Pohár rozhlasu 2018

Pohár rozhlasu 2018

Ve středu 25. 4. 2018 a ve čtvrtek 26. 4. 2018 se konalo na tartanové dráze nymburského sportovního centra okresní kolo 50. ročníku Poháru rozhlasu mladších a starších žáků a žákyň. 

 

 

fotografie Verči Martínkové:

https://drive.google.com/drive/folders/1nW3g-gtVz5ri3K6J9S6kFCbsVmKxjRou

Ve středu proběhla soutěž mladšího žactva: žáků a žákyň ze 17 škol okresu Nymburk, kteří navštěvují 6. nebo 7. třídu ZŠ, či primu nebo sekundu na víceletém gymnáziu. Naše děvčata se nejprve radovala z 2. místa, ale po odečtení bodů dvou závodnic, které jsou ročník narození 2004, kleslo naše družstvo až na 12. místo. Našim chlapcům se dařilo mnohem lépe a 2. místo, které získali udrželi i po korekci bodů, získaných závodníky ročníku 2004.

všechny výsledky jednotlivců a družstev najdete na adrese:

http://online.atletika.cz/vysledky/35348

 

Výsledky mladších žáků:

1. ZŠ Městec Králové                                                    

2. Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk           

3. ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady                  

4. Gymnázium Jiřího z Poděbrad                                

5. ZŠ a MŠ Komenského Nymburk                             

6. Základní škola Libice nad Cidlinou                         

7. ZŠ Kounice                                                                  

8. ZŠ Letců R.A.F.                                                          

9. ZŠ Václava Havla                                                       

10. ZŠ a MŠ Juventa Milovice                                     

11. J.A. Komenského Lysá nad Labem                      

12. ZŠ Semice                                                                 

13. ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem                         

14. ZŠ T.G. Masaryka Milovice                                   

15. ZŠ a MŠ Křinec                                                         

16. MZŠ Dymokury                                                        

17. ZŠ Kostomlaty nad Labem                                  

Výsledky mladších žákyň:

1. ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady                

2. ZŠ Václava Havla Poděbrady                                 

3. ZŠ Semice                                                                 

4. J.A. Komenského Lysá nad Labem                       

5. ZŠ a MŠ Juventa Milovice                                      

6. ZŠ Kounice                                                              

7. ZŠ Letců R.A.F. Nymburk                                        

8. ZŠ T.G. Masaryka Milovice                                    

9. Gymnázium Jiřího z Poděbrad                              

10. ZŠ Městec Králové                                                 

11. ZŠ a MŠ Komenského Nymburk                          

12. Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk         

13. Základní škola Libice nad Cidlinou                    

14. MZŠ Dymokury                                                       

15. ZŠ B.Hrozného,                                                     

16. ZŠ Kostomlaty nad Labem                                  

17. ZŠ a MŠ Křinec                                                        

 

Naši školu reprezentovali

mladší žáci:

Janota Jonáš

Šmíd Ondřej

Viniklář Sebastián

Kopeček David

Košátko Marek

Kakrda Matěj

Kolář Filip

Toman Aleš

Klír Jan

Klír Štěpán

Jakubal Jan

Kubát Matyáš

 

mladší žákyně:

Kramešová Marie

Mrázková Kateřina

Grešulová Anna

Hofmanová Luisa Anna

Holubová Veronika

Švejnohová Anna

Špitálníková Anna

Šilhánová Karolína

Stará Karolína

Pechová Barbora

O den později proběhla soutěž starších žáků a žákyň, tedy 8. a 9. tříd ZŠ a tercií a kvart víceletých gymnázií. V této kategorii mezi sebou soutěžilo 18 družstev. Naše děvčata získala ve své kategorii 6. místo. Chlapci obsadili 16. místo.

Výsledky starších žákyň:

1. ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady

2. ZŠ Kounice

3. J.A. Komenského Lysá nad Labem

4. Gymnázium Jiřího z Poděbrad

5. ZŠ Václava Havla Poděbrady

6. Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk

7. ZŠ a MŠ Juventa Milovice

8. ZŠ Letců R.A.F. Nymburk

9. ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem

10. ZŠ Semice

11. ZŠ a MŠ Komenského Nymburk

12. Základní škola Libice nad Cidlinou

13. ZŠ a MŠ Loučeň

14. ZŠ Městec Králové

15. TGM Milovice

16. MZŠ Dymokury

17. ZŠ a MŠ Křinec

18. ZŠ Kostomlaty nad Labem

Výsledky starších žáků:

1. ZŠ Kounice

2. ZŠ T.G.M. Poděbrady

3. ZŠ a MŠ Komenského Nymburk

4. ZŠ Václava Havla

5. ZŠ Letců R.A.F.

6. Gymnázium Jiřího z Poděbrad

7. ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem

8. ZŠ Městec Králové

9. TGM Milovice

10. ZŠ a MŠ Křinec

11. J.A. Komenského Lysá nad Labem

12. ZŠ a MŠ Juventa Milovice

13. ZŠ Semice

14. ZŠ a MŠ Loučeň

15. MZŠ Dymokury

16. Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk

17. Základní škola Libice nad Cidlinou

18. ZŠ Kostomlaty nad Labem

starší žákyně:

Kopecká Kateřina

Holečková Tereza

Karamanová Anežka

Pokorná Kateřina

Samohelová Vanda

Bohuslavová Barbora

Vávrová Anna

Mislerová Anežka

Formánková Emma

starší žáci:

Blažek Patrik

Pergel Vojtěch

Döme Michal

Wagner Václav

Haluška Adam

Šebesta David

Jakubal Ondřej

Šubrta Vojtěch

Šantavý Jiří

Vlasák František

všechny výsledky jednotlivců a družstev najdete na adrese:

http://online.atletika.cz/vysledky/35349 

 

Chtěla bych poděkovat všem závodníkům za vzornou reprezentaci školy, všem, kteří pomáhali při organizaci za skvěle odvedenou práci: studenti TB a TA, fotografie V. Martínková ze SPA a zpracování výsledků: V. Veselý a F. Procházka z SXA. 

 V. Martínková

Aktuální informace

25.02.2021

Upozorňujeme zákonné zástupce uchazečů do 1.ročníku ve školním roce 2021-22, že v pondělí 1.3. je poslední možný termín k odevzdání přihlášky v kanceláři školy nebo k jejímu odeslání doporučeným dopisem.

03.02.2021

Informace k přijímacímu řízení

Vzhledem ke COVID situaci stanovujeme úřední hodiny pro odevzdání přihlášek takto:

 

pondělí 

9 - 11 a 14 - 16 hod.

středa   
9 - 11 a 14 - 16 hod.

 

Termín pro odevzdání přihlášek je 1. 3. 2021

 

Žádáme návštěvníky o dodržování hygienických opatření - vstup do školy je možný jen s rouškou, v hale školy použijte desinfekci a do kanceláře vstupujte jednotlivě.

Celý článek

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1944.

Narodil se 19. 4. 1925. Vystudoval Fakultu spec. nauk ČVUT v Praze.

Svět v roce založení školy

Výstava nezávislých

20. březen 1903

Na výstavě Nezávislých v Paříži byla mj. vystavena i díla Henryho Matisse, Andrého Deraina, Maurice de Vlamincka aj. 

Nejčtenější

01.02.2021

Ze školního do okresního kola soutěže postoupili tito mladí geografové: V kat. A F. Kubálek, K. Davídek (oba 1PB) a D. Ocelák (1PA), v kat. B A. Zemanová (2SA), v kat. C M. Kubečka, M. Terš (oba 3TA) a  Ž. Valentová (3TB) a v nejvyšší SŠ kategorii D J. Furgalák (8OA), P. Vilímek (7MA) a M. Laš (8OB).

celý článek
03.02.2021

Informace k přijímacímu řízení

Vzhledem ke COVID situaci stanovujeme úřední hodiny pro odevzdání přihlášek takto:

 

pondělí 

9 - 11 a 14 - 16 hod.

středa   
9 - 11 a 14 - 16 hod.

 

Termín pro odevzdání přihlášek je 1. 3. 2021

 

Žádáme návštěvníky o dodržování hygienických opatření - vstup do školy je možný jen s rouškou, v hale školy použijte desinfekci a do kanceláře vstupujte jednotlivě.

celý článek
10.02.2021

V sobotu 6.2. a v neděli 7.2. reprezentovala Českou republiku sourozenecká dvojice Kateřina a Daniel Mrázkovi na juniorských mezinárodních závodech „Egna Dance Trophy 2021“ v italském městě Egna.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!