Lyžařský kurz 2SA, 3TA

Od 2. do 9. února jsme byli na lyžařském výcviku. Našeho kurzu se zúčastnili studenti 2SA a 3TA.

Po celou dobu na Nás dohlíželi PaedDr. Weissová, Mgr. Mokrý a instruktorka Míša Kryšková.

Dny jsme trávili na sjezdovkách, ale také na běžkách.

Celý náš týden se nesl v duchu dvou "nej"- nejhezčího počasí a největších mrazů. Někteří stáli na lyžích poprvé, jiní se snažili zdokonalit ve svých dovednostech.

Naše instruktorka a naši profesoři nás k tomu vedli pomocí různých cvičení od hraní si na letadla po hlazení psů.

Užili jsme si volné chvíle v podobě našich vlastních her nebo jsme hráli ping pong.

Celodenní výlet na běžkách jsme všichni úspěšně zvládli. Vyhnuli se nám i tězší úrazy a celý týden jsme si užili. Závěrem bychom chtěli poděkovat zdravotníkovi, zdravotnici, kuchaři, instruktorce a především naším profesorům.

29.06.2018

každé pondělí 9:00 - 11:00 hod. Průkazky na dopravu potvrzujeme až na začátku školního roku v září.

Zápis z úvodní schůzky rodičů 6/6/2018 najdete zde.

Akad. mal. Helena Ambrosová

Absolvovala v roce 1952.

Narodila se 31. 8. 1934 v Liptovském Mikuláši.

Motto školního roku 2018 - 2019
Jack Canfield 9 %
Og Mandino 25 %
Jacob K. Javits 4 %
Thomas Carlyle 12 %
J. W. Goethe 42 %
Blaise Pascal 9 %

Anthracite Coal Commission Report

22. březen 1903

Theodore Roosevelt přikázal zveřejnit Anthracite Coal Commission Report,

12.08.2018

Nezadržitelně se blíží začátek nového školního roku. Jako každý rok, tak i letos, hledáme během letních prázdnin motto pro další školní rok. Pomožte nám s výběrem toho nejlepšího, které nás bude v celém dalším školním roce provázet a motivovat! Pro motto, které vás nejvíce oslovilo, hlasujte v naší anketě!

Anketa bude uzavřena 31. 8. 2018

• Jack Canfield: „Velké myšlenky přitahují velké výsledky. Průměrné myšlenky přitahují průměrné výsledky.“
  • Og Mandino: „Vždycky udělej maximum. Co zasadíš nyní, sklidíš později.“
  • Jacob K. Javits: "Přáním být někde jinde ani čekáním na lepší podmínky nic nezískáš. Rozhlédni se tam, kde právě jsi, a udělej to, co se s tím dělat dá."
  • Thomas Carlyle: "Ne to, co mám, ale to, co vím, je mým bohatstvím."
  • J. W. Goethe: "Nestačí vědět. Nestačí chtít. Je třeba konat."
  • Blaise Pascal: "Všechno štěstí v životě závisí na odvaze a práci."

Albert Einstein: Vyvarujme se předkládat mladému člověku úspěch jako životní cíl.