Soutěž v aerobiku

Soutěž v aerobiku

Studentky maturitního ročníku Aneta Křenová a Michaela Kosová se zúčastnily soutěže v aerobiku. Po základním kole dívky postoupily do finálového kola. Vítězkou soutěže se stala Aneta Křenová.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích, první tři kategorie ZŠ a poslední čtvrtá kategorie SŠ. Cvičilo se podle profesionálního lektora aerobiku. Hodnotilo se: schopnost zachycení pohybu podle lektora, rozsah, síla pohybu, dodržení rytmu hudby, celkový vzhled při cvičení.

Po základním kole porota vybrala deset finalistek, mezi nimi samozřejmě nechyběly Aneta Křenová a Míša Kosová. Po finálovém kole porota vybrala tři nejlepší dívky. Aneta Křenová se stala vítězkou aerobiku ve své kategorii a obhájila tak prvenství z loňského roku.

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Mirek Smíšek

Mirek Smíšek OBE (2. 2. 1925-19. 5. 2013), český rodák a světově proslulý keramik, studoval po krátký čas na (tehdy Reálném) Gymnáziu Nymburk.

Svět v roce založení školy

Cenzura v Prusku

únor 1903

Pruský ministr vnitra podal v Poslanecké sněmovně vysvětlení, proč byla zakázána hra Das Tal des Lebens (Údolí života) od Maxe Dreyera:

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!