Stříbrná a bronzová ceremonie DofE

V úterý 11.12. jsme se po roce opět dočkali toho skvělého okamžiku, a to předávání ocenění našim účastníkům programu DofE. Program dokončilo za loňský rok celkem 19 studentů, 5 z nich získalo stříbrnou úroveň, zbytek, tedy 14, úroveň bronzovou.

Ceremonie se uskutečnila ve slavnostní atmosféře v nádherném historickém Brožíkově sálu na Staroměstské radnici v Praze. Naši ocenění studenti obdrželi svou medaili z rukou Lejly Abbasové, která je jednou z mnoha známých osobností, jež působí jako patroni programu DofE v České republice.

Předávání zahájil jako obyčejně skotský dudák a celým programem nás provázela Eliška Vašířová, která již dvakrát navštívila naši školu, jako ambasadorka programu. Poté následoval slavnostní raut a focení ve foto koutku.

Už se těšíme na příští rok, kdy bychom se mohli dočkat prvních zlatých ocenění na naší škole. Všech pět stříbrných nositelů pokračuje v programu i dále.

stříbrní

Siblíková

foto zde:

Absolvoval v roce 1934.

Narodil se 9. 11. 1915 v Nymburce. Učil se hrát na housle, klavír, varhany a také zpíval.

Je to jen gesto a stávka s demonstracemi nic nepřinesou 21 %

Stávka na dráze

6. dubna 1903

Všeobecná stávka železničářů v Nizozemsku

29.04.2019

V pondělí 29. dubna se s naší školou rozloučili studenti maturitního ročníku. Na letošní rok přichystali originální a neotřelé poslední zvonění s tématy okupace '68 a sametové revoluce, od které si letos připomínáme 30. výročí.