Pohár Josefa Masopusta 2013/14

Pohár Josefa Masopusta 2013/14

V úterý 24. září se na Vesláku v Nymburce konalo okresní kolo Poháru Josefa Masopusta v kopané. Turnaje se zúčastnily celkem čtyři týmy, SOŠ a SOU Nymburk, Hotelová škola Poděbrady, SOŠ Poděbrady a Gymnázium Nymburk. Hrálo se systémem každý s každým.

Utkání, hraná na 2x20 minut, byla velmi vyrovnaná a nakonec rozhodovalo až skóre. V prvním zápase jsme remizovali 1:1 s HŠ Poděbrady, když o vyrovnání se postaral Štěpán Jareš. Druhé utkání se SOŠ a SOU Nymburk jsme zremizovali 0:0. Poslední utkání jsme sice vyhráli 2:0, když se trefili Marek Šnajdr a znovu litolský kanonýr Jareš, ale ani to na postup nestačilo.

Pochvalu však zaslouží celý, poměrně mladý tým. V naší sestavě nastoupili pouze dva hráči ročníku 1994, téměř polovinu týmu tvořili žáci 1. a 2. ročníků.

 

1. SOŠ a SOU Nymburk                                   3     1  2  0      6:1          5 bodů

2. HŠ Poděbrady                                            3     1  2  0      6:4          5 bodů

3. Gymnázium Nymburk                                  3     1  2  0      3:1          5 bodů

4. SOŠ Poděbrady                                          3     0  0  3      2:11         0 bodů

 

Družstvo GNBK: Keller, Plaček - Jareš, Němec, Labuta, Dvořák, Štěpánek, Touš - Kubálek, Mejzr, Kolbaba, Raška, Schneiberg, Moník - Šnajdr, Klíma

Aktuální informace

16.02.2026

Více informací u ředitelky: peckova@gym-nymburk.cz

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

prof. MUDr. Václav Šimon, DrSc.

Prof. Václav Daniel Šimon, DrSc. (*29. 5. 1926), přední český urolog, chirurg, gynekolog, vysokoškolský učitel a akademický pracovník, absolvoval na nymburském gymnáziu v roce 1946.

Svět v roce založení školy

Josef Augusta

17. březen 1903

Narodil se Josef Augusta (†4. 2. 1968), český paleontolog. Spolu se Z. Burianem vytvořil paleontologické rekonstrukce velice populární v ČSR i zahraničí.

Nejčtenější

20.07.2026

Stále lepší gymnázium pro naše studenty i učitele! 🦸

S radostí oznamujeme, že na Gymnáziu Bohumila Hrabala v Nymburce realizujeme projekt Rozvoj Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce, který je financovaný z Operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK) pod záštitou MŠMT. 🎓

Co to v praxi znamená a na co se můžete těšit?

celý článek