Maturitní ples oktávy B se nesl v duchu antických bohů!

V sobotu 3. února 2018 proběhl v Kolíně, maturitní ples třídy 8OB.
Ústřední motiv a celkové pojetí hlavní myšlenky, byla pomoc studentům od antických bohů při zkoušce z dospělosti.

Na 600 návštěvníků se celý večer bavilo a kromě prvotní scény s bohy, nechybělo v programu plesu slavnostní šerpování studentů, sólo s učiteli a rodiči či půlnoční překvapení. Celý ples proběhl v přátelské atmosféře a v kulturním domě bylo hezky.
Za vším je ale spousta práce studentů 8OB a to nejen s choreografií a nástupy, ale i s celou organizací plesu, za což jim patří velké poděkování!

Všem studentům 8OB tímto uděluji za maturitní ples 1*!

Michal Hrstka – třídní učitel

Fotogalerie - Kolínský Deník

29.06.2018

každé pondělí 9:00 - 11:00 hod. Průkazky na dopravu potvrzujeme až na začátku školního roku v září.

Zápis z úvodní schůzky rodičů 6/6/2018 najdete zde.

Ing. Jan Eisner

Ing. Jan Eisner (11. 4. 1911-23. 7. 1943), komunista, interbrigadista ve španělské občanské válce, popravený v Osvětimi, maturoval v roce 1929.

Motto školního roku 2018 - 2019
Jack Canfield 9 %
Og Mandino 25 %
Jacob K. Javits 4 %
Thomas Carlyle 12 %
J. W. Goethe 42 %
Blaise Pascal 9 %

Stávka na dráze

6. dubna 1903

Všeobecná stávka železničářů v Nizozemsku

12.08.2018

Nezadržitelně se blíží začátek nového školního roku. Jako každý rok, tak i letos, hledáme během letních prázdnin motto pro další školní rok. Pomožte nám s výběrem toho nejlepšího, které nás bude v celém dalším školním roce provázet a motivovat! Pro motto, které vás nejvíce oslovilo, hlasujte v naší anketě!

Anketa bude uzavřena 31. 8. 2018

• Jack Canfield: „Velké myšlenky přitahují velké výsledky. Průměrné myšlenky přitahují průměrné výsledky.“
  • Og Mandino: „Vždycky udělej maximum. Co zasadíš nyní, sklidíš později.“
  • Jacob K. Javits: "Přáním být někde jinde ani čekáním na lepší podmínky nic nezískáš. Rozhlédni se tam, kde právě jsi, a udělej to, co se s tím dělat dá."
  • Thomas Carlyle: "Ne to, co mám, ale to, co vím, je mým bohatstvím."
  • J. W. Goethe: "Nestačí vědět. Nestačí chtít. Je třeba konat."
  • Blaise Pascal: "Všechno štěstí v životě závisí na odvaze a práci."

Albert Einstein: Vyvarujme se předkládat mladému člověku úspěch jako životní cíl.