Úspěch Kačky Tvrdé

Úspěch Kačky Tvrdé

V sobotu a v neděli se kromě Halového mistrovství Evropy v atletice uskutečnilo také Halové mistrovství České republiky žactva.

Kvartánka Kateřina Tvrdá se postavila na start dvou nejkratších běžeckých závodů – 60 metrů  a 60 metrů překážek. Z rozběhů postoupila s přehledem do finále obou disciplín a  po velkém boji si z překážek odnesla bronzovou medaili. Půl hodiny po doběhu překážek následovalo finále hladké šedesátky, kde si Kačka doběhla v silné konkurenci pro 6. místo. Kačka zároveň v disciplíně 60 m překážek přepisovala oddílové tabulky svého klubu Atletika Stará Boleslav, stejným časem z rozběhu 8,74 sekund se zařadila na druhé místo letošních halových republikových tabulek své kategorie.

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

prof. Ing. Dr. Miroslav Kutílek

Absolvoval v roce 1946.

Narodil se v r. 1927 v Trutnově. Vystudoval Stavební fakultu ČVUT, byl vedoucím katedry meliorací.

Svět v roce založení školy

Smetanovy opery v Národním divadle

12. květen 1903

U příležitosti výročí úmrtí Bedřicha Smetany (…12. 5. 1884) uvedlo Národní divadlo v Praze pod taktovkou Karla Kovařovice cyklus Smetanových oper, jimiž počíná skutečná česká národní opera. 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!