Lidé ve škole

Ve škole pracuje celkem 65 pracovníků. Z tohoto počtu je 55 pedagogických pracovníků a 10 nepedagogických pracovníků. Učitelský sbor je plně kvalifikován, aprobovanost výuky se pohybuje na hranici 97 %. Celkový počet učitelů je dlouhodobě konstantní, což souvisí s neměnným počtem tříd a v podstatě stabilním počtem žáků osmiletého i čtyřletého studia. Typickým znakem je stabilita a věková vyváženost sboru. Odchody pracovníků souvisejí s mateřskými dovolenými, odchody do starobního důchodu či stěhováním.

Fotografie sboru ze srpna 2017

Absolvoval v roce 1950.

Narodil se 7. 3. 1931 v Nymburce. Je jedním z nejslavnějších hráčů české basketbalové historie.

Je to jen gesto a stávka s demonstracemi nic nepřinesou 21 %

Nafukování trustů

Americký Kongres schválil zákon omezující tzv. nafukování trustů tím, že rozšiřování trustů podléhá rozhodnutím generálního prokurátora.

29.04.2019

V pondělí 29. dubna se s naší školou rozloučili studenti maturitního ročníku. Na letošní rok přichystali originální a neotřelé poslední zvonění s tématy okupace '68 a sametové revoluce, od které si letos připomínáme 30. výročí.