Pohár Josefa Masopusta 2014/2015

Ve středu 24. září se na Vesláku v Nymburce konalo okresní kolo Poháru Josefa Masopusta v kopané. Turnaje se oproti loňsku zúčastnily jen tři týmy, Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, SOŠ a SOU Nymburk a Hotelová škola Poděbrady. Družstvo gymnázia nakonec po dvou vítězstvích postoupilo do jarního krajského kola.

Hrálo se systémem každý s každým na 2 x 25 min. Celkové prvenství zaručovalo postup do dalšího kola.

První utkání proti SOŠ a SOU Nymburk bylo vcelku vyrovnané, těsně před poločasem dostal Gymnázium do vedení Patrik Mejzr. Nakonec jsme těsně vyhráli 1:0. Následovalo utkání HŠ Poděbrady se SOŠ a SOU Nymburk, které skončilo 3:1 ve prospěch nymburského týmu. Závěrečný zápas jsme sehráli my s HŠ Poděbrady. Zápas dopadl zcela jednoznačně 8:1. Už v poločase jsme vedli o 4 branky. Druhá půle už byla hodně uvolněná, do hry se dostali všichni náhradníci.

Největší zastoupení v týmu měli žáci 2.A a 3.A, kteří tvoří kostru současného týmu. V naší sestavě nenastoupil žádný hráč ročníku 1995 a tak ve stejném složení můžeme pokračovat i za rok.

Družstvo Gymnázia: Plaček, Keller, Kolbaba, Bodnár, Dvořák, Raška, Pokorný, Mejzr, Kubálek, Šnajdr, Klíma, Touš, Němec, Štěpánek, Jareš