Okresní kolo v minivolejbalu

Okresní kolo v minivolejbalu

V úterý 5. 4. 2016 se ve sportovní hale zimního stadionu v Nymburce uskutečnil 4. ročník okresního kola v MINIVOLEJBALU TROJIC pro ZŠ. Na organizaci turnaje se ve spolupráci s Centrem sportu Volleyball Nymburk podílela i naše škola.

 

 

Turnaje se zúčastnilo 23 trojic ze čtyř škol:

  • ZŠ Komenského v Nymburce
  • ZŠ Komenského v Lysé nad Labem
  • Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk
  • Centrum sportu Volleyball Nymburk
  • ZŠ Milovice

Družstva nejprve sehrála utkání ve třech pětičlenných a dvou čtyřčlenných skupinách, ze kterých postoupili vítězové do skupiny o 1.-5. místo, druzí hráli o 6.-10. místo, třetí o 11.-15. místo, čtvrtí o 16.-20. místo a poslední o 21.-23. místo.

Bez jediné porážky se vítězem celého turnaje stalo favorizované družstvo G1 ve složení Fanda Vlasák, Petr Strolený a Tobiáš Daneš. Díky porážce v posledním zápase obsadilo naše G2 družstvo ve složení: Ondra Danzer, Filip Kábrt a Dominik Najman, pouze rozdílem získaných míčů, 3. místo.  Naše perspektivní G3 družstvo složené pouze ze studentů prim: Ondra Skořepa, Adam Haluška a Bára Bohuslavová obsadilo ve vyrovnané skupině, opět díky poměrů míčů, krásné 4. místo. Na 5. a 6. místě se umístili benjamínci z Centra sportu, kteří teprve s volejbalem začínají: Věchet, Hájek, Poustka, Pecháčková, Sležek a Svobodová.

Celý turnaj pomáhali organizovat studentky a studenti naší školy, kteří sami hrají volejbal v Centru sportu nebo ve volejbalovén kroužku v ŠSK při GBH Nymburk.

 

Naši školu reprezentovala 3 družstva:

  1. GYM 1:  Vlasák, Strolený, Daneš
  2. GYM 2:  Danzer, Kábrt, Najman
  3. GYM 3:  Skořepa, Haluška, Bohuslavová

Konečné pořadí:

  1. místo:   Gymnázium BH Nymburk 1
  2. místo:   ZŠ Komenského Nymburk 1
  3. místo:   Gymnázium BH Nymburk 2
  4. místo:   Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk 3
  5. místo:   Centrum sportu 1
  6. místo:   Centrum sportu 2
  7. místo:   ZŠ Komenského Lysá nad Labem 2
  8. místo:   ZŠ Komenského Lysá nad Labem 1
  9. místo:   ZŠ Komenského Lysá nad Labem 5
  10. místo:   ZŠ Komenského Lysá nad Labem 9
  11. místo:   ZŠ Komenského Lysá nad Labem 3
  12. místo:   ZŠ Komenského NBK 2
  13. místo:   ZŠ Komenského Lysá nad Labem 7
  14. místo:   ZŠ Komenského Lysá nad Labem 4
  15. místo:   Centrum sportu 5
  16. místo:   ZŠ Komenského NBK 3
  17. místo:   ZŠ Komenského Lysá nad Labem 6
  18. místo:   Centrum sportu 4
  19. místo:   ZŠ Komenského Lysá nad Labem 8
  20. místo:   ZŠ Milovice 1
  21. místo:   Centrum sportu 3
  22. místo:   ZŠ Milovice 2
  23. místo:   ZŠ Milovice 3

Chtěla bych velmi poděkovat všem reprezentantům a organizátorům z naší školy za skvělé výkony.

V. Martínková

Aktuální informace

16.02.2026

Více informací u ředitelky: peckova@gym-nymburk.cz

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

Dr. Miroslav Lazna (Michael J. Lazna, Ph.D.)

Miroslav (Michael) Lazna, Ph.D. (1926-17. 1. 2005), poúnorový emigrant, agent CIA v NSR, kulturní antropolog, vysokoškolský učitel, konzultant na MZV USA a amatérský malíř, absolvoval Reálné gymnázium v Nymburce v roce 1946.

Svět v roce založení školy

Proti sociálním demokratům

Pruský ministr práce prohlásil: „Když se dělník bude agitátorsky podílet na sociálnědemokratické propagaci mezi železničním personálem, bude okamžitě propuštěn. 

Nejčtenější

16.06.2026

Krásné prostředí Valdštejnské zahrady v areálu Valdštejnského paláce na pražské Malé Straně, která patří Senátu České republiky hostilo zlatou ceremonii Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu. Této slavnostní události se zúčastnily i tři naše letošní maturantky, kterým se podařilo dokončit všechny tři úrovně tohoto mezinárodního programu. 

 

celý článek
22.06.2026

To jsou slova, která označují umístění našich studentů (vlastně už absolventů) v rámci České republiky. Reprezentovali nejen naši školu, ale i Středočeský kraj na 48. ročníku celostátní přehlídky Středoškolské odborné činnosti v Olomouci ve dnech 12.-14. června 2026.

celý článek
25.06.2026

V tomto týdnu se koná v Praze Olympiáda dětí a mládeže, kam věkově spadají studenti tercií,kvart a v někteých sportech i kvint. Naše gymnázium reprezentovalo v dresu Středočeského kraje celkem 8 žáků a žákyň napříč sporty (celkový počet závodníků 3439). A jejich krásné výkony byly často odměněny medailemi. Slavnostní vyhlášení a medailový ceremoniál proběhne pro všechny sporty ve čtvrtek 25.6. na Výstavišti. Naši studenti se účastnili v těchto sportech.

 

 

celý článek