1.A
Třídní učitel Mgr. Lipták Lukáš zástupce tř. učitele
Mgr. Machurka Martin kmenová učebna 77
Benda Matyáš
Boháčková Markéta Buřvalová Ema Čechová Adéla Farkašová Anna Francová Ester Elizabeta Havlina Vojtěch Hettner Adam Hodek Martin Hradilová Tereza Hrdličková Marie Charvát Václav Jandová Tereza Knapík Filip Kostka Petr Křížová Tereza
Kupcová Kristýna Martínek Adam Mikušová Natália Mizera Martin Mojžíšová Michaela Mrázek Adam
Myrhorodská Viktoria Peichl Jakub Radilová Karolína Semrádová Eliška Svěcená Lucie Širancová Aneta Tomášková Jolana Vácha Josef Valtrová Linda Zenkner Jan
celkem ve třídě: 32 chlapců: 13 dívek: 19
|
2.A
Třídní učitel Mgr. Svěcená Eva zástupce tř. učitele
Mgr. Dršková - Součková Marcela kmenová učebna 78
Barešová Tereza Bartoš Karel Bodnárová Anežka Drábková Ema Ehl Tadeáš Florianová Tereza
Hampacherová Sára Heerink Sofie Homolová Anna Honcharenko Iryna Jelínek Max Kadeřábková Aneta Krejčíková Natálie Ledroit Marc Mach Jan Malík Jakub Najman Jakub Novák Jan Nováková Adéla Pavlíček Richard Plaček Adam Pokorný Tadeáš Příbramská Anežka Skokan Petr Steinmetzová Kristina Šesták Vít Turek Vojtěch Vodrážka Jakub Zajíc Jakub Zdeňková Zuzana Zeman Martin
celkem ve třídě: 31 chlapců: 17 dívek: 14
|
3.A
Třídní učitel Mgr. Koreňová Romana zástupce tř. učitele
PaedDr. Helena Hantonová kmenová učebna 39
Benešová Adriana Černý Michal Danešová Sofie Dobrkovská Nikola Dobrovodská Daniela Dvořáková Karolína Franěk Mikoláš Gevorkyan Arsen Hanke Magdalena Havlinová Adéla Heijne Charlie Hrubešová Barbora Janeček Josef Jirásková Alžběta Jirásková Kateřina Karamon Hynek Kočiš Kristián Křížová Karolína Křížová Nela Kubiš Daniel Lokes Sebastián Menšíková Magdalena Mihalíková Karolína Palovčík Oskar Skalský Daniel Smejkalová Tereza Szecsenyi Vít Tichá Zora
Vrbica Vilém Williams Katherine Rose Zemanová Veronika
celkem ve třídě: 31 chlapců: 12 dívek: 19
|
4.A
Třídní učitel RNDr. Miluše Švehlová zástupce tř. učitele
Mgr. Otradovský Petr kmenová učebna 7
Aubrechtová Karolína Balaš Sebastian
Bílková Alena Eva
Čížková Kateřina Chalupa Václav Jančík Martin Janečková Lucie
Kováčik Peter
Křížová Štěpánka Kvíz Daniel Ledroit Barbara Lišková Ella
Machová Michaela Mašek Tomáš Melich Luděk Němec Filip Píšová Zuzana Randa Jakub Richterová Zdena Roskovec Pavel Slováková Barbora Širanec Maddy Techlovský Matěj Tomášek Matěj Truhlář Jaroslav Vaňková Michaela Veselá Karolína Višňovský Jakub Višňovský Juraj Višňovský Martin Vocásková Michaela Vyhnanovská Adéla
celkem ve třídě: 32 chlapců: 16 dívek: 16
|
prima A
Třídní učitel Mgr. Hornová Eliška zástupce tř. učitele
Martínková Vladimíra kmenová učebna 73
Adamovič Alex Cimlová Thea Čanda Vojtěch Da Silva Ines Maria Ernest Brown Benjamin Formánková Karla Fukalová Ema Hanelová Klára Havránková Sofie Hejnová Kateřina Hodek Roman Hubáčková Marie Kovář Adam Ignác Kubešová Valerie Malá Alžběta Netíková Eliška Pivoňková Alžběta Protiva Dominik Senohrábková Alžběta Spudichová Anna Stránská Valerie Stránská Vlasta Švejnohová Julie Taxová Tereza Tomči Ema Vandasová Ráchel Vavřina Florián Zachariášová Adriana Zemanová Barbora Ella Znamenáčková Johana
celkem ve třídě: 30 chlapců: 7 dívek: 23
|
prima B
Třídní učitel
Mgr. Rajová Šárka zástupce tř. učitele
Mgr. Flesarová Monika kmenová učebna 71
Dočekal Velen Dvořák Antonín Hugo Fulínová Klára Grešlová Gabriela Haluška Šimon Havlasová Barbora Hejná Eliška Jáchym Jakub Jeřábková Emma Karcol Jakub Kořínková Emma Kramule Tadeáš Krížková Veronika Kříž Hubert Kučera Matyáš Kvasnička Filip Merhout Antonín Němcová Anna Nentvich Marek Peroutková Kristýna Ptáčník Dalibor Rovira Quevedo Joel Růžička David Stepanovich Ilya Šíma Dominik Tomášek Ondřej Vondrák Libor Vrbacká Karolína Zeman Vít Zemanová Karolína
celkem ve třídě: 30 chlapců: 19 dívek: 11
|
sekunda A
Třídní učitel
Mgr. Mokrý Michal
zástupce tř. učitele Mgr. Havlinová Lenka kmenová učebna
68
Beran Mikuláš Blažek Petr
Černý Jakub Fussová Hermína Havlíček Viktor Helbichová Laura Hérová Ema Hronek Šimon Chaloupka Melichar Jedlička Marek Jedlík Tobiáš Končický Vojtěch
Kotyk Aron Král Jakub Kubartová Zita Laštovičková Aneta Lounová Alice Makovička Ondřej Marek Vojtěch Ocelák Lukáš Říha Daniel Sedlatá Vendula Schönová Alice Schytil Lukáš Součková Adéla Svobodová Barbora Štěpánová Monika Vaňáček Jan Vít Samuel Zeman Jan Žirovnický Štěpán
celkem ve třídě: 31 chlapců: 21 dívek: 10
|
sekunda B
Třídní učitel Mgr. Prokešová Lucie zástupce tř. učitele Mgr. Černá Alena kmenová učebna
38
Bláhová Ester Cimrmannová Agáta Davídek Filip Ďurišová Dorota Fojtů Kateryna Halaška Filip Hejdrych Vilém Hladíková Barbora Hrádek Jakub Husák Vojtěch Jandík Mikuláš Kalný Daniel Kašparová Magdalena Kokstein Maxmilián Kotyková Rebeka Křížová Markéta Křížová Viktorie Kudláček Šimon Lounek Alexandr
Ludvíková Simona Mandysová Johana Marková Kateřina Nováková Viktorka Prokop Matyáš Pustá Ivana Svatoň Vojtěch Svěcený Jakub
Škopík Adam
Toman Marek Valentová Markéta Zelenková Adéla Zelinková Ema
celkem ve třídě: 32 chlapců: 12 dívek: 20
|
tercie A
Třídní učitel Mgr. Bursová Renata zástupce tř. učitele Mgr. Lašová Renata
kmenová učebna
88
Adamovič Andreas Barešová Kateřina Blažková Anna Busta Samuel Čermáková Nora Dort Kryštof Duchoslavová Terezie Ezr Tomáš Garayová Hana Gromeš David Gromešová Eliška Haasová Anna Hanel Vojtěch Havlíková Eliana Horáková Jana Chodymčuková Sofie Kašparová Linda Kraj Filip Magadová Klára Mezlíková Julie
Pilařová Veronika Rymarczyk Ondřej Smetanová Sára Škoch Šimon Tax Kryštof Tomešová Karolína Vorlíčková Marie Všetečka Michal Zavadilová Marie
celkem ve třídě: 29 chlapců: 11 dívek: 18
|
tercie B
Třídní učitel Mgr. Plaňanská Vlasta zástupce tř. učitele Mgr. Plechlová Tereza kmenová učebna
22
Beierová Lucie Boháč Adam Dohnal Aleš Doucha Marek Dvořák Vojtěch Hosnedl Mikuláš Jandík Štěpán Kammová Kateřina Komárek Alex Koreň Vilém Křížová Kateřina Kubečka Jonáš Kubíčková Alžběta
Kubienová Klaudie Kutil Lukáš Michl Vítek Nedoma Oliver Pačesný Eliáš Plačková Tereza Schorný František Slavík Adam Smeták Jakub Stefaniv Vladislav Stöckelová Eliška Šída Štěpán Štorková Aneta Švejnohová Marie Tejkalová Aneta Topenčík Bruno Zbejvalová Zuzana Zbýňová Stela
celkem ve třídě: 31 chlapců: 19 dívek: 12
|
kvarta A
Třídní učitel Krejčíková Miloslava zástupce tř. učitele Mgr. Hubáčková Tereza kmenová učebna
62
Andrejsová Zuzana Cigánik Martin Tadeáš Čáslavská Sára Lili Čenská Barbora Hausenblasová Lucie Hronek Kryštof Jalovecký Jáchym Jaroš Marek Jarošová Veronika Kabeláč Tobiáš Kašparová Adéla Klazarová Petra Kropáček Timotej Gregor Křížová Anna Litovová Anna Němcová Bára Ocelák David Parsch Marek Pomšárová Nikola Prokešová Johana Šlajer Albert
Tlaskal Tobiáš Tomášek Jan Uhlář Matěj Vacková Karla Vokáčová Veronika Williams David Záveský Jiří Záveský Jaroslav Zelený Šimon Žirovnický Jan
celkem ve třídě: 31 chlapců: 16 dívek: 15
|
kvarta B
Třídní učitel
Mgr. Raja Marek zástupce tř. učitele Mgr. Fraňková Klára kmenová učebna
66
Botková Veronika Burkovska Darja Čapková Josefína Davídek Kryštof Engelthalerová Šárka
Hanke Šimon
Híře David Klírová Anna Kocmanová Viktorie Král Vojtěch Křenek David Kubálek Filip Kučera Jan Lipenský Viktor Malík Tomáš Mandysová Tereza Matuška Jonáš Melich Michal Motyčková Nela Nekovářová Denisa Osifová Julie Plaček Petr Plechlová Sofia Pop Vincent Pustá Soňa Sobíšek Petr Soltan Samuel Špinarová Alice Urban Šimon Vondráková Zuzana Weber Matyáš
celkem ve třídě: 31 chlapců: 17 dívek: 14
|
kvinta A
Třídní učitel Mgr. Netopilíková Michaela zástupce tř. učitele
? kmenová učebna 51
Beier Martin Boháč Radek Brabcová Lucie Brožová Anna Čermák Adam Dobiášová Kateřina Fraňková Alžběta Galuščáková Klára Garay Jaroslav
Halaška Lukáš Hérová Anna Holeček Jakub Horáková Klaudie Hrušková Monika Jedličková Magdalena Kopecká Veronika Krátká Kateřina
Krejčíková Eliška Křenková Anežka Luňáček Šimon Marhoulová Kateřina Merhoutová Alžběta Mikulecký Jakub
Nosek Václav Petřeková Žofie Prchalová Alena Prouza Otakar Schytil Tomáš Zemanová Anežka Znamenáčková Anna Žejdlík David
celkem ve třídě: 31 chlapců: 12 dívek: 19
|
kvinta B
Třídní učitel
Mgr. Kolbábek Martin zástupce tř. učitele Mgr. Soukup Miroslav kmenová učebna 77
Bárta Pavel Boubínová Adéla
Buchar Štěpán Burianová Adéla Česáková Elena Dagne Emnet Fišerová Ema Hejdrych Marek Hercík David Richard Hířová Anna Horák Kryštof Kosmálová Michaela
Kratochvílová Lucie Kutil Filip Lašmanský Richard Nedoma Edgar Nosál Jan Nosek Filip
Nikodým Ondřej Rambousek Matěj Rudzanová Cecílie Saran Josef Soulek Štěpán Soulková Viktorie
Stanko Thomas Šos Radek Vodenka Mikuláš Zabák Oskar Zelenková Tereza
celkem ve třídě: 29 chlapců: 17 dívek: 12
|
sexta A
Třídní učitel Mgr. Kotyza Pavel zástupce tř. učitele
Mgr. Haníková Svatava kmenová učebna 42
Andrejsová Anna
Busta Šimon Cafourková Klára
Čáslavský Kryštof Engelthaler Kryštof Franková Viktorie Gromešová Alžběta Havelková Elena Hendrychová Anna
Hladíková Tereza Hochman Jan Horňák Štěpán Hubáčková Anna Končický Teodor
Kopsa Jan Kotyková Tamara Kovářová Ester Kubečka Matyáš
Müllerová Markéta Pozlerová Lucie Slabý Filip Studnická Klára Šafaříková Nella Šebela Jakub
Škaroupková Karolína Škochová Alice Švejnoha František Terš Michal Veselá Nela
celkem ve třídě: 29 chlapců: 12 dívek: 17
|
sexta B
Třídní učitel
Mgr. Drlíková Lucie zástupce tř. učitele Mgr. Oupická Eva kmenová učebna 2
Bendl David Beneš Adam Buřič Jan Čiháková Jana Dohnalová Blanka Dvořáková Lenka Ezrová Hana Farková Aneta Holas David Holzner Jonáš Jakubcová Kateřina Kopeček Jan Košťálová Veronika
Litov Martin
Marková Anežka Matoušek Jakub Matušková Nela Michelčík Adam Mrozková Ema Müllerová Kateřina Němcová Jana Němcová Nela Pavlovič Jan Valentová Žaneta Vohralík Denis Votočková Kamila Zach Štěpán Samuel
Zakrevskaya Sofiya
celkem ve třídě: 28 chlapců: 12 dívek: 16
|
septima A
Třídní učitel
Ing. Rossi Michael zástupce tř. učitele Mgr. Suchánková Blanka kmenová učebna 28
Brynych Vilém Ďurišová Markéta Fijala Šimon Fojtík Jiří Fukalová Sofie Gros Patrik Hlávka Michal Hofmanová Luisa Anna Jedličková Klára Jeřábková Anna Klazarová Zuzana Kovářová Veronika Kramešová Marie Krejzarová Zuzana Lojková Ema Nejmanová Emma
Pokorná Zuzana
Pospíchal Martin
Prediger Jiří Rufer Tomáš Řehák Josef Schwarzová Eliška Šáfr Vojtěch Šubrta Michal Šumpík Ondřej Vokáčová Eliška Vydra Lukáš Zdvořilý Matěj Zenkl Petr
celkem ve třídě: 29
chlapců: 15 dívek: 14
|
septima B
Třídní učitel
Mgr. Mlázovská Radka zástupce tř. učitele Mgr. Hrstka Michal kmenová učebna 67
Baran Vitalii Březina Jan Černá Lucie
Dittrich Richard
Fiedler Matyáš
Fiedlerová Eliška Fraňková Antonie Grešulová Anna Grusová Filippa Kasíková Michaela
Klír Štěpán Komárek Jan Komora Pavel Kratochvíl Tomáš Křenek Martin Kyzivátová Darja Malá Agáta Matůš Jonáš Mrázková Kateřina Pacourková Barbora
Petřeková Markéta Radilová Adéla Slovák Miroslav Šídová Barbora Šmíd Ondřej Válková Bára Viniklář Sebastian Zatloukal Matěj Zedník Tomáš Zumr Václav
celkem ve třídě: 30 chlapců: 16 dívek: 14
|
oktáva A
Třídní učitel Mgr. Kolbabová Vladimíra
zástupce tř. učitele
Mgr. Rosůlková Daniela kmenová učebna
6
Boška Bartoloměj Brožová Pavla Bucharová Leontýna Elišková Magdaléna
Chýňavová Agáta
Jakl Marek Jankovská Věra Janota Jonáš Klíma Ondřej Košátko Marek Lukášek Martin Marhoulová Anežka
Nováková Šárka Novotná Eliška Pelant Lukáš Pešek Adam Richard Pokorná Zuzana Reisiegelová Lucie Ryglová Anna
Schevchenko Kateryna Šťastná Karolína Tomešová Michaela Vodenka Jáchym Vonášek Jan - Jakub
celkem ve třídě: 25 chlapců: 10 dívek: 15
|
oktáva B
Třídní učitel Mgr. Barančík Tomáš
zástupce tř. učitele
Mgr. Nedbal Martin kmenová učebna
52
Berná Zuzana Brablc Tadeáš Čihák Radek
Fábin František
Fidler Matyáš Frolda Tadeáš Fuss Eduard Jakubal Jan Klír Jan Koníř Ondřej Kopeček David Kotyková Teodora Král Štěpán Kubát Matyáš Luňáček Matyáš Marková Alžběta
Ndzahabato Natálie
Ouředník Jakub
Pecháčková Adéla
Pechová Barbora Plechlová Natálie Poupová Elena Serbusová Světluše Střítežský Jan Šilhánová Karolína
Toman Aleš Vejtruba Matyáš Závůrková Kateřina
celkem ve třídě: 29 chlapců: 18 dívek: 11
|