2010 - 2019

2019

4.A - Borecká Karolína, Brzák Filip, Čepičková Marie , Hankeová Michaela, Horvátová Lenka, Králová Karolína, Krátká Kristýna, Kudová Marie, Kurka Miloš, Mikešová Vendula, Motl Jakub, Motlová Barbora, Ndzahabato Félix, Nguyenová Lan, Novák Marek, Pulda Štěpán, Rieger Radko, Skopalíková Nicola, Stejskalová Eliška, Šlechta Aleš, Štekrtová Markéta, Ternbachová Anna, Urban Zdeněk, Vejvar Vojtěch, Vohradská Nela, Vomelová Kristýna

Oktáva A - Birndtová Alexandra, Drška Vojtěch, Hepová Viktorie, Hnát Artur, Hora Lukáš, Jirák Rostislav, Jisl Václav, Kopecká Nikol, Korbelská Michaela, Křížek Jáchym, Kudrna Jan, Martínková Veronika, Mikula Tobiáš, Pavlíček Petr, Růžička Jakub, Siblíková Vendula, Sobotová Klára, Souček Pavel, Strolený Martin, Šafránková Martina, Šichtová Alžběta, Šteflová Natálie, Uhlíř Jáchym, Valenta Vilém, Vencourová Olga,
Žák Filip

Oktáva B - Baščanová Nikola, Běhounková Hana, Benešová Karolína, Brucknerová Tereza, Břečková Pavlína, Bubanec Jan, Bubeník Jonáš, Čamr František, Dědek Tomáš, Dvorský David, Fialová Alžběta, Frebortová Michaela, Havelka Martin, Holý Jan, Hrdlička Josef, Jeleňová Laura, Krátká Hedvika, Krebs Lukáš, Malá Klára, Mareš Lukáš, Mazáčková Nikola, Mrázová Jaroslava, Novotný Martin, Pazderová Tereza, Plešingr Dominik, Rejda Jakub, Smet Rafael, Šidák Emanuel, Václavková Anna

2018

4.A - Bartoníčková Tereza, Čemusová Barbora, Černá Kateřina, Dlouhá Tereza, Dobrovolná Simona, Elia Panajotis Marios, Fiedler Matěj, Formánek Radek, Heralová Michaela, Hlaváčová Kateřina, Hořelica Sebastian, Košátková Veronika, Malý Jan, Mikušek Ondřej, Nehybová Kristýna, Novotná Lenka, Pekárková Petra, Pešánová Johana, Pilař Filip, Pilař Tomáš, Plchová Eliška, Půtová Veronika, Pýcha Vojtěch, Rylich Martin, Sasková Marcela, Sedlmajerová Veronika, Slauka Kryštof, Večerková Lucie, Zajan Filip

Oktáva A - Báša Martin, Brzobohatá Eva, Do Phuong Anh, Doležalová Anna, Doležalová Eliška, Gareeva Světlana, Goerojo Martin, Hošková Jitka, Kaňková Aneta, Kopecká Damaris, Košnářová Michaela, Koutová Anastázie, Krumpolec Jan, Lomová Eliška, Machotka Matěj, McGrath Hugo, Mikula Tobiáš, Něšněra Jan, Pokorný Matyáš, Řeháková Hana, Sloupová Tereza, Svobodová Adéla, Štěpán Václav, Urbanová Denisa, Vejvoda Štěpán, Vejvoda Vojtěch, Zavadil Jan

Oktáva B - Céza Martin, Čechová Agáta, Franek Dalibor, Hodboď Jaroslav, Hrubčík Lukáš, Chlíbková Veronika, Jakubalová Natálie, Janoušek Tomáš, Jirout Petr, Klíma Jakub, Mlázovská Vlasta, Mojžíšová Sára, Novotný Filip, Olachová Eliška, Osifová Markéta, Petrová Martina, Pokorná Eliška, Salavová Tereza, Šebestík Daniel, Šimonová Alexandra, Štefan Anselm Benedikt, Švarc Robin, Temlík Jakub, Urbanová Anna, Valentová Eva, Veselý Jakub, Volák David, Vosáhlová Šárka, Zajíček Vojtěch, Zikmund Filip, Žďárská Kristýna

2017

4.A - Albrecht Jakub, Batkhurel Selenge, Bodnár Kristián, Budková Kristýna, Červinka Petr, Dáňa Pavel, Dolejšková Karolína, Dvořák Tomáš, Dvořáková Daniela, Hubáčková Lucie, Cháberová Karolína, Kolář Martin, Kozohorská Eliška, Krupková Dominika, Kučerová Jana, Nečas Lukáš, Němec Marek, Petrusová Iva, Pijáková Dominika, Plaček Petr, Puldová Eliška, Raška Jan, Sandholz David, Soukupová Dominika, Soukupová Tereza, Stará Barbora, Tanglová Dominika, Touš David, Touš Petr, Volfová Tereza, Zoubková Petra

Oktáva A - Bacílková Michaela, Ballaty Matěj, Bastián Lukáš, Černá Sára, Divišová Kateřina, Follerová Jana, Haníková Tereza, Hašek Josef, Havlinová Kristýna, Hrouda Matěj, Javůrková Tereza, Juriš Petr, Málková Karolína, Marešová Eliška, Michalčuková Veronika, Nekolný Miroslav, Novotná Ester, Pěničková Tereza, Pletka Libor, Raja Marek, Rampa Martin, Šenfeldová Anna, Šichtová Anežka, Špicar Vít, Štípková Dana, Václavková Vendula, Vasiljeva Kristina

Oktáva B - Bělina Zdeněk, Burjánková Kateřina, Galčíková Eliška, Kanout Fádi, Khajl Tomáš, Kolbaba Lukáš, Kotásek Eduard, Krpec Michal, Lašová Kateřina, Literová Hedvika, Luňáčková Jitka, Novák Jan, Pařík Albert, Paulík Vít, Pekárková Michaela, Prášil Matěj, Prokopová Adéla, Smet Patrik, Stehnová Tereza, Szita Jiří, Šibíková Kateřina, Štětková Lenka, Šuková Martina, Tázler Vojtěch, Telvák Radek, Temlík Jakub, Touš Jan, Urban Ondřej, Vávrová Kateřina, Vostrá Barbora, Zajíc František

2016

4.A - Antošová Anna, Bajerová Markéta, Borovičková Kristína, Čemusová Nikola, Čermáková Kateřina, Hliněná Veronika, Janoušková Michaela, Jareš Štěpán, Keller Martin, Koblasa Jan, Koláčná Lenka, Kolínský Vojtěch, Korbelová Kateřina, Kosík Lukáš, Křenová Adéla, Kubálek Josef, Mejstříková Kristýna, Mejzr Patrik, Mór Jiří, Motlová Adéla, Riegerová Tereza, Sarna Patrik, Sedlmajerová Iva, Stiborová Lada, Šnajdr Marek, Štěpánek František, Tomanová Magdalena, Váňová Anežka

Oktáva A - Antoš Petr, Brettová Sabina, Ceplová Michaela, Fojkesová Karolína, Goerojová Kristýna, Homolová Barbora, Honzáková Kateřina, Hořínková Barbora, Hučík Lukáš, Jelínková Eva, Kmentová Kateřina, Kohoutová Marie, Kojić Tijana, Kopejtková Kateřina, Kosmálová Martina, Košinová Anna, Kvízová Zuzana, Literová Anežka, Mikolášová Natálie, Moník Přemysl, Oupický Jan, Půta Michal, Runštuková Nikola, Šebetková Gabriela

Oktáva B - Bubeník Adam, Dlugoš Theodor, Formánek Tomáš, Horáková Markéta, Hornová Eliška, Chlíbková Romana, Ivan Marek, Jarošová Šárka, Kolář Bořivoj, Krajčová Vendula, Křepela Jan, Kyncl Milan, Latislavová Aneta, Mackovčinová Kateřina, Musilová Tereza, Müller Vít, Nekolný Milan, Němečková Barbora, Otta Štěpán, Renč Dominik, Sabáková Dominika, Schwarzová Vanda, Souček Pavel, Strnadová Lenka, Špalková Eliška, Turek Martin, Urban Dan, Válková Kateřina, Vlček Vojtěch

2015

4.A - Bartoš Ivan, Batkhurel Kherlen, Blahník Jan, Černá Šárka, Čmolíková Adéla, Hájková Jana, Henzlová Barbora, Hošek Martin, Chábera Josef, Jonášová Barbora, Klčo Kristýna, Kosjuk Vasyl, Košátková Kateřina, Kovač Radek, Kozák Martin, Křížková Alžběta, Lacinová Ludmila, Linhart Jiří, Lukaševič Luka, Malinová Markéta, Mašindová Alena, Müllerová Tereza, Nedorostová Eva, Nováková Anežka, Procházková Kateřina, Shlekht Valeriya, Součková Klára, Svoboda Lukáš, Vejtruba Michal, Veselá Markéta

Oktáva A - Borovičková Aneta, Čechová Veronika, Hadáček Ondřej, Hanlová Eliška, Havelková Adéla, Hrušková Kateřina, Jislová Michaela, Kovář Adam, Kutnarová Kristýna, Machotka Michal, Mareš Antonín, Nollová Karolína, Oupický Vojtěch, Píchová Veronika, Pokorná Monika, Pospíšil Vít, Příbová Anna, Říha Dan, Studenič Michael, Sutterová Dita, Svobodová Lucie, Šubrtová Barbora, Velechovský David, Vlasáková Kateřina, Vojáček Jakub, Vrbík Bohumil

Oktáva B - Bakule Jan, Bašusová Markéta, Bělohlávková Anna, Bílá Anja, Černá Erika, Dudlová Nikola, Hampl Miloš, Havlátová Eliška, Heinzl Dominik, Hlaváčová Adéla, Horáčková Kateřina, Kamarádová Kristýna, Kašpárek Jan, Klusoňová Nikola, Kučerová Aneta, Mračková Tereza, Otradovská Petra, Ouředníková Darina, Rejdová Kristýna, Urban Vojtěch, Urbanová Alžběta, Vaněk Martin, Vejvoda Matěj, Veselý Ondřej, Zahrádka Jan,
Zikmundová Kateřina

2014

4.A - Čáp Matouš, Diaz Rodriguez Ian, Follerová Ester, Hejbalová Gabriela, Janková Eva, Kachel David, Košvancová Daniela, Kotršálová Nikola, Kozina Jan, Křenová Aneta, Labuta Martin, Lompartová Markéta, Mezuliánková Tereza, Morongová Dominika, Osipava Lalita, Pertlíčková Veronika, Pokorný Petr, Soukupová Nikola, Vlčková Martina, Zábrahová Pavla

Oktáva A - Beran Marek, Červ Matěj, Eliášová Karolína, Fiedler Jakub, Hanslová Kateřina, Härtlová Luisa, Henclová Kateřina, Holanec Jan, Jánská Eliška, Kábrtová Julie, Kosová Michaela, Krausová Alžběta, Krupková Tereza, Mareš Jan, Novotný Radek, Plaňanský Matouš, Rosůlková Anna, Rychetská Tereza, Říhová Eliška, Stehlík Lukáš, Stiborová Martina, Tázler Jakub, Vecková Michaela, Vitáčková Nikola

Oktáva B - Bondarczuková Denisa, Brzák Michal, Cézová Pavlína, Jeník Lukáš, Kedlická Jana, Klosovská Dominika, Koláčný Josef, Kračmarová Karolína, Loskotová Eva, Mahnel Martin, Marushchak Dmytro, Máslík Vojtěch, Novák Martin, Nováková Karolína, Peterka Milan, Radechovský Milan, Schneiberg Aleš, Schwarzová Hedvika, Souček Jiří, Šnejdarová Natálie, Vosejpková Radka, Zadražilová Zuzana

2013

4.A - Boumová Martina, Danzerová Klára, Douděrová Aneta, Duřt Jan, Glasová Karolína, Halešová Kristýna, Hejná Anna, Horák Ondřej, Ježková Pavlína, Kučera Václav, Lugmajerová Tereza, Lukavec Jiří, Malá Barbora, Marečková Lucie, Mixa Jan, Mlejnková Nicola, Paradýsová Lucie, Plešingr Martin, Remešová Jana, Salavová Kateřina, Schejbal Martin, Skuhrovec Michal, Soukupová Martina, Šmíd Ondřej, Tykvová Barbora, Vaníčková Kristýna, Vencourová  Klára, Veverková Barbora, Zoubková Tereza, Vondrová Linda


Oktáva A - Back Tomáš, Bašus Ondřej, Do Quynh Anh, Dolečková Martina, Fialová Eliška, Holanová Karolina, Koucký Marek, Krejčík Miroslav, Křečková Michaela, Křížová Anna, Latislavová Barbora, Moravec Jan, Novotný Daniel, Obdržalová Lucie, Olšanská Martina, Podlipný Jan, Rampová Pavlína, Plaňanská Vlasta, Ryšavý Ivo, Šperková Barbora, Šteflová Aneta, Tichá Tereza, Vítová Kateřina, Vrbský Ladislav, Zahrádková Michaela, Zemanová Anežka, Žáková Barbora, Žampová Karolína

Oktáva B - Bohuslav Tomáš, Čechová Michaela, Dokládalová Lucie, Dolečková Veronika, Hačecká Martina, Hladík Štěpán, Chalušová Kateřina, Kadeřábková Veronika, Klímová Kateřina, Kropáčková Karolína, Křepelová Anna, Malík Matěj, Malínský Ondřej, Pecková Tereza, Plachý Jakub, Posejpal Jakub, Procházková Anežka, Prokůpek Mikoláš, Puldová Šárka, Stehlík Michal, Šedivá Anežka, Šemlej Tomáš, Šindelář Jan, Vančura Tomáš, Vaněk Bořivoj, Ženatá Lucie, Žigmund David, Žotev Julij Alexandrov

2012

4.A - Balounová Jana, Bečanová Veronika, Černý Jiří, Dočkal Jan, Holánková Nikola, Janoušová Hana, Jareš Matěj, Kameníková Barbora, Klarovičová Michaela, Kraus Roman, Kubečka Jakub, Kurková Šárka, Kuřová Tereza, Küblbeková Eva, Pačesová Eliška, Palánová Anna, Pekárková Ludmila, Peřinová Klára, Petrášková Eva, Pišingerová Emilie, Prokop Radim, Sekaninová Jitka, Schneiderová Pavlína, Šustová Petra, Tichá Hana, Váňová Zuzana, Zachová Monika


Oktáva A - Bárta Ondřej, Báša Petr, Bělinová Tereza, Borovenová Nella, Čepičková Lucie, Dörflová Alžběta, Dudková Tamara, Hodboď Dominik, Holanová Linda, Homoláčová Gabriela, Chvojka Jan, Janoušek Milan, Janovský Erik, Jindřich Matouš, Knytlová Radka, Kopecký Tomáš, Kouba Tomáš, Martínková Kateřina, Máslík Michal, Novotný Matěj, Olivová Markéta, Podolská Klára, Renčová Michaela, Škorničková Lenka, Švach Martin, Tomáš Vít, Tržická Romana, Tykvová Iveta, Ulrychová Tereza, Vecková Tereza, Veselá Kateřina, Vrbová Michaela

<

Aktuální informace

15.10.2019

Vážení rodiče,

od 15. 10. 2019 jsme zrušili transparentnost účtu č. 2301003669/2010 u FIO Banky a přístup k náhledu již tak není možný. Důvodem je aktuální výklad pravidel GDPR. Platby však budou i nadále probíhat v nezměněné podobě a na stejný účet!.

 

Celý článek
09.10.2019

Ve čtvrtek 17.10. od 13 do 16 hodin můžete navštívit naši školu na prvním dni otevřených dveří. Další bude následovat v úterý 14. ledna.

08.10.2019

Beseda s významným absolventem školy, děkanem FF Univerzity Pardubice, se uskuteční ve středu 6. listopadu 2019 od 17 hodin. Podrobnosti

30.09.2019

Ředitel školy zveřejnil kánon literatury pro maturitní zkoušku ve školním roce 2019 - 2020.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1942.

Narodil se 6. 9. 1922 v Nymburce a zemřel v r. 1996 v Nymburce. Byl význačným českým tělovýchovným pedagogem.

Anketa

 
Jak jste spokojeni s rozvrhem?
Paráda! 9 %
Vcelku dobré 25 %
Nic moc... 16 %
Hrůza! 50 %
Celkový počet hlasů: 217
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Ratifikace smlouvy o Panamském průplavu

17. březen 1903

Ratifikací Hayovy-Herránovy smlouvy v americkém Senátu skončilo období právní nejistoty o osudu Panamského průplavu.

Nejčtenější

20.09.2019

Geokurz 6XA (16.-20. září 2019)

V pondělí  třída 6XA vyjela na geologický kurz. Doprovod nám dělali paní profesorka Weissová, pan profesor Soukup a kuchaře pan Miškovský. Cestou rozdělili do jsme navštívili břidlicový lom v Jílové u Držkova, odkud jsme si přivezli nějaké úlomky fylitu. A zároveň jsme se pracovních skupin.

celý článek
19.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 vyrazila 1PA na adaptační kurz do Rokytnice. Počasí nám sice moc nepřálo, ale i přesto jsme si to skvěle užili. Každý den jsme měli na programu výlet, či exkurzi do muzea apod., v dopoledních hodinách probíhala výuka VV a HV a ve večerních hodinách všichni, kteří při túrách padali únavou, zázračně ožili a bavili se různými aktivitami, které pro ně připravily lektorky. Přečtěte si, jak adaptační kurz zhodnotili někteří z žáků:

celý článek
29.09.2019

Beseda s RNDr. Zdeňkem Havlasem, DrSc., významným absolventem naší školy, místopředsedou Akademie věd ČR, se uskuteční v učebně č. 2 v přízemí školy ve středu 2. října 2019 od 17 hodin. Setkání je otevřené všem absolventům, učitelům, studentům i dalším zájemcům. Rozhodně nemusí jít jen o odborníky na chemii nebo fyziku. :-)

celý článek
 
Sókratés: Kdo chce pohnout světem, musí se nejdříve pohnout sám.