Orientační závod Gymnázia Nymburk 2011 ovládli abiturenti!

Poklidný podvečer 8.12.2011 se jedenácti dvoučlenným hlídkám změnil v adrenalinový zážitek! V tento čas totiž proběhl tradiční noční orientační závod naší školy!

Organizátoři ze 7MB a 3.A připravili náročnou trať a důmyslně ukryté kontroly přidali některým závodníkům na tepové frekvenci. Kmitající sportovci se Ostrovem proháněli celou hodinu a s přibývajícími nalezenými kontrolami stoupala jejich nálada i šance na vítězství! Kdo nešlápl na bludný kořen a doběhl v limitu 60 minut, ten vyhrál!

Letošní ročník patřil abiturientům, kteří obsadili všechna medailová umístění!

Na prvním místě, s největším počtem nalezených kontrol a bonusů v časovém limitu, doběhla dvojice Jakub Řehák a Petr Váňa. Na druhém místě se umístili Jakub Říha a Ondřej Ženatý! Bronzový post patří rovný dílem netradičně uspořádané dvojici: prof. Martin Eliška a Eliška Zalabáková.

Velké gratulace všem medailistům!

Ale i ostatní účastníci si „orienťák“ užili a sbírali cenné zkušenosti, které jistě uplatní v příštím ročníku.

Velké poděkování patří nejen studentům Zeměpisného semináře, ale také  paní profesorce Evě Svěcené, která tuto tradici na naší škole založila a udržuje ji!

prof. Michal Hrstka

Zdroj: Fotogalerie závodu (M.H.)
Ke stažení
ikonaVýsledky orientačního běhu 8.12.2011

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.