KK ve volejbalu SŠ dívky

KK ve volejbalu SŠ dívky

Tak jsme si teda jednou přivstaly. Už hodinu před začátkem vyučování jsme se sešly před budovou gymplu. A pak že jsou školní akce ulejvání ze školy!!!! 

Mikrobusem jsme v doprovodu profesorky Martínkové odjely do Rakovníka na krajské kolo ve volejbalu dívek. Losování skupin bylo hodně nevyrovnané, teda alespoň se nám to tak zdálo. Do 1. zápasu jsme  nastoupily se spoustou očekávání, zejména s nadějí na výhru. To se nám ovšem nepovedlo a podlehly jsme Příbrami 2:0. Nutno poznamenat že svým výkonem jsme si vítězství nezasloužily. Poté jsme měly pauzu. Druhý zápas jsme hrály s Českým Brodem. Tentokrát si zase nezasloužily výhru ony. V posledním zápase s Kralupami jsme předváděly nejlepší výkon ze všech zápasů. Výborné zákroky předvedly Verča Martínková a Míša Rumlerová. I tak jsme ale prohrály 2:0 ve druhém setu s rozdílem 20:18. Bohužel tak končíme 3. ve skupině, nepostupujeme do bojů o vítězství. Škoda, ale tím že nám chyběla Verča Žampová z důvodu nemoci a Bětka Šichtová si během zápasu poranila kotník, se není co divit. Tak snad příští rok to bude lepší.

Hráčky:

Týna Šustrová, Bětka Šichtová, Terka Skořepová, Terka Haníková, Mary Riegrová, Naty Šteflová, Verča Martínková a Míša Rumlerová

Fanynky, fotografky a realizační tým:

Terka Šolcová a Klárka Sobotová

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1942.

Narodil se 8. 11. 1923 v Nymburce, kde také prožil celý život (zemřel 29. 1. 1999).

Svět v roce založení školy

Eduard VII. indickým císařem

1. leden 1903

Poblíž Dillí se shromáždily davy lidí, aby mohly být přítomny chvíli, kdy bude král Velké Británie a Irska Eduard VII. vyhlášen indickým císařem. 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!