Corny středoškolský atletický pohár

Corny středoškolský atletický pohár

První sportovní soutěží v novém školním roce se již tradičně stal Corny středoškolský atletický pohár, jehož 34. ročník se konal v úterý 15. 9. 2015 za zpočátku deštivého počasí v Nymburce na atletické tartanové dráze na Tyršáku.

Bohužel se soutěže zúčastnila pouze čtveřice dívčích družstev a pětice družstev chlapců. Mezi nimi samozřejmě reprezentanti Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce.

Dívky naší školy podaly výborné výkony, které znamenaly vítězství v celé soutěži a zasloužený postup do krajského kola. Tento dílčí cíl se nepodařil splnit chlapcům, kteří v některých disciplínách zaostali za svými osobními rekordy a přenechali první místo Poděbraďákům.

Soupiska dívek: Košátková Veronika, Doležalová Anna, Procházková Kateřina, Šuková Martina, Vávrová Kateřina, Šteflová Natálie, Šichtová Alžběta, Frebortová Michaela, Javůrková Tereza, Hankeová Michaela, Chlípková Veronika.

Soupiska chlapců: Kolbaba Lukáš, Šnajdr Marek, Hašek Josef, Telvák Radek, Szita Jiří, Klíma Jakub, Hrouda Matěj, Valenta Vilém, Jisl Václav, Špicar Vít.

Kompletní výsledky: viz příloha.

Další fota můžete stáhnout na:

Ke stažení
ikonaCorny 15 výsledky dívky
ikonaCorny 15 výsledky chlapci

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

prof. RNDr. Libor Pátý, CSc.

prof. RNDr. Libor Pátý, CSc. (23. 7. 1929-11. 1. 2021), zakladatel oboru vakuové fyziky v Československu, vysokoškolský pedagog, spoluzakladatel Občanského fóra, náměstek ministra školství, od roku 2003 čestný absolvent nymburského gymnázia (v posledním ročníku byl 21. 2. 1948 vyloučen ze studia z politických důvodů)

Svět v roce založení školy

Svaz českých lyžařů

21. listopad 1903

V Jablonci nad Jizerou byl založen Svaz českých lyžařů.

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!