Vánoční volejbalový turnaj 2021

V pondělí 20. prosince se po loňské pauze opět konal tradiční „Vánoční volejbalový turnaj“, kterého se účastní smíšená družstva studentek a studentů vyššího gymnázia. Turnaj odehrálo 12 družstev ze všech tříd.

Týmy se nejprve utkaly ve třech základních skupinách o postup do play off a do skupiny o 9. - 12. místo. Hrálo se na 15 minut každý s každým. První a druhý tým ze skupiny automaticky pokračoval do play off, k nim se přidali dva lepší třetí ze skupiny. Čtvrtí a tým s nejnižším počtem bodů na třetím místě sehráli skupinu o 9.-12. místo.

Vítězem v  kategorii o nejkrásnější cvičební úbor se stalo opravdu smíšené družstvo: TR4ANS v názvu týmu hledejte třídu a téma výběru dresů

Blahopřání ke skvělým výkonům a nápaditým převlekům však patří všem zúčastněným hráčům a hráčkám.

KONEČNÉ POŘADÍ:

1. místo:                SXB

2. místo:                1A

3. místo:                OB

4. místo:                SPA

5. místo:                SXA

6. místo:                SPB

7. místo:                OA

8. místo:                4A

9. místo:                3A

10. místo:              QA

11. místo:              QB

12. místo:              2A

Více fotografií od pana Hrstky najdete v tomto odkazu:

Absolvoval v roce 1952.

Narodil se 11. 2. 1934 v Nymburce.  Absolvoval Pedagogickou fakultu v oboru výtvarná výchova a matematika.

Kartuziánský řád

29. duben 1903

Dlouhotrvající rozepře mezi francouzskou vládou a řeholními řády, zvláště kartuziány, vyvrcholily v první polovině roku 1903: