Václav Novák

Absolvoval v roce 1924.

Narodil se 16. 11. 1905. Byl středoškolským profesorem českého a německého jazyka.

Po studiích začal nejprve učit v Mukačevu na Podkarpatské Rusi, později se stal profesorem nymburského gymnázia. Věnoval se i literární činnosti, pod pseudonymem A. K. Janov vydal román Alois Lamač, knihu povídek a fejetonů Útržky času a sborník básní Východ slunce.

Absolvoval v roce 1952.

Narodil se 11. 2. 1934 v Nymburce.  Absolvoval Pedagogickou fakultu v oboru výtvarná výchova a matematika.

Je to jen gesto a stávka s demonstracemi nic nepřinesou 22 %

Tour de France

1. červenec 1903

Když se v časných ranních hodinách v Paříži rozjelo 60 cyklistických profesionálů k okružní jízdě po Francii, málokdo tušil, že se zrodil později nejpopulárnější silniční závod světa – Tour de France.

29.04.2019

V pondělí 29. dubna se s naší školou rozloučili studenti maturitního ročníku. Na letošní rok přichystali originální a neotřelé poslední zvonění s tématy okupace '68 a sametové revoluce, od které si letos připomínáme 30. výročí.