Postup basketbalistů kat. IV.

Poslední letošní okresní kolo v basketbalu odehráli chlapci kategorie IV. (tercie a kvarty) ve čtvrtek 19. 2. v hale ZŠ Komenského Nymburk.

ZŠ TGM Poděbrady

Turnaj se hrál systémem „každý s každým“, jednotlivá utkání 2 x 10 minut čistého času. V úvodním zápasu naši hráči lehce porazili TGM Poděbrady 65:22. Po dvouzápasové pauze je čekal soupeř nejtěžší – domácí hráči ZŠ Komenského Nymburk. V prvním poločase měli domácí lehce navrch, dokázali využít svou velkou výškovou převahu. Skóre se ale v druhém poločase otočilo, čtyři minuty před koncem přišlo vedení o šest bodů, které kluci taktickým výkonem udrželi a vyhráli 28:24. V následujícím zápase již snaha a bojovnost poklesly, přesto nad poděbradským gymplem vyhráli 59:24. Stali se tím okresními přeborníky a právem postoupili do krajského kola, které se koná 17. března v Brandýse nad Labem. Druzí skončili domácí hráči, třetí GJP Poděbrady.

Gratulujeme a držíme palce v krajském kole.

Aktuální informace

26.06.2024

Během školních prázdnin je jako úřední den stanoveno pondělí od 9.00 do 11.00 hodin.