Subterra cup krajské finále

Subterra cup krajské finále

Sen o obhajobě loňského stříbrného úspěchu skončil hned v prvním zápase...

19.1 pokračoval v Praze na Chodově letošní ročník středoškolské florbalové ligy a to krajským kolem. Vítězové okresních kol byli rozlosováni do čtyřech skupin a do play-off postupoval pouze vítěz. Druhý ve skupině postoupil do bojů o celkové páté místo. Našemu týmu přiřkl los velkého favorita celého turnaje Stavebku Kolín, dále Gymnázium Františka Palackého a SPŠ Kutná Hora. 

První zápas proti Stavebce byl bohužel v režii soupeře. Naši se museli převážnou část zápasu bránit a zřídkakdy se dostali ke střele na branku. Vstup do turnaje 0:3. Druhý zápas proti SPŠ Kutná hora byl výrazně lepší. Vyvarovali jsme se chyb při střídání a houževnatého soupeře z Kutné hory nakonec porazili nejtěsnějším rozdílem 1:0. Výsledek posledního zápasu měl rozhodnout o postupu do bojů o páté místo nebo vyřazení. Prvních deset minut jsme byli výrazně lepší a soupeře jsme přehrávali, ale hrubá chyba v obraně v posledních vteřinách darovala soupeři první branku. Druhá polovina již patřila GFP. Opět jsme se museli bránit a další naší chyby soupeř využil a skoroval i podruhé. Turnaj pro nás bohužel skončil již v základní skupině. Nicméně za bojovnost a nasazení zaslouží naši florbalisté pochvalu a uznání.

Tým GBH: Schovánek Jakub, Vlček Jakub, Fábin František, Višňovský Martin, Louda Jan, Laštovka Ondřej, Kubiš Josef, Krejčík Daniel, Kopeček David, Furgalák Mikuláš, Slaba David, Daneš Tobiáš, Čermák Richard, Bartoš Jan, Jakub Mikulecký.

 

Aktuální informace

31.01.2024

Ředitel školy zveřejňuje 31.1. kritéria přijetí na školní rok 2024-25 do 1. ročníku:

Celý článek
24.11.2023

MŠMT spustilo informační portál k přijímacímu řízení na SŠ.

29.10.2023

Ředitel školy zveřejňuje výroční zprávu o činnosti školy za školní rok 2022-2023

Významní absolventi

plk. Jaroslav Čermák

Plk. letectva i. m. Jaroslav Čermák (27. 4. 1917-4. 6. 1943), pilot 310. a 313. stíhací perutě RAF, absolvoval v roce 1937.

Anketa

 
Motto školního roku 2023-24
Arnošt Lustig 6 %
Tony Wagner 24 %
William Blake 9 %
Oscar Wilde 49 %
Albert Einstein 12 %
Celkový počet hlasů: 216
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Reformy v Makedonii

23. únor 1903

Turecký sultán schválil rakousko-uherský plán reforem v Makedonii.

Nejčtenější

05.02.2024

V pátek 26. ledna 2024 se konala každoroční bronzovo-stříbrná DofE ceremonie v galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře. V letošním roce se zúčastnilo 14 studentů, kteří úspěšně dokončili bronzovou úroveň a 23 studentů se splněnou stříbrnou úrovní. 

 

celý článek
17.02.2024

„Tento způsob zimy zdá se mi býti poněkud nešťastný.“ 

Čistou parafrází lze zhodnotit průběh počasí na našem lyžařském kurzu v Rokytnici.  Nás to ale nezlomilo! Pro zvídavé čtenáře přinášíme krátké pojednání  a několik fotografií pro představu „vodnického lyžáku“.

celý článek
03.02.2024

Ve čtvrtek 1. února jsme na schůzce Klubu moderní historie přivítali velice vzácného hosta. Se členy klubu přijel besedovat spisovatel, knihkupec, nakladatel a milovník historie, pan Jiří Padevět. S ohledem na okruh zájmu pana Padevěta a náplň činnosti klubu bylo téma besedy zřejmé, život ve dvou totalitách.

celý článek
 
Oscar Wilde - Buď sám sebou. Všichni ostatní už jsou zabraní.