Okresní kolo ve volejbalu SŠ

Okresní kolo ve volejbalu SŠ

Ve čtvrtek 15.1.2015 se v hale zimního stadionu v Nymburce konal okresní přebor ve volejbalu SŠ dívek i chlapců. V obou kategoriích bylo naše gymnázium zastoupeno dvěma družstvy. V pětičlenných skupinách se hrálo systémem každý s každým na dva hrané sety.

V soutěži dívek zvítězilo Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce před GJP Poděbrady, na třetím místě skončilo naše "B" mužstvo, které mělo s GJP Poděbrady horší poměr míčů. Dalšími účastníky byla HŠ Poděbrady a OA Lysá n/L. Naši školu reprezentovaly: Tereza Haníková, Kristýna Goerojová, Iva Petrusová, Tereza Soukupová, Barbora Stará, Kristýna Budková, Barbora Králová, Lenka Svobodová, Nikola Čemusová, Lenka Koláčná, Markéta Veselá a Barbora Jonášová.
Ve skupině chlapců naše družstva doplňovali kluci z SOŠ a SOU Nymburk, GJP Poděbrady a OA Lysá nad Labem. O pořadí na prvních dvou místech rozhodoval až poslední zápas, ve kterém "modří" přehráli "zelené". Za modré nastoupili: Martin Keller, Marek Šnajdr, Štěpán Jareš, Jáchym Křížek, Martin Goerojo a Vít Špicar, za "zelené" Jan Zahrádka, Vít Čepelák, Jirka Szita, Dan Říha, Vojta Oupický a Adam Kovář.
Všem zúčastněným patří gratulace.

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Akad. mal. Helena Ambrosová

Absolvovala v roce 1952.

Narodila se 31. 8. 1934 v Liptovském Mikuláši. 

Svět v roce založení školy

Revoluce v Dominikánské republice

30. říjen 1903

Vypukla revoluce v Dominikánské republice, USA a evropské válečné lodě vysadily vojsko k ochraně konzulátů.

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!