Zakončení školního roku 2025/2026
Školní rok 2025/2026 jsme dnes právě uzavřeli.
První vyučovací hodinu proběhlo na našem školním dvoře již tradiční setkání celé školy, během kterého nám žáci Studentského parlamentu připomněli, co jsme jako škola za právě končící školní rok zažili. Po tomto shrnutí následovalo poděkování pedagogům a dalším pracovníkům školy za jejich celoroční práci. Celou akci zakončili závěrečné projevy vedení školy, popřání hezkých prázdnin a odchod do tříd pro vysvědčení.
K tomuto přání hezkých prázdnin se jako Studentský parlament rádi připojujeme a vidíme se v září na zahájení školního roku 2026/2027.
Váš Studentský parlament
Fotky: Edgar Nedoma, 7MB

