matěj
Zenkl Petr

 

 celkem ve třídě: 29

chlapců: 15
dívek: 14

tercie B


Třídní učitel

Mgr. Lucie Prokešová
zástupce tř. učitele

Mgr. Lašová Renata
kmenová učebna
38

 

Bílý František
Březina Jan
Černá Lucie
Fiedlerová Eliška
Fraňková Antonie
Grešulová Anna
Grusová Filippa
Hladká Tereza
Kasíková Michaela
Klír Štěpán
Klobouček Matěj
Komárek Jan
Komora Pavel
Kratochvíl Tomáš
Křenek Martin
Kyzivátová Darja
Malá Agáta
Matůš Jonáš
Mrázková Kateřina
Němcová Amálie
Pacourková Barbora
Petřeková Markéta
Radilová Adéla
Slovák Miroslav
Šídová Barbora
Šmíd Ondřej
Válková Bára
Viniklář Sebastian
Zatloukal Matěj
Zedník Tomáš
Zumr Václav

 

celkem ve třídě: 31
chlapců: 15
dívek: 16

 

kvarta A

Třídní učitel
Mgr. Fraňková Klára

zástupce tř. učitele

Krejčíková Miloslava
kmenová učebna

62

 

Boška Bartoloměj
Brožová Pavla
Bucharová Leontýna
Elišková Magdaléna
Havelková Patricie
Hodboďová Bára
Holubová Veronika
Chýňavová Agáta
Jakl Marek
Jankovská Věra
Janota Jonáš
Klíma Ondřej
Kočí Jiří
Košátko Marek
Lukášek Martin
Marhoulová Anežka
Nováková Šárka
Novotná Eliška
Pelant Lukáš
Pešek Adam Richard
Pokorná Zuzana
Reisiegelová Lucie
Ryglová Anna
Swingler Loren
Šťastná Karolína
Švejnohová Anna
Tomešová Michaela
Valesová Ellyn
Vodenka Jáchym
Vonášek Jan - Jakub

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 11
dívek: 19

kvarta B

Třídní učitel
Mgr. Raja Marek

zástupce tř. učitele

Mgr. Pražák Jiří
kmenová učebna

66

 

Berná Zuzana
Brablc Tadeáš
Čihák Radek
Fidler Matyáš
Frolda Tadeáš
Fuss Eduard
Jakubal Jan
Klír Jan
Koníř Ondřej
Kopeček David
Kotyková Teodora

Kozák Jan
Král Štěpán
Kubát Matyáš
Lejnar Jan Jáchym
Luňáček Matyáš
Marková Alžběta
Pechová Barbora
Píval Ondřej
Plechlová Natálie
Rollerová Markéta
Serbusová Světluše
Stará Karolína
Střítežský Jan
Šilhánová Karolína
Toman Aleš
Urban Petr
Vejtruba Matyáš
Vohralík Adam

 

celkem ve třídě: 29
chlapců: 19
dívek: 10

 

kvinta A

Třídní učitel
PaedDr. Hantonová Helena

zástupce tř. učitele

Mgr. Poprová Eva
kmenová učebna

88

 

Bohuslavová Barbora

Brynych Bedřich
Černý Přemysl
Daneš Tobiáš

Farkašová Adéla
Formánková Emma
Kopecká Kateřina

Košnar Adam
Křížová Karolína
Kyselová Zuzana
Lahoda Adam
Louda Jan
Pávová Ida
Pergel Vojtěch
Poláček Vojtěch
Procházková Marie
Příbramská Kateřina
Radochová Anna
Slaba David Jan

Šantavý Jakub

Šebesta David

Šubrta Vojtěch
Terš Pavel
Vandasová Ester Josefína
Votočková Simona

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 15
dívek: 15

kvinta B

Třídní učitel
Mgr. Hrstka Michal

zástupce tř. učitele

Mgr. Koreňová Romana

kmenová učebna

42

 

Andrlová Justýna
Babic Jakub
Beneš Jiří
Ďurčanský Tadeáš
Funda Šimon
Galuščák Jakub
Haluška Adam
Jakubal Ondřej
Kadeřábková Sabina
Kameníková Petra
Kohoutová Klára
Král Michal
Lojka Štěpán
Mazánek Matěj
Němec Jan

Peková Johanna

Plaňanský Zbyšek
Pokorná Kateřina
Prokešová Kristýna
Pustá Alena
Samohelová Vanda

Stegenga Jerry

Šafrová Eliška
Štěpničková Tereza
Šumpík Radek
Šustrová Karolína
Vávrová Anna
Wild Lukáš
Zdvořilá Kamila
 

celkem ve třídě: 29
chlapců: 15
dívek: 14

 

sexta A

Třídní učitel
Mgr. Lipták Lukáš

zástupce tř. učitele

PaedDr. Sedlatá Vladimíra
kmenová učebna

78 

 

Bejbl Vojtěch

Drahokoupilová Adéla
Franeková Věra
Hodač Ondřej
Hodačová Mariana
Holečková Tereza
Hrouda Šimon
Hylmar Jiří
Karamonová Anežka
Kozák Martin
Krejzarová Lucie
Kvízová Sára
Mrázek Daniel
Nguyen Son Anh
Přibylová Šárka
Reisiegel Matyáš
Sloupová Eva
Strolený Petr

Šantavý Jiří
Šarman Ondřej
Štekrt Ondřej
Tomášek Ivan
Trč Jiří
Válek Jan
Vilímek Petr
Vlasák František
Zíková Kateřina
Žáček Vojtěch

 celkem ve třídě: 30
chlapců: 19
dívek: 11

sexta B

Třídní učitel
Mgr. Netopilíková Michaela

zástupce tř. učitele

Haníková Svatava
kmenová učebna

39

 

Benák Pavel

Břečková Veronika
Černá Kristýna
Danzer Ondřej
Dobiášová Anna
Dudková Adéla
Dvořák Daniel
Formánek Jakub

Fraňková Eliška

Hájek Michal
Hodačová Kateřina
Hubáček Kryštof
Hůlová Dana
Hušnerová Sára
Kábrt Filip
Koňák Jan
Kryštof Matěj
Litera Matouš
Luňáček Ondřej
Marková Michaela
Najman Dominik
Plechl Matěj
Polák Kryštof
Prokop Aleš

Sturc Timotej
Toman Karel
Vaněčková Lucie
Večerková Aneta
Vejtruba Jakub
Zikánová Hana
Žmolilová Veronika

 celkem ve třídě: 30
chlapců: 15
dívek: 13

 

septima A

Třídní učitel
Mgr. Kotyza Pavel

zástupce tř. učitele

Mgr. Rosůlková Daniela
kmenová učebna

 84

 

Antoš Marek
Česáková Karolína
Fraitová Kateřina

Fournier Karmelia

Furgalák Jakub
Hladká Gabriela
Horová Jana
Jislová Anežka
Kadrmas František
Kolářová Barbora
Koucká Kateřina
Koukol Alexander
Křivský Daniel
Marek Radovan
Mlejnek Jakub
Müller David
Němcová Sabina
Novák Matěj
Procházková Lucie
Raja Jan
Siblíková Viola
Slabová Denisa
Swingler Troy
Šmíd Michael
Touš Filip
Tvrdá Kateřina
Zábraha Petr
Zavadilová Alžběta

 celkem ve třídě: 28
chlapců: 13
dívek: 15

 

septima B

Třídní učitel
PaedDr. Eva Oupická
zástupce tř. učitele

Mgr. Kolbabová Vladimíra
kmenová učebna

 92

 

Aubrechtová Kristýna
Berný Václav
Brynych Hynek
Dadák Antonín
Doskočil Jan
Dvořáková Veronika

Fojtík Adam

Frýdková Tereza
Henclová Klára

Heryán David

Hroníková Anna
Hubáčková Anna
Chládek Štěpán
Králová Šárka

Krátká Barbora

Kubát Adam
Laš Martin
Laš Ondřej
Martínková Dominika
Pavlíček Jan
Podruhová Štěpánka
Pustý Vojtěch
Randa Jan

Rylich František

Šaldová Zuzana
Špitálník Karel
Urbánek Lukáš
Urbánek Tomáš
Válek Tomáš
 

celkem ve třídě: 28
chlapců: 10
dívek: 18

oktáva A

 

Třídní učitel
Mgr. Tomáš Barančík
zástupce tř. učitele

Martínková Vladimíra
kmenová učebna

52

 

Batalová Sabina
Bičáková Bára
Cote Charlotte
Čechová Vilma
Do Hai Anh
Filip Dominik

Holoubek Martin
Jančík Lukáš
Jandová Denisa
Jeníková Vanessa
Jeřábková Eliška
Kalicovová Michaela

Müller Alex

Procházka František
Prokop Tomáš
Rašková Eliška
Remešová Kateřina
Stehlík Tomáš
Ševčíková Tereza
Šmíd Prokop
Trnečka Jakub
Trnečka Tomáš
Uddin Oskar
Ulrychová Kateřina
Veselý Vítek
Vojtová Kristýna
Zikmunda Matěj
Zoubek Michal
Žampová Veronika

 

celkem ve třídě: 26
chlapců: 13
dívek: 13

oktáva B

Třídní učitel
Mgr. Radka Mlázovská
zástupce tř. učitele

Miškovská Marie

kmenová učebna

67

 

Boříková Tereza
Dvořáková Ludmila
Fandáková Markéta
Galčíková Alžběta
Götzová Adéla

Hachová Kristýna
Jeřábková Tereza
Košinová Tereza
Kratochvílová Kateřina
Kubíčková Klára
Lukavcová Aneta
Miklasová Natálie
Müllerová Tereza
Němcová Barbora
Ottomanský Kryštof
Ottomanský Maxmilián
Parschová Bára
Plachá Barbora
Prášilová Eliška
Průšek Michal
Rafajová Terezie
Rejmanová Karolína
Remiš Vojtěch
Riegerová Marianna
Rygl Vojtěch
Skořepová Tereza
Techlovský Ondřej
Tichý Ondřej
Tomschik Michal

Williams Jonathan Tobias

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 9
dívek: 21

 

Aktuální informace

15.10.2019

Vážení rodiče,

od 15. 10. 2019 jsme zrušili transparentnost účtu č. 2301003669/2010 u FIO Banky a přístup k náhledu již tak není možný. Důvodem je aktuální výklad pravidel GDPR. Platby však budou i nadále probíhat v nezměněné podobě a na stejný účet!.

 

Celý článek
08.10.2019

Beseda s významným absolventem školy, děkanem FF Univerzity Pardubice, se uskuteční ve středu 6. listopadu 2019 od 17 hodin. Podrobnosti

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1925.

Narodil se 25. 12. 1908 Nymburce. V letech 1925 – 1930 studoval inženýrské stavitelství na pražské technice, pak Akademii výtvarného umění.

Anketa

 
Jak jste spokojeni s rozvrhem?
Paráda! 9 %
Vcelku dobré 25 %
Nic moc... 16 %
Hrůza! 50 %
Celkový počet hlasů: 219
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Výstava nezávislých

20. březen 1903

Na výstavě Nezávislých v Paříži byla mj. vystavena i díla Henryho Matisse, Andrého Deraina, Maurice de Vlamincka aj. 

Nejčtenější

20.09.2019

Geokurz 6XA (16.-20. září 2019)

V pondělí  třída 6XA vyjela na geologický kurz. Doprovod nám dělali paní profesorka Weissová, pan profesor Soukup a kuchaře pan Miškovský. Cestou rozdělili do jsme navštívili břidlicový lom v Jílové u Držkova, odkud jsme si přivezli nějaké úlomky fylitu. A zároveň jsme se pracovních skupin.

celý článek
08.10.2019

Přinášíme informace o termínech LVVZ pro zimní sezónu 2020.

celý článek
19.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 vyrazila 1PA na adaptační kurz do Rokytnice. Počasí nám sice moc nepřálo, ale i přesto jsme si to skvěle užili. Každý den jsme měli na programu výlet, či exkurzi do muzea apod., v dopoledních hodinách probíhala výuka VV a HV a ve večerních hodinách všichni, kteří při túrách padali únavou, zázračně ožili a bavili se různými aktivitami, které pro ně připravily lektorky. Přečtěte si, jak adaptační kurz zhodnotili někteří z žáků:

celý článek
 
Sókratés: Kdo chce pohnout světem, musí se nejdříve pohnout sám.