VÍCEMISTRYNĚ EVROPY - WOW!

Nela Vohradská (3. A) se pyšní další medailí tentokrát v evropské konkurenci. O víkendovém ME ve sportovním aerobiku, které se konalo v Karlových Varech, získala v kategorii TRIA 17 a více let nádherné 2.místo. Lepšího výsledku dosáhlo jen trio z Loun (asi o 2 desetiny bodu).

Dalším úspěchem Nely v letošním roce je 2. místo v jednotlivcích na MČR  komerčním aerobiku MASTER CLASS (20.5.2018)

BLAHOPŘEJEME a budeme držet palce na podzimním mistrovství světa v Holandsku.

Zobrazeno: 621x

29.06.2018

každé pondělí 9:00 - 11:00 hod. Průkazky na dopravu potvrzujeme až na začátku školního roku v září.

Zápis z úvodní schůzky rodičů 6/6/2018 najdete zde.

genmjr. Josef Jaške

Genmjr. Josef Antonín Jaške (31. 3. 1913-20. 6. 2001), letec a 1. český velitel 313. perutě RAF, absolvoval v roce 1931.

Motto školního roku 2018 - 2019
Jack Canfield 9 %
Og Mandino 25 %
Jacob K. Javits 4 %
Thomas Carlyle 12 %
J. W. Goethe 42 %
Blaise Pascal 9 %

Vilém II. navštívil papeže Lva XIII.

2. květen 1903

Německý císař Vilém II. navštívil s velkým doprovodem papeže Lva XIII.

12.08.2018

Nezadržitelně se blíží začátek nového školního roku. Jako každý rok, tak i letos, hledáme během letních prázdnin motto pro další školní rok. Pomožte nám s výběrem toho nejlepšího, které nás bude v celém dalším školním roce provázet a motivovat! Pro motto, které vás nejvíce oslovilo, hlasujte v naší anketě!

Anketa bude uzavřena 31. 8. 2018

• Jack Canfield: „Velké myšlenky přitahují velké výsledky. Průměrné myšlenky přitahují průměrné výsledky.“
  • Og Mandino: „Vždycky udělej maximum. Co zasadíš nyní, sklidíš později.“
  • Jacob K. Javits: "Přáním být někde jinde ani čekáním na lepší podmínky nic nezískáš. Rozhlédni se tam, kde právě jsi, a udělej to, co se s tím dělat dá."
  • Thomas Carlyle: "Ne to, co mám, ale to, co vím, je mým bohatstvím."
  • J. W. Goethe: "Nestačí vědět. Nestačí chtít. Je třeba konat."
  • Blaise Pascal: "Všechno štěstí v životě závisí na odvaze a práci."

Albert Einstein: Vyvarujme se předkládat mladému člověku úspěch jako životní cíl.