KK ve volejbalu SŠ dívky

KK ve volejbalu SŠ dívky

Tak jsme si teda jednou přivstaly. Už hodinu před začátkem vyučování jsme se sešly před budovou gymplu. A pak že jsou školní akce ulejvání ze školy!!!! 

Mikrobusem jsme v doprovodu profesorky Martínkové odjely do Rakovníka na krajské kolo ve volejbalu dívek. Losování skupin bylo hodně nevyrovnané, teda alespoň se nám to tak zdálo. Do 1. zápasu jsme  nastoupily se spoustou očekávání, zejména s nadějí na výhru. To se nám ovšem nepovedlo a podlehly jsme Příbrami 2:0. Nutno poznamenat že svým výkonem jsme si vítězství nezasloužily. Poté jsme měly pauzu. Druhý zápas jsme hrály s Českým Brodem. Tentokrát si zase nezasloužily výhru ony. V posledním zápase s Kralupami jsme předváděly nejlepší výkon ze všech zápasů. Výborné zákroky předvedly Verča Martínková a Míša Rumlerová. I tak jsme ale prohrály 2:0 ve druhém setu s rozdílem 20:18. Bohužel tak končíme 3. ve skupině, nepostupujeme do bojů o vítězství. Škoda, ale tím že nám chyběla Verča Žampová z důvodu nemoci a Bětka Šichtová si během zápasu poranila kotník, se není co divit. Tak snad příští rok to bude lepší.

Hráčky:

Týna Šustrová, Bětka Šichtová, Terka Skořepová, Terka Haníková, Mary Riegrová, Naty Šteflová, Verča Martínková a Míša Rumlerová

Fanynky, fotografky a realizační tým:

Terka Šolcová a Klárka Sobotová

Aktuální informace

16.02.2026

Více informací u ředitelky: peckova@gym-nymburk.cz

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

Bohumil Hrabal

JUDr. Bohumil Hrabal (28. 3. 1914–3. 2. 1997), rozený Bohumil František Kilian, jeden z nejvýznamnějších českých spisovatelů 20. století, absolvoval na nymburské reálce v roce 1934.

Svět v roce založení školy

Eduard VII. indickým císařem

1. leden 1903

Poblíž Dillí se shromáždily davy lidí, aby mohly být přítomny chvíli, kdy bude král Velké Británie a Irska Eduard VII. vyhlášen indickým císařem. 

Nejčtenější

20.07.2026

Stále lepší gymnázium pro naše studenty i učitele! 🦸

S radostí oznamujeme, že na Gymnáziu Bohumila Hrabala v Nymburce realizujeme projekt Rozvoj Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce, který je financovaný z Operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK) pod záštitou MŠMT. 🎓

Co to v praxi znamená a na co se můžete těšit?

celý článek