Informace pro účastníky kurzů v Anglii a Irsku

Agentura Jazyky v zahraničí s.r.o. na základě našich požadavků sestavila seznam termínů s destinacemi a přidělila jim počty lidí, kteří na dané místo mohou vyjet. Následně proběhne umístění dle vašich preferencí, tak jak o ně v mailech požádáte. Posílat je můžete na adresu prof. Daniely Rosůlkové - rosulkova@gym-nymburk.cz.

Ta se o vás bude informačně a organizačně starat – před pobytem a po něm. Přiřazovat k termínům a místům vás bude Gymnázium Nymburk, jakožto hlavní garant a realizítor projektu, nemá tedy smysl se snažit zajistit si konkrétní termín přímo s agenturou!!! Agentura o vás ještě neví a čeká na seznam termínů s přidělenými jmény. Děkujeme předem za disciplinovanost.

Aktuálně musíme vyřešit všechny květnové odjezdy, tlačí nás čas. Své požadavky na umístění k termínům červen-srpen tedy neposílejte dříve než 2.5. – z organizačních důvodů se jimi v dané chvíli nemůžeme zabývat a při rozdělování účastníků do jednotlivých destinací a termínů na ně nebudeme brát zřetel.

Jazykové pobyty v Anglii a Irsku jsme pro poteřby projektu rozdělili do třech skupin podle období, na které jste se přihlásili:

květen 8 přihlášených       
červen - srpen          36 přihlášených
září 1 přihlášený

 

Podrobnosti o destinacích, podmínkách kurzů, příplatkových službách... jsme rozeslali emailem všem účastníkům projektu. Pro úplnost a informaci ostatním, kteří se na svůj pobyt v zahraničí těší v roce 2012, je uvádíme i zde.

Termínová listina kurzů

Informace o školách v zahraničí

Přehled příplatkových služeb

Aktuální informace

06.09.2020

V rámci aktualizace údajů v Bakalářích se množí žádosti rodičů o zaslání ztracených přístupových údajů. Postupujte prosím takto, jiný  postup není z hlediska GDPR možný:

Celý článek
28.08.2020

V sekci "Studenti > Rozvrhy a suplování > Přehled rozvrhů" najdete rozvrhy na nový školní rok.

Významní absolventi

prof. Ing. Dr. Miroslav Kutílek

Absolvoval v roce 1946.

Narodil se v r. 1927 v Trutnově. Vystudoval Stavební fakultu ČVUT, byl vedoucím katedry meliorací.

Anketa

 
Vybíráme motto pro školní rok 2020-2021
Sokrates 21 %
Dalajláma 14 %
Konfucius 13 %
Les Brown 31 %
Stephen Hawking 14 %
Matka Tereza 7 %
Celkový počet hlasů: 461
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Nový arcibiskup z Canterbury

12. únor 1903

V Canterburské katedrále byl slavnostně uveden do úřadu nový primas anglikánské církve. 

Nejčtenější

28.08.2020

V sekci "Studenti > Rozvrhy a suplování > Přehled rozvrhů" najdete rozvrhy na nový školní rok.

celý článek
08.09.2020

Ve středu 2. 9. dopoledne připravil Studentský parlament na tartanovém hřišti na dvoře školy slavnostní vítání nových studentů ze tříd prima A, prima B a první A.

celý článek
28.08.2020

22.6. se sešla naše čtyřčlenná holčičí skupinka na nádraží v Nymburce a společně jsme pokračovaly do Rožďalovic, kde naše expedice oficiálně začala. 

Nejdříve jsme si přímo v Rožďalovicích prošly naučnou stezku ,,Holské rybníky” a v jednom z nich jsme se rovnou i vykoupaly. Potom jsme se už vydaly na cestu směrem do Tuchomi, kde jsme měly v plánu přespat. Další zastávkou byl Bučický mlýn, kde jsme si mohly prohlédnou různá domácí zvířata a dokonce si pohladit malého oslíka. Dále jsme už bez přestávky pokračovaly v cestě směr Tuchom. 

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!