Krajské finále v přespolním běhu

Krajské finále v přespolním běhu

Kolínský atletický stadion byl ve středu 5. 10. dějištěm krajského finále v přespolním běhu. I přes značnou tepelnou nepohodu předvedli studenti naší školy velmi pěkné výkony, které je vynesly na stupně vítězů.

Děvčata tercií a kvart (Anežka Karamonová, Lucie Procházková, Eva Sloupová, Veronika Žmolilová, Katka Hodačová a Lucie Vaněčková) si doběhla na trati dlouhé téměř 2 km pro 3. místo. Stejného výsledku dosáhly dívky vyššího gymnázia (Martina Šuková, Agáta Čechová, Míša Frebortová, Alžběta Galčíková, posílená dvěma děvčaty z 1A Bárou Konšelovou a Anežkou Procházkovou). Chlapce VG dělily od medaile pouhé dva body. Pro páté místo si doběhli ve složení: Matěj Hrouda, Václav Jisl, Jan Zavadil, Libor Pletka, Josef Hašek a Radek Telvák.

Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

Ke stažení
ikonavýsledky přespolního běhu

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Petr Říha, akademický malíř

Absolvoval v roce 1973.

Narodil se 12. 11. 1953 v Nymburce. Poté studoval na VŠUP v Praze – v textilním ateliéru u prof. B. Felcmana.

Svět v roce založení školy

Srdečná dohoda

6. červenec 1903

Návštěva francouzského prezidenta Émila Loubeta a ministra zahraničí Théophila Delcassého v Londýně byla počátkem jednání s Británií, které vedlo 8. 4. 1904 k vytvoření tzv. Entente cordiale – dohody o vzájemné spolupráci Francie a Británie.

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!