Pohár Rozhlasu mladších a starších žáků a žákyň

Pohár Rozhlasu mladších a starších žáků a žákyň

V úterý 17. 5. 2016 a ve středu 18. 5. 2016 se konalo na tartanové dráze nymburského sportovního centra okresní kolo 48. ročníku Poháru Rozhlasu mladších a starších žáků a žákyň.

Nejlépe se umístilo družstvo mladších žáků: 3. místo

V úterý se uskutečnila soutěž mladšího žactva: žáků a žákyň ze 16 škol okresu Nymburk, kteří navštěvují 6. nebo 7. třídu ZŠ, či primu nebo sekundu na víceletém gymnáziu. Družstvo dívek obsadilo 8. místo, mnohem lépe se dařilo našim chlapcům, kteří získali 3. místo.

 

O den později proběhla soutěž starších žáků a žákyň, tedy 8. a 9. tříd ZŠ a tercií a kvart víceletých gymnázií. V této kategorii mezi sebou soutěžilo také 16 družstev. Naše děvčata obsadila 6. místo a chlapci 4. místo.

 

Naši školu reprezentovali:

 

mladší žákyně:

Žmolilová Veronika

Sloupová Eva

Hodačová Kateřina

Holečková Tereza

Černá Kristýna

Procházková Marie

Franeková Věra

Hodačová Mariana

Mislerová Anežka

Karamonová Anežka

 

mladší žáci:

Döme Michal

Mrázek Dan

Žáček Vojtěch

Hylmar Jiří

Pergler Vojtěch

Louda Jan

Strolený Petr

Vlasák František

starší žáci

Rygl Vojtěch

Jančík Lukáš

Hep Kristian

Křivský Daniel

Williams Tobias

Zikmunda Matěj

Veselý Vítek

Trnečka Tomáš

Zoubek Michal

Trnečka Jakub

starší žákyně

Šustrová Kristýna

Ševčíková Tereza

Galčíková Alžběta

Ševčíková Tereza

Kubíčková Klára

Zavadilová Alžběta

Martínková Dominika

Podruhová Štěpánka

Žampová Veronika

Rafajová Terezie

 

Celkové   pořadí - Pohár rozhlasu 2016 - mladší hoši

  1. ZŠ Václava Havla v Poděbradech                                 
  2. ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem                                  
  3. ZŠ Komenského Nymburk                                            
  4. ZŠ T.G.M. Poděbrady                                        
  5. ZŠ JAK Lysá n.L.                                                          
  6. GBH v Nymburce                                            
  7. Gymnázium Jiřího z Poděbrad                           
  8. ZŠ Kounice                                                        
  9. ZŠ Dymokury                                                    
  10. ZŠ Juventa Milovice                                          
  11. ZŠ Městec Králové                                            
  12. ZŠ Semice                                                                     
  13. ZŠ T. G. Masaryka Milovice                                
  14. ZŠ Křinec                                                          
  15. ZŠ Kostomlaty n. L.                                           
  16. ZŠ G. A. Lindnera Rožďalovice                          

 

 

 

 

Celkové   pořadí - Pohár rozhlasu 2016 - mladší dívky

 

  1. ZŠ JAK Lysá n. L.                                             
  2. Gymnázium Jiřího z Poděbrad                           
  3. ZŠ Václava Havla v Poděradech                        
  4. ZŠ Kounice                                                        
  5. ZŠ T.G.M. Poděbrady                                        
  6. ZŠ Komenského Nymburk                                            
  7. ZŠ Městec Králové                                            
  8. GBH v Nymburce                                            
  9. ZŠ Semice                                                                     
  10. ZŠ T. G. Masaryka Milovice                               
  11. ZŠ Juventa Milovice                                          
  12. ZŠ B. Hrozného Lysá n. L.                                            
  13. ZŠ Dymokury                                                    
  14. ZŠ Kostomlaty n. L.                                           
  15. ZŠ G. A. Lindnera Rožďalovice                         
  16. ZŠ Křinec                                                          

 

Celkové pořadí - Pohár rozhlasu 2016 starší hoši

 

  1. ZŠ T. G. Masaryka Milovice                                      
  2. Gymnázium Jiřího z Poděbrad                                             
  3. ZŠ T.G.M Poděbrady                                                
  4. GBH v Nymburce                                                    
  5. ZŠ Václava Havla                                                     
  6. ZŠ Komenského Nymburk                                       
  7. ZŠ Kounice ZŠ B. Hrozného Lysá n/ L                                 
  8. ZŠ JAK Lysá n. L.                                                    
  9. ZŠ Semice                                                                 
  10. MZŠ Dymokury                                                        
  11. ZŠ Městec Králové                                                   
  12. ZŠ Libice nad Cidlinou                                                         
  13. ZŠ Kostomlaty n. L                                                   
  14. ZŠ Křinec                                                                 
  15. ZŠ G. A. Lindnera Rožďalovice                               

 

 

Celkové pořadí - Pohár rozhlasu 2016 - starší dívky

 

  1. ZŠ VH Poděbrady                                                     
  2. ZŠ Kounice                                                               
  3. ZŠ Semice                                                                 
  4. GJP                                                                           
  5. ZŠ T. G. Masaryka                                                    
  6. GBH v Nymburce                                                    
  7. ZŠ Komenského Nymburk                                       
  8. ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem                             
  9. ZŠ JAK Lysá n. L                                                     
  10. ZŠ Libice nad Cidlinou                                                         
  11. ZŠ Městec Králové                                                    
  12. MZŠ Dymokury                                                        
  13. ZŠ Kostomlaty n. L.                                                  
  14. ZŠ G. A. Lindnera Rožďalovice                                
  15. ZŠ T. G. Masaryka Milovice                                      
  16. ZŠ Křinec                                                                  

 

Ke stažení
ikonaPR 2016 mladší
ikonaPR 2016 starší nové

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1946.

Narodil se r. 1926. Jako student právnické fakulty emigroval v r. 1949, protože mu po opětném zatčení hrozilo vězení.

Svět v roce založení školy

Nafukování trustů

Americký Kongres schválil zákon omezující tzv. nafukování trustů tím, že rozšiřování trustů podléhá rozhodnutím generálního prokurátora. 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!