CORNY CUP 2011

CORNY CUP 2011

CORNY CUP v lehké atletice 2011

Je to tu!

Gymnázium Nymburk se probojovalo v kategorii dívek i chlapců do krajského semifinále školních závodů CORNY CUP v lehké atletice. Závody, doprovázené krásným  slunečným počasím, se uskutečnily dne 27.9.2011 na stadionu Emila Zátopka ve Staré Boleslavi – Houštce.

Zúčastněné dívky pod vedením p.prof. Marie Miškovské (Tereza Vecková, Nella Borovenová, Alena Mašindová, Monika Hamplová, Aneta Kučerová, Hana Janošová, Anežka Nováková, Katka Procházková, Anežka Zemanová, Anna Friedelová a Karolína Žampová) vybojovaly společnými silami krásné druhé místo. Od postupu do celorepublikového kola je dělilo pouhých 30 bodů! Ale i přesto dívky měly neuvěřitelnou radost.
                Chlapci pod vedením p.prof Jiřího Hyblera (Tomáš Krušinský, Kryštof Mareš, Roman Kraus, Jan Šuk, Lukáš Kaňka, Marek Koucký, Jan Zahrádka, Dominik Hodboď, Václav Hajný, Ondřej Horák  a Jan Šindelář) se  umístili na chvalitebném šestém místě, když dokázali překonat magickou hranici 8000 bodů.
                Všem zúčastněným vřele děkujeme za úžasné výkony a přejeme mnoho dalších úspěchů .

Nejlepší výkony dívek:
                Tereza Vecková skok do dálky – 491cm

                Monika Hamplová 200m – 27,81s    

                Dívky štafeta – 1. místo – 2:33,68

                                                                                                                                                                                                 Aneta Kučerová , kvinta B

Aktuální informace

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

Akad. mal. Helena Ambrosová

Absolvovala v roce 1952.

Narodila se 31. 8. 1934 v Liptovském Mikuláši. 

Svět v roce založení školy

Výstava nezávislých

20. březen 1903

Na výstavě Nezávislých v Paříži byla mj. vystavena i díla Henryho Matisse, Andrého Deraina, Maurice de Vlamincka aj. 

Nejčtenější

16.01.2026

Bylo nebylo, 10.1. 2026 jsme vyrazili na poslední lyžák. Tentokrát jsme vyrazili ve složení oktáva A, pár chlapců ze septimy B a profesoři Hrstka a Weissová. S nimi se o naši pohodu staral ještě skvělý instruktor Dušan Kříž a manželé Michalcovi, kteří nám výborně vařili celý týden.

celý článek
11.01.2026

Druhá alumni beseda ve školním roce 2025/2026 se v Městské knihovně Nymburk uskuteční v pátek 23. ledna 2026 od 17.30 hodin. Naším hostem bude tentokrát diplomatka Mgr. Eva Kratochvílová. Beseda má titul: Bezpečnost - společná odpovědnost.

celý článek
09.01.2026

Ve čtvrtek 8.1. zavítala do školy naše absolventka Viktorie Antošová, která se studenty angličtiny a francouzštiny pohovořila o svých zkušenostech spobytem a studiem v zahraničí. 

 

celý článek