Dotazníkové šetření pro rodiče studentů prim

Vážení rodiče,

potěšilo nás, že jste se v minulých dnech zúčastnili dotazníkového šetření zaměřeného na zmapování zkušeností s docházkou Vašeho dítěte do nové školy. Děkujeme za Váš čas i za ochotu komunikovat tímto způsobem se školou a společně tak vytvářet co nejlepší studijní podmínky pro Vaše děti a včas odkrýt případné problémy. Šetření poskytuje vedení školy, třídním učitelkám i jednotlivým vyučujícím cennou zpětnou vazbu.

Výsledky dotazníkového šetření budou prodiskutovány s třídními učitelkami na rodičovských schůzkách.

Mgr. Ilona Drahotová

JUDr. Václav Král

JUDr. Václav Král (29. 11. 1926-11. 5. 2021), jeden z nestorů české advokacie, lingvista, cestovatel a spisovatel, významný absolvent Reálného gymnázia v Nymburce v roce 1946, který nikdy na svou střední školu nezanevřel a byl až do své smrti v častém kontaktu jejím současným vedením.

Finská ústava

15. duben 1903

Na příkaz ruského cara Mikuláše II. byla na tři roky pozastavena platnost finské ústavy.