KB Florbal Challenge 2017, tentokrát v mužském podání

KB Florbal Challenge 2017, tentokrát v mužském podání

Přestože chlapecký tým ani jednou v Poděbradech neprohrál, z postupu se radovali jiní.

Ve čtvrtek 23.11. vstoupili do bojů v FK Florbal Challenge také kluci. V poděbradské sportovní hale sehrálo své zápasy osm florbalových týmů, ve dvou čtyřčlenných skupinách. Z nich poté pouze vítěz postoupil do finále o první místo.  

Ve skupině A vyšel souboj o postupové místo na duel našich kluků proti hotelové škole Poděbrady. Našim se bohužel nepodařilo zachytit začátek utkání a brzy prohrávali 0:2. Nicméně drtivým obratem v poslední minutě dokázali ztrátu smazat a zápas skončil remízou 2:2. Vinou horšího skore z předchozích zápasů do finále postoupil soupeř.

Přesto však kluci zaslouží za jejich výkon pochvalu. V posledním zápasu o celkové třetí místo nakonec porazili výběr Poděbradského gymnázia 2:0. Snad si na další turnaj přivezou více sportovního štěstíčka.

Hyblerovci: Marek Antoš, Vojtěch Bejbl, Jiří Hylmar, Martin Kozák, Oliver Křenek, Adam Kubát, Kryštof Ottomanský, Maxmillián Ottomanský, Ondřej Tichý, Ivan Tomášek, Filip Touš, Antonín Dadák, Václav Berný, Michal Tomschik, Vojtěch Žáček.

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1947.

Narodil se 25. 6. 1928 v Praze. Dětství a mládí prožil v Nymburce, ve vile na Zálabí v bývalé ulici Tomáše Černého (dnes Kolínská ulice).

Svět v roce založení školy

Kartuziánský řád

29. duben 1903

Dlouhotrvající rozepře mezi francouzskou vládou a řeholními řády, zvláště kartuziány, vyvrcholily v první polovině roku 1903:

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!