Matematické soutěže 2011/12

Další ročník matematických soutěží končí. V tomto školním roce se naši žáci zúčastnili soutěží: MATEMATICKÝ KLOKAN, PYTHAGORIÁDA, MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA, LOGICKÁ OLYMPIÁDA a korespondenční soutěž JÁMA LVOVÁ (pořádá ČVUT).

Nejúspěšněji nás reprezentovali tito žáci

J. Růžička (1PA)

3. - 5. místo v okresním kole; Pythagoriáda; kategorie 6. ročník

L. Hora (1PA)

3. - 5. místo v okresním kole; Pythagoriáda; kategorie 6. ročník

 

3. - 4. místo v okresním kole; MO; kategorie Z6

 

3. místo v rámci okresu; Matematický klokan; kategorie Benjamín

 

účast v krajském kole; Logická olympiáda

D. Dvorský (1PB)

3. – 5. místo v okresním kole; Pythagoriáda; 6. ročník

 

3. - 4. místo v okresním kole; MO; kategorie Z6

J. Zavadil (2SA)

1. - 2. místo v okresním kole; Pythagoriáda; kategorie 7. ročník

S. Gareeva (2SA)

3. místo v okresním kole; Pythagoriáda; kategorie 7. ročník

J. Hošková (2SA)

3. místo v okresním kole; MO; kategorie Z7

 

15. místo v ČR; Jáma lvová; kategorie mladší

T. Javůrková (3TA)

2. místo v okresním kole; MO; kategorie Z8

 

15. místo v ČR; Jáma lvová; kategorie starší

F. Zajíc (3TB)

2. – 4. místo v okresním kole; Pythagoriáda; 8. ročník

 

1. místo v okresním kole; MO; kategorie Z8

 

3. místo v rámci okresu; Matematický klokan; kategorie Kadet

M. Turek (4KB)

3. místo v okresním kole; MO; kategorie Z9

 

8. místo v krajském kole; Logická olympiáda; kategorie ZŠ

P. Souček (4KB)

3. místo v rámci kraje; Matematický klokan; kategorie Kadet

 

postup do krajského kola; Logická olympiáda; kategorie ZŠ

 

3. místo v ČR; Jáma lvová; kategorie starší

J. Koláčný (6XB)

6. místo v krajském kole; MO; kategorie B

M. Beran (6XA)

1. místo v rámci okresu; Matematický klokan; kategorie Junior

J. Fiedler (6XA)

2. místo v rámci okresu; Matematický klokan; kategorie Junior

R. Novotný (6XA)

3. místo v rámci okresu; Matematický klokan; kategorie Junior

T. Bohuslav (7MB)

1. místo v rámci okresu; Matematický klokan; kategorie Student

 

postup do krajského kola; Logická olympiáda; kategorie SŠ

D. Žigmund (7MB)

postup do krajského kola; Logická olympiáda; kategorie SŠ

V. Tomáš (8OA)

2. místo v rámci okresu; Matematický klokan; kategorie Student

D. Gromada (8OB)

postup do krajského kola; Logická olympiáda; kategorie SŠ

J. Kubečka (4A)

postup do krajského kola; Logická olympiáda; kategorie SŠ

Aktuální informace

11.10.2021

Ředitel školy zveřejňuje výroční zprávu o činnosti školy za rok 2020-2021.

27.09.2021

Ředitel školy zveřejnil kánon literatury pro maturitní zkoušku ve školním roce 2021-22.

Významní absolventi

Mgr. Josef Daniel Beneš

Absolvoval v roce 1958.

Narodil se v Praze r. 1941. Do svých sedmnácti let žil v Nymburce. 

Anketa

 
Motto školního roku 2021-22
1. Albert Schweitzer 23 %
2. Karen Lamb 12 %
3. Thomas Alva Edison 3 %
4. Gabriel Laub 6 %
5. Kryštof Kolumbus 56 %
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Dámská móda

květen 1903

S prvním úsměvem jarního slunce se objevují také jarní toalety, jejichž móda bývá každým rokem proměnlivá. 

Nejčtenější

07.10.2021

Po jedenapůlroční přestávce způsobené pandemií přivítáme v naší škole jako hosta další alumni besedy absolventku školy paní Mgr. Janu Smolíkovou z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Protože se věnuje geografii, životnímu prostředí a již vícekrát navštívila Antarktidu, bude její povídání především o tomto sedmém a zároveň nejchladnějším dílu světa.

celý článek
27.09.2021
22. září jsme byly pozvány na Paralympiádu speciální školy v Poděbradech, která se konala v rámci oslav 100 let výročí založení.
 
 
celý článek
05.10.2021

Po nucené roční covidové odmlce se na našem gymnáziu konal opět tradiční Evropský den jazyků, jehož cílem je upozornit na jazykovou rozmanitost a podpořit studium druhého cizího jazyka.

celý článek
 
Kryštof Kolumbus - Nikdy nepřekonáš oceán, když se budeš bát, že ztratíš břeh z dohledu