16. ročník Školní streetballové ligy zahájen

Streetballová liga začala zahajovacím zápasem mezi týmy Still Better Than Celtics (maturanti) a Vychlazená 12°, což je tým složený ze studentů prvního ročníku. Zápas měl od začátku jasného favorita a maturanti od prvních minut nenechali nikoho na pochybách, že jejich ambice jsou letos opravdu vysoké. Kombinační hrou a přesnou střelbou nevynikali jen baskeťáci (Rosťa Jirák, Vilém Valenta, Petr Pavlíček), ale i Vojta Drška či Jakub Růžička (dnes neuvěřitelných 6 bodů, i trojka se urodila:). Pochvalu pak zaslouží i prváci, kteří svou hrou vlétli do turnaje jako uragán a ukázali, že se streetu nebojí a minimálně po fyzické stránce mohou konkurovat jakémukoli týmu. Všechny 3 body týmu pak dala Anička Šubrtová, která je zároveň i jediným děvčetem v soutěži.

1. Still Better Than Celtics - Vychlazená 12° = 20:3,  Pavlíček P.-7b, Jirák R.-6b, Růžička-6b, Drška-1b x Šubrtová-3b

Zobrazeno: 172x

Absolvoval v roce 1951.

Narozen 1. 1. 1933. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze (Elektrotechnickou fakultu) a v roce 1956 nastoupil do Astronomického ústavu ČSAV v Ondřejově,

Je to jen gesto a stávka s demonstracemi nic nepřinesou 22 %

Krajinské výstavy

Červen 1903

Na počátku léta byly v Čechách zahájeny tři významné krajinské výstavy, jež měly představit příslušné kraje, jejich zvláštnosti v oblasti hospodářské, kulturní i společenské.

29.04.2019

V pondělí 29. dubna se s naší školou rozloučili studenti maturitního ročníku. Na letošní rok přichystali originální a neotřelé poslední zvonění s tématy okupace '68 a sametové revoluce, od které si letos připomínáme 30. výročí.