Okresní přebor ve volejbalu chlapců

13.04.2012
Okresní přebor ve volejbalu chlapců

Bude pátek 13. dubna pro volejbalisty nižšího gymnázia den šťastný nebo nešťastný? Odpověď na tuto otázku měl dát turnaj základních škol a víceletých gymnázií, do kterého naše družstvo vstoupilo v hale „Komendy“.

Kostru sestavy družstva tvořili „profesionální“ volejbalisté z volejbalové líhně nymburského volejbalového centra Vítek Špicar, Zdeněk Červinka, Pepa Rosůlek, Milan Kyncl a Tomáš Formánek. Tuto pětici doplnili úspěšní zástupci jiných sportů Pepa Hašek, Libor Pletka, Honza Křepela a Dan Tringela.

                Hned v prvním zápasu se reprezentanti naší školy utkali s chlapci z Lysé nad Labem. Po výborně odehraném vítězném prvním setu úsilí a snaha vyhrát polevovaly, ve třetím rozhodujícím setu se opakoval výkon ze setu druhého, to vše znamenalo porážku 1:2. Po odpočinku byla dalším soupeřem domácí „Komenda“. Výkon celého družstva v tomto zápasu byl tragický – prohra 0:2. Poslední zápas proti ZŠ Na Valech Poděbrady jsme konečně v tie-breaku vyhráli, tím jsme obsadili celkové třetí místo v turnaji. Celkovým vítězem se stala Lysá n/L.

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Pavel Zdražil

Absolvoval v roce 1984.

Narodil se 11. 9. 1965 v Městci Králové. Pochází z kantorské rodiny (dědeček – učitel, malíř a sochař G. R. Holeček),

Svět v roce založení školy

Smrt F. L. Riegera

3. březen 1903

Brzy po svých 85. narozeninách zemřel v Praze jeden z nejvýznamnějších českých politiků 19. století, publicista a národohospodář František Ladislav Rieger.

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!