LVVZ č. 2 – Když zima čaruje…
Lyžařské kurzy jsou v plném proudu a jako malá návnada pro další kurzy, může posloužit fotogalerie z kurzu č. 2.
Když paní Zima čaruje….
M. Hrstka
Fotogalerie (klikněte)
V lepší kvalitě je také naleznete na disku T:
Lyžařské kurzy jsou v plném proudu a jako malá návnada pro další kurzy, může posloužit fotogalerie z kurzu č. 2.
Když paní Zima čaruje….
M. Hrstka
Fotogalerie (klikněte)
V lepší kvalitě je také naleznete na disku T:
pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka
Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou)
Ing. Josef Žampach (*19. 4. 1925), inženýrský geodet a držitel patentu, absolvoval na nymburském Reálném gymnáziu v roce 1944.
V pondělí 15. prosince se opět konal tradiční „Vánoční volejbalový turnaj“, kterého se účastní smíšená družstva studentek a studentů vyššího gymnázia. Turnaj odehrálo 12 družstev ze všech tříd.
Dnešní ráno na naší škole začalo netradičně – na hlavním schodišti se objevili čert s andělem! Žáci byli hned připraveni na kontrolu přezutí, ale nečekaně přišla i inspekce znalostí literatury. Některé děti zaskočily říkanky a básničky, jiné se snažily zakrýt zapomenutá slova rychlým "čertovským" vtipem.
Ve středu 10. prosince 2025 se oba dějepisné semináře v maturitním ročníku našeho gymnázia vydaly na exkurzi na Pražský hrad. Provázel nás pan Milan Havlík, otec naší spolužačky Terky, a doprovod nám dělal pan učitel Soukup. Studenti měli možnost navštívit pracovnu T. G. Masaryka, katedrálu sv. Víta a královskou hrobku, tedy místa běžně nepřístupná veřejnosti. Exkurze byla realizována zdarma díky iniciativě spolužačky Terezy.