DofEbufetík vydělával na vozíčkáře Vojtu a Filipa na Restaurant day

DofEbufetík vydělával na vozíčkáře Vojtu a Filipa na Restaurant day

Dnes 17.11. před naší školou probíhal Restaurant day. Naše studentky zde měly stánek se spoustou dobrot jako každou středu pro ostatní studenty a zaměstnance školy. 

 

Počasí nám přálo a přišla spousta lidí. Mohli jste si u nás dát vdolečky, koláče, buchty, chlebíčky, slané štrúdly, mrkvový dort a mnoho dalších zákusků. Lidé se seznámili s programem DofE, ale i s naším projektem. 

Pro vozíčkáře Vojtu a Filipa ze Speciální školy v Poděbradech jsme společnými silami vybrali neuvěřitelných 8 334 korun + 500 korun, které jsme věnovali organizátorům pro jejich sbírku na Člověka v tísni, s tak vysokou částkou nikdo z nás nepočítal, a tak bychom rádi poděkovali organizátorům akce, ale i všem co se u nás stavili a přispěli. Moc děkujeme.

Zobrazeno: 8663x

Aktuální informace

16.02.2026

Více informací u ředitelky: peckova@gym-nymburk.cz

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

prof. PhDr. Karel Rýdl, CSc.

Prof. PhDr. Karel Rýdl, CSc. (*1952), znalec dějin pedagogiky a alternativních pedagogických směrů, zabývající se i hodnocením kvality pedagogických procesů, poradce několika ministrů školství, vysokoškolský učitel a akademický pracovník pardubické univerzity na Gymnáziu Nymburk maturoval v roce 1972 ve třídě 4.C.

Svět v roce založení školy

2. listopad 1903

Došlo k dohodě ve španělské stávce horníků: 

Nejčtenější

20.07.2026

Stále lepší gymnázium pro naše studenty i učitele! 🦸

S radostí oznamujeme, že na Gymnáziu Bohumila Hrabala v Nymburce realizujeme projekt Rozvoj Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce, který je financovaný z Operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK) pod záštitou MŠMT. 🎓

Co to v praxi znamená a na co se můžete těšit?

celý článek