Okresní kolo ve volejbalu SŠ dívek a chlapců

Okresní kolo ve volejbalu SŠ dívek a chlapců

Celkem pět družstev reprezentovalo naší školu v okresním turnaji ve volejbalu SŠ. Tři družstva dívek a dvě družstva chlapců, družstvo A chlapců zvítězilo ve své kategorii. V soutěži dívek vyhrálo naše družstvo C. Družstvo A dívek odehrálo své zápasy ve skupině chlapců a dokázalo porazit tým chlapců z GJP Poděbrady, a uhrát jeden set proti našemu B družstvu chlapců.

V postupové kategorii VI.B se naše dívčí C družstvo ve složení Bára Plachá, Jarča Mrázová, Tereza Bartoníčková, Tereza Šolcová, Veronika Žampová, Mariana Riegrová a Tereza Skořepová vítězně utkalo s dalšími třemi družstvy: našim B. družstvem Nikola Čemusová, Anna Doležalová, Eliška Doležalová, Kačka Vávrová, Eva Valentová a Eliška Olachová adále pak s družstvy z GJP Poděbrady, SZeŠ a SOŠ Poděbrady as družstvem ze Střední školy oděvního a grafického designu z Lysé nad Labem. Naše Béčko po jediné a velmi těsné prohře s naším C družstvem obsadilo 2. místo ve skupině.

Jak už bylo napsáno výše dívčí A družstvo Kristýna Šustrová, Natálie Šteflová, Tereza Haníková, Bětka Šichtová, Kristýna Budková, Tereza Soukupová a Kristýna Goerojová složené z volejbalistek CS Nymburk nastoupilo ve skupině chlapců, kde dokázala naše děvčata dokonce porazit 2:0 chlapce z Poděbrad.

O vítězství ve skupině chlapců se v posledním zápase utkala naše družstva A Martin Goerojo, Jáchym Křížek, Vítek Špicar, Filip Žák, Artur Hnát, Matěj Fiedler a Jakub Kotas a družstvo B Martin Keller, Vítek Paulík, Jirka Szita, Tomáš Formánek, Patrik Mejzr, Pepa Hašek, Radek Telvák a Milan Kyncl, v tomto zápase dokázalo naše A družstvo zvítězit 2:0.

 

Děkuji hráčkám a hráčům za předvedené výkony a vydatnou pomoc při organizaci turnaje a blahopřeji k zaslouženému vítězství a postupu do krajského kola našim oběma A týmům.

V. Martínková

Výsledky

chlapci

1.       místo: GBH Nymburk A

2.       místo: GBH Nymburk B

3.       místo: GJP Poděbrady

dívky

1.       místo: GBH Nymburk C

2.       místo: GBH Nymburk B

3.       místo: GJP Poděbrady

4.       místo: SZeŠ a SOŠ Poděbrady

5.       místo: Střední škola oděvního a grafického designu

 

další fotografie z turnaje najdete na adrese:

https://drive.google.com/folderview?id=0B5DO9KJmF5Y0X2V2TmJscnZPU1k&usp=sharing

Děkuji za ně Honzovi Brzákovi ze SPB, svému dvornímu fotografovi.

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Ing. Jan Eisner

Ing. Jan Eisner (11. 4. 1911-23. 7. 1943), komunista, interbrigadista ve španělské občanské válce, popravený v Osvětimi, maturoval v roce 1929.

Svět v roce založení školy

Nafukování trustů

Americký Kongres schválil zákon omezující tzv. nafukování trustů tím, že rozšiřování trustů podléhá rozhodnutím generálního prokurátora. 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!