Okresní kolo ve volejbalu chlapců a dívek ZŠ a víceletých gymnázií

Ve sportovní hale na zimním stadionu v Nymburce se v úterý 10. 4. 2018 uskutečnilo okresní kolo základních škol a víceletých gymnázií ve volejbalu chlapců a dívek. V obou kategoriích měla naše škola své zástupce. Dívky v turnaji zvítězily a chlapci obsadili 2. místo.

Turnaj se hrál ve dvou pětičlenných skupinách, na čas. Každý zápas trval 20 minut. V jedné skupině hrála družstva dívek, v druhé družstva chlapců.

JAK Lysá nad Labem B

Družstvo dívek, ve kterém hrály tyto studentky: Anna Grešulová, Karolina Šustrová, Barbora Bohuslavová, Magdaléna Elišková, Karolína Šilhánová a Barbora Pechová, jasně vyhrálo všechny zápasy a získalo 1. místo.

Družstvo chlapců bylo složeno z těchto hráčů: František Vlasák, Tobiáš Daneš, Ondřej Skořepa, Aleš Prokop, Karel Toman, a Ondřej Danzer prohrálo jen velmi těsně (24:26) hned první zápas s pozdějším vítězem ZŠ Komenského v Nymburce a obsadilo 2. místo.