Nymburské princezny opět zazářily

V pátek 9. 2. 2018 se v Praze ve sportovní aréně Stodola konalo krajské kolo FLORBAL CHALLENGE dívek. Naše princezny obsadily úžasné 2. místo a postupují díky tomu do Národního finále. Naše dvě hráčky: Terka Pazderová a Bětka Galčíková byly vybrány do All Star týmu turnaje.

Princezny, ve složení: Klára Malá, Nikča Baščanová, Adéla Štenclová, Míša Frebortová, Anežka Procházková, Zoe Steiner, Eliška Do Hai Ahn, Eliška Rašková, Terka Pazderová a Bětka Galčíková, začaly trošku rozpačitě první zápas proti ISŠ Rakovník, poté co šly celkem rychle do vedení, a celou první půlku měly i převahu, přišly hned v úvodu druhého poločasu o tento malý náskok. Poměrně dlouho byl stav utkání 1 : 1, ale naše hráčky bojovaly jako lvice a dokázaly druhým gólem zvrátit utkání ve svůj prospěch.

Také druhý zápas ve skupině byl velmi napínavý a vyrovnaný, naše Princezny v něm porazily opět rozdílem jednoho gólu 3 : 2 tým AJETO z Čáslavi.

V souboji o finále jsme se utkaly s 2. družstvem ze skupiny B z OA v Čáslavi. I tento zápas byl velmi vyrovnaný, oba týmy se střídaly ve vedení, ale konec byl šťastnější pro naše Princezny, které opět dokázaly zvítězit 3 : 2.

Ve finále jsme se utkaly s favoritem celého turnaje: SOU a SOUŠ Kladno. Kladeňačky se dostaly celkem lehce do vedení 3 : 0, ale ani tehdy se naše hráčky nevzdávaly, korigovaly na 3 : 1, v koncovce se vítěznému družstvu povedlo vsítit ještě jednu branku na konečných 4 : 1.

Našim hráčkám pomohla účast jejich dlouholetého trenéra, pana Jiřího Hyblera, který rozděloval rady, bral oddechové časy v důležitých momentech a určoval vítěznou strategii našeho družstva.

Hráčkám blahopřejeme ke skvělému úspěchu, přejeme hodně zdaru v Národním finále.

ikonakk 18

29.06.2018

každé pondělí 9:00 - 11:00 hod. Průkazky na dopravu potvrzujeme až na začátku školního roku v září.

Zápis z úvodní schůzky rodičů 6/6/2018 najdete zde.

genmjr. Josef Jaške

Genmjr. Josef Antonín Jaške (31. 3. 1913-20. 6. 2001), letec a 1. český velitel 313. perutě RAF, absolvoval v roce 1931.

Motto školního roku 2018 - 2019
Jack Canfield 9 %
Og Mandino 25 %
Jacob K. Javits 4 %
Thomas Carlyle 12 %
J. W. Goethe 42 %
Blaise Pascal 9 %

Giovanni Giolitti ministerským předsedou Itálie

3. listopad 1903

Liberál Giovanni Giolitti se stal italským ministerským předsedou.

12.08.2018

Nezadržitelně se blíží začátek nového školního roku. Jako každý rok, tak i letos, hledáme během letních prázdnin motto pro další školní rok. Pomožte nám s výběrem toho nejlepšího, které nás bude v celém dalším školním roce provázet a motivovat! Pro motto, které vás nejvíce oslovilo, hlasujte v naší anketě!

Anketa bude uzavřena 31. 8. 2018

• Jack Canfield: „Velké myšlenky přitahují velké výsledky. Průměrné myšlenky přitahují průměrné výsledky.“
  • Og Mandino: „Vždycky udělej maximum. Co zasadíš nyní, sklidíš později.“
  • Jacob K. Javits: "Přáním být někde jinde ani čekáním na lepší podmínky nic nezískáš. Rozhlédni se tam, kde právě jsi, a udělej to, co se s tím dělat dá."
  • Thomas Carlyle: "Ne to, co mám, ale to, co vím, je mým bohatstvím."
  • J. W. Goethe: "Nestačí vědět. Nestačí chtít. Je třeba konat."
  • Blaise Pascal: "Všechno štěstí v životě závisí na odvaze a práci."

Albert Einstein: Vyvarujme se předkládat mladému člověku úspěch jako životní cíl.