Volejbal - okresní kolo chlapců

Volejbal - okresní kolo chlapců

Ve středu 6. 11. 2013 se v hale ZŠ Komenského v Nymburce konal okresní přebor ve volejbalu chlapců - společně pro kategorii V. a VI. V obou soutěžích se prezentovala čtyři družstva, která se utkala systémem "každý s každým" na dva vítězné sety.

V mladší kategorii naší školu reprezentovali: Martin Keller a Marek Šnajdr - 2.A, Vít Špicar a Josef Hašek - 5QA, Martin Goerojo a Štěpán Vejvoda - 4KA, Zdeněk Červinka - 4KB a Jirka Szita - 5QB. Družstvo se snažilo o útočný volejbal, na který soupeři ze základních škol nenašli žádnou protizbraň, bez ztráty jediného setu turnaj vyhráli a postoupili do krajského kola, které hostí 3. 12. 2013 Neratovice.

I přebor středních škol s přehledem vyhrálo družstvo Gymnázia Nymburk, které nastoupilo ve složení: Aleš Schneiberg - 8OB, Vojtěch Oupický a Vít Čepelák - 7MA, Matěj Jareš - 2.A, Václav Hajný - 3.A, Matěj Hrouda - 5QA, Milan Kyncl a Tomáš Formánek - 6XB. Tato soutěž postupová není, ale mladší hráči doplní družstvo kat VI. v krajském finále v Neratovicích.

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1947.

Narodil se 25. 6. 1928 v Praze. Dětství a mládí prožil v Nymburce, ve vile na Zálabí v bývalé ulici Tomáše Černého (dnes Kolínská ulice).

Svět v roce založení školy

Zemřel F. J. Studnička

21. únor 1903

F. J. Studnička – vysokoškolský profesor na pražské technice a univerzitě – byl autorem základní práce O determinantech, třísvazkové Vyšší matematiky a dalších děl.

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!